Jump to content
raunoasafa

Rinnale kava

Recommended Posts

Palun targematelt nõu

Nimelt probleem seisneb selles et mul üks rind teisest väiksem ning samuti jõudu vähem kas tasub kava sisse lülitada hantlite surumine lamades? ja kas siis tuleks ära jätta kangiga surumine lamades või võib panna need ühte patta rinnapäeval nii kang surumine, kaldpink surumine ja hantlitega surumine?

Kava rinnale selline:

Lamades surumine 4
Kaldpink hantlid/kang 4
Lendamine lamades 3-4

Rööbaspuu 3-4

ületõmbed 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kava rinnale selline:

Lamades surumine 4

Kaldpink hantlid/kang 4

Lendamine lamades 3-4

Rööbaspuu 3-4

ületõmbed 3

Metsik maht rinnale kui normaalselt ja õieti teha. Rind üldjuhul areneb alati hatlitega paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui rinnad ebayhtlaselt arenenud, siis ma just hantlitega surumist ei teeks. Pigem jaaks just kangi juurde, kuna seal on voimalik paremini kontrollida, et molemad pooled sama koormuse saaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Metsik maht rinnale kui normaalselt ja õieti teha. Rind üldjuhul areneb alati hatlitega paremini.

Kuidas metsik?

Mismoodi ma koorman siis rinna 3 osa ära? :

Või mu rinnatrennist tuleb tõesti harjutusi ja seeriaid kärpida? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui rinnad ebayhtlaselt arenenud, siis ma just hantlitega surumist ei teeks. Pigem jaaks just kangi juurde, kuna seal on voimalik paremini kontrollida, et molemad pooled sama koormuse saaks.

Hiljuti märkasin, et mul ka vasakpoolne rinnalihas väiksem. Ise just mõtlesin rohkem hantlitele rõhku panna.. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nimelt probleem seisneb selles et mul üks rind teisest väiksem ning samuti jõudu vähem kas tasub kava sisse lülitada hantlite surumine lamades?

Hantlitega võid vahelduseks proovida.Üldiselt ise väga ei muretseks,regulaarselt ja mõttestatult treenida,siis küll asi mingil määral ajapikku ühtlustub.

a kas siis tuleks ära jätta kangiga surumine lamades või võib panna need ühte patta rinnapäeval nii kang surumine, kaldpink surumine ja hantlitega surumine?

Rinnapäev.... :D .....mulle isiklikult on elu õpetanud,et rind areneb palju paremini ,kui teda mitte ühe treeningkorraga täielikult kapsaks treenida,vaid mitu korda ndl,üks raskem trenn,teine(sed) kergemalt.....lihtsalt minu 2 senti :) Kui sa hetkel paned siin juba 18-20 seeriat per trenn kusagil,siis ei soovitaks küll midagi enam lisada....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sobib ka nii treenida kava järgi?

Rinnalt surumine

Hantlitega kaldpink

Rööbaspuu

plokil lendamine / kas seda mõtekam teha kui tavalist lendamist nagu olen kuskil lugenud netis siis see peaks veel lisaks kaasama rinnalihase siseosa? või tasub rinnalihaste siseosa treenimiseks võtta liblika?

Siis vast läheb kava pikaks ja kirjuks või kuidas??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinna siseosa ei saa eraldi treenida. Saab aga mõjutada rinna ülemist, keskmist ja alumist osa.

Kas läheb trenn pikaks või mitte, see ei olene harjutuste arvust, vaid kordustest, seeriatest, raskusastmes jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sobib ka nii treenida kava järgi?

Rinnalt surumine

Hantlitega kaldpink

Rööbaspuu

plokil lendamine / kas seda mõtekam teha kui tavalist lendamist nagu olen kuskil lugenud netis siis see peaks veel lisaks kaasama rinnalihase siseosa? või tasub rinnalihaste siseosa treenimiseks võtta liblika?

Siis vast läheb kava pikaks ja kirjuks või kuidas??

Liiga palju pisiasju,lihtsalt treeni oma rinda regulaarselt.Harju keskmine (kui harrastad n.ö klassikalist "brosplit-lähenemist)" a la hor.surumine,positiivne kalle ja mingi lendamine.Vaatad,et saad piisavalt töömahtu (no ütleme 20-30 korduse vahel tööseeriatena per harjutus).Ideaalne oleks muidugi lihasgrupile mitu korda ndl vatti anda,üks kord siis raskemalt ja vahest viskad siia-sinna midagi kergemalt (nt.teed mõne päeva lõppu kergemalt mingi rinnaharjutuse) See on kõik lihtsalt näide,paar mõttetera.Ära vaju liialt pisiasjadesse.Katseta,proovi.Leia lähenemine mis sulle sobib.Kas lisada mingi liblikas või mitte on niivõrd pisiasi kui olla võib.Pluss veel mingid siseosad jaada,jaada... :)

Muudetud kasutaja Kang08 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×