Jump to content
PrinkPepu

PrinkPepu

Recommended Posts

Tere, nimelt selline mure. Et olen paar nädalat teinud treeningvideo järgi harjutusi. ( põhipiirkond pepus siis ) . Nüüd täna hommikul avastin et parem kannikas on pringim kui vasak :D . Seda ma ei tea kas seda näha on.. küljepealt on natuke aru saada.. ning katsudes siis on ka..

Ning ma ei saa aru mis ma valesti teen ? Sama palju harjutusi kummalegi jalale, ja kükid ja omet teen nagu videos näitab...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks pool aktiivsem lihtsalt. Võid teha rohkem ühe poole asju (alusta nõrgemast ja tugevamaga ära rohkem tee)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, nimelt selline mure. Et olen paar nädalat teinud treeningvideo järgi harjutusi. ( põhipiirkond pepus siis ) . Nüüd täna hommikul avastin et parem kannikas on pringim kui vasak :D . Seda ma ei tea kas seda näha on.. küljepealt on natuke aru saada.. ning katsudes siis on ka..

Ning ma ei saa aru mis ma valesti teen ? Sama palju harjutusi kummalegi jalale, ja kükid ja omet teen nagu videos näitab...

Pead selle pepu kusagile katsumiseks tooma, siis saame hinnata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära üldse muretse :) Võin kangemat mürki võtta, et see pepu oli enne ka selline. Nüüd lihtsalt vaatasid, sest eks ikka tahaks kohe näha kas tulemusi on. Paari nädalaga ei juhtu suurt midagi, isegi kui meelega teha ainult ühel jalal kükke.
Kui veidi tõsisemalt öelda, äkki avastasid lihtsalt selle, et sul on üks jalg lühem kui teine, nii nagu paljudel inimestel? See avaldub samuti selles, et üks pool on veidi teistsugune.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära üldse muretse :) Võin kangemat mürki võtta, et see pepu oli enne ka selline. Nüüd lihtsalt vaatasid, sest eks ikka tahaks kohe näha kas tulemusi on. Paari nädalaga ei juhtu suurt midagi, isegi kui meelega teha ainult ühel jalal kükke.

Kui veidi tõsisemalt öelda, äkki avastasid lihtsalt selle, et sul on üks jalg lühem kui teine, nii nagu paljudel inimestel? See avaldub samuti selles, et üks pool on veidi teistsugune.

Eiei, ma olen ikka varem ka teinud, siis kõigest kükke, video järgi sai lisatud veel harjutusi lihtsalt.

Ja usu mind, ei olnud ennem selline. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×