Jump to content
j6ujunn26

j6ujunn blogi

Recommended Posts

Tervist!

Olen mees,26aastane,189cm pikk,111kg hetkel.

Praegused jõutulemused on sellised:rinnalt surumine 140kg,kükk 190kg.jõutõmme oli kunagi 160kg aga pole ammu seda teinud.

Olen teinud regulaarselt jõusaali ligi 4aastat.Praegune eesmärk on jõudu kasvatada ja selle käigus ka lihast juurde.

Trenni teen nii : 3x nädalas jõusaali:1.rind+biiceps,2.jalad+õlg,3.selg+triiceps.

Aeroobselt vastavalt 1-max 3 korda nädalas.

Muudetud kasutaja j6ujunn26 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis eesmärkidel sa treenid? Enda lõbuks, vastassoole silmailuks või plaanis ka võistlema minna?

Hetkel soovin arendada keha lihtsalt,tehes tugevaid trenne ja õigesti toitudes,kui füüsis läheb selliseks mis minu arvates on väärt võistlemist siis kindlasti lähen!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole mõnda aega kribanud,kuna tekkis küünarliigese mingi venitus või äratõmbamine,nimelt ühe vennaga läks käesurumiseks ja kuivalt sai tehtud ja pärast seda ei saanud trennis vasakut kätt ültse tööle rakendada.Täna õhtu tegin esimese kerge trenni mõlemat kätt rakendades ja nats oli jõudu ka juba vasakus käes.Järgmisel nädalal kindlasti jõuab 100% välja pigistada trennist ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole mõnda aega kribanud,kuna tekkis küünarliigese mingi venitus või äratõmbamine,nimelt ühe vennaga läks käesurumiseks ja kuivalt sai tehtud ja pärast seda ei saanud trennis vasakut kätt ültse tööle rakendada.Täna õhtu tegin esimese kerge trenni mõlemat kätt rakendades ja nats oli jõudu ka juba vasakus käes.Järgmisel nädalal kindlasti jõuab 100% välja pigistada trennist ;)

Võitsid ikka? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×