Jump to content
Reinart

Peep Reinart - Minu tegemised

Recommended Posts

Kakelge siin kui tahate või kustutage. Pole ilus saata "teise koju" laamendama ;)

Ma olen siiani aru saanud, et teile lausa meeldib seal keelt peksta ja teisi p....a loopida. Siin me sellel juhtuda ei lase ja tõsi ta on ,et kui keegi aru ei saa, siis kustutame ja eemaldame ebatsensuursed postitused. Seega loodan ,et kõik asjaosalised saavad sellest aru ja sellega on see teemaosa lõppenud. Praegu ei jää muud üle, kui lavalolevatele võistlejatele kaasaelada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen siiani aru saanud, et teile lausa meeldib seal keelt peksta ja teisi p....a loopida. Siin me sellel juhtuda ei lase ja tõsi ta on ,et kui keegi aru ei saa, siis kustutame ja eemaldame ebatsensuursed postitused. Seega loodan ,et kõik asjaosalised saavad sellest aru ja sellega on see teemaosa lõppenud. Praegu ei jää muud üle, kui lavalolevatele võistlejatele kaasaelada.

Tubli poiss :)

Sa ikka tihedamini külastama, siis avastad, et p... loopimist pole päris pikalt olnud või oleme suunanud nn "Avalikku prügikasti". Ega seal pole ka mulle armu antud, aga mis vahet sel on :)

Enda asi , kes tahab prügikastis solberdada. Ega ainus võimalus sotsiaalset probleemi lahendada pole kõik prükkarid maha kõmmutada :) Ega pole ka ilus avalikult ja pidevalt rääkida kuidas "konkurentide" proteiinitünnid kemmi täis jne. Aga see selleks. Me vist liiga vanad, et selle tühja-pärast enam kakelda?

Aga teemasse, siis kui kusagil mingi Live avastatakse, siis oleks hää vaadata :)

Muudetud kasutaja Joker.ee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.ifbb.com/...g-championships

Quote

EUROVISION SATELLITE WILL BROADCAST THE 2014 IFBB WORLD CLASSIC BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS

As is now standard for all major IFBB events, the 2014 2014 IFBB World Classic Bodybuilding Championships and Men´s Physique & Bikini Fitness World Cup, that will be held in La Nucia (Alicante), Spain, from the 12th to 15th of December, will be broadcast via Eurovision satellite to all major TV operators and channels worldwide.

Please find the transmission schedule and times bellow:
lanucia-eurovision-01.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju poistest, sest nägid nad ikka kurja vaeva, eriti Peep lõpuosas ja ei olnud see hooaeg nii roosiline, MM finaalikoht oleks olnud vääriline tasu, kuid tean omast käest, et ega seal garantiid tulemuse osas ei ole. Võid olla eluvormis ja tulemuses koha mõttes ei pruugi see kajastuda. Igal juhul tervitused ja eks nüüd sööge korra kõht täis ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Positiivsed uudised klassikalise kulturismi vallas 2015 a MM iga kategooria esikolmik läheb dopingukontrolli, seega et medalile pääseda piisaks tõenäoliselt finaalitulekust, et kasvõi hiljem medal saada. Jutt käib eriti pikemate kategooriate põhjal. Praeguse järgi toimub MM Guatemalas, seega hakake raha koguma...)))

At the 2015 World Classic Bodybuilding Championships (bid from Guatemala) all three medal winners in each category will be drug tested.

Then, classic bodybuilding will be included in the 2017 World Beach Games to be held in Abu Dhabi, UAE. Looks great and we all: competitors, coaches, judges and officials should do our best to make this plan successful.

Miks ma küll kahetsen, et nendel võistlustel ei osale? :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaljuhul meie meestele head hooaja lõppu ning head isu! Kõik, mis ei tapa teeb tugevaks ja kõik mis tuleb läbi katsumuse ja raskuse teeb targaks! Ükskord me võidame nii kui nii!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juri ei saanud ka edasi finaali, seekord on tase lihtsalt selline. Loevad nii paljud asjaolud- kelle kõrval seisad, grimmi tumedus, pikkus, kuivus, lihasmass.

Täpsemad kohad selgumisel.

Meelis ja Peep jäid oma vormiga rahule, mehed olid kindlasti oma parimais vormis.

Toidukuhjad ette laotud ja kühveldamine juba käib :D

post-26029-0-68592100-1418500339_thumb.j

post-26029-0-43927200-1418500360_thumb.j

post-26029-0-44970800-1418500372_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust.

Magasime täna kaua. Kohaliku aja järgi 10 ärkasime üles ja siis sööma. Nägime ka korra Nataljat, kes läks citytourile. Kuna see on ainult delegaatidele, siis mõtlesin et ise kaasa ei lähe ja teeme oma citytouri. Praegu kohe lähemegi. Pärast veel võistlusi vaatama.

Tuju on tegelikult hea. Pingelangus. Vorm oli ju tegelikult hea ja kodutöö tehtud, lihtsalt tase oli sel korral selline, kõikides kattides. Peebu katis ainult 3 eurooplast- 2 hispaanlast ja 1 eestlane.

Saadan jooksvalt Kaisale või Liisule facebooki kaudu pilte et üles panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkame lõpuks kodupoole jõudma. Hetkel ootame Helsingi sadamas et laevale lastaks. Koduigatsus on peal- pole veel jõudnudki ära olla :D Peep igatseb juba ube ja brokolit. Rafineeritud toidust on isu täis söödud :D

Eile õhtul jõudsime siis Helsingisse ning minu sugulane Merlin tuli meile lennujaama vastu, majutas meid ja hommikul tegi super toitu. Suur suur aitäh sulle :)

Täna käisime tiiru veel Prismas. Soomes Prismas müüakse Smuutisid, batoone, Pancake Mixe kaubaalustega :D

post-24563-0-75444100-1418726617_thumb.j

Merlin ja pikk mees Peep

post-24563-0-20246300-1418726612_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii ...olen tagasi ja saanud natuke asjade üle mõelda. Ei hakka salgama, et läksin mm-ile ikka finaalimõtetega. Imelik oleks ka kui oleksin vähem tahtnud, sest olen ju korra juba kuue seas olnud. Võib nüüd hakata mõtlema, et mis läks seekord valesti või kas olin siis tõesti aastaga kehvemaks läinud aga tegesee pole sugugi nii. Olen suurem ja kuivus oli sama mis eelmine aasta. See tähendab seda, et enda jaoks olen teinud ikkagi edasimineku. Lihtsalt tase oli see aasta selline mis ei lubanud nii kõrgesse seltskonda sekkuda. Kategoorias oli 3 eurooplast, üks neist valitsev euroopa meister, maailmameistreid erinevaltest aastatest. Aasia ja lõuna-ameerika tsempionid jnejne. Hea et õnnestus vähemalt mõndagi neist edestada.

Mis edasi?

Edasi on nüüd see, et minus tekitas see kõik sportliku viha juurde. Kevadel plaan kindlasti võistelda ja peaeesmärk on EM Santa Susannas. Ülejäänu kohta on veel vara rääkida aga kindlasti teen veel mõne võistluse. Trenni pole nüüd teinud 6 päeva. Võimalik et lähen juba täna-homme saali kergelt liigutama. Samas ei ole ka midagi hullu kui teen seda järgmine nädal. Kõht on täis ja esimene kõhutäis on sisse aetud. Juurde olen võtnud 1,5 kg. Isud veel kadunud pole aga püüan neid kontrollida ja vajadusel rohkem liikuda.

Tänud veelkord kõigile toetajatele ja kaasaelajatele. Kõik kes enne võistlusi heade soovidega ära saatsid. Teie sõnad olid väga südant soojendavad. Tänud Otile kes ei pidanud paljuks (hoolimata särava tulemuse puudumisest) vastu tulla. Suured tänusõnad Natialiale kes aitas asju ajada, Merlinile, ilma kelleta see sõit oleks tunduvalt keerulisem olnud, Treener Otsusele. Tänud Sparta, Fitshop, Kulturismi- ja fitnessi Liit, Lahever Ehitus.

Lõpetuseks pean ikka ja jälle tänama oma kaasat kes on pidanud mind taluma kõik see aeg. Kokk, koristaja, psühholoog, personaaltreener, massöör jnejne.. Aitäh kallis Eleri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annan endast ja oma vahepealsetest tegemistest märku.


Vahepeal olen saanud puhata.On peetud ära pühad ja aastvahetus. Olen saanud süüa. Kohe päris palju süüa aga hoolimata sellest olen suutnud kaalu enavähem kontrolli all hoida. Kehakaal siis natuke alla 75 kg aga arvestades seda, et ärasõidu päeval olin 71,8 siis seis just kõige hullem pole. Jõulud ja muud pühad ei ole väga laastavalt mõjunud kuigi näost olen sisse ajanud vorsti, kapsast, piparkooke, šokolaadi, õlut, hõõgveini ja väga palju kooki ja torti. Aju ei saanud aru, et kõht on täis. Nüüd tundub, et isud on kontrolli all.


Olen teinud 12 trenni peale MM-i. Täna siis 13 trenn ja esimene uue kava ja jaotuse järgi. Järgnevad 4,5 kuud pööran suuremat tähelepanu ülakehale (selg,rind) – just nendest kahest jääb suurel laval maailma tippudega puudu. Peale MM-i jäi trennita siis 6 päeva. Kuni tänaseni oli selline mõnus pingevaba pumpamine. (pikemad seeriad ja kergemad raskused). Vahepeal olen käinud uisutamas, rattaga metsas lume sees sõtkumas, tõmmanud ergomeetrit. Jõulude aeg sai isegi käidud rühmatreeningul Grit. Ikka selleks, et mitte seaks ära minna. Kavatsen lülitada hooajaväliselt sisse ka aeroobse. Mahu, olemuse jms täpsustan veel homme oma treeneriga.


Lisandeid olen peale MM-i tarbinud vähe. Ainult Whey Protein Complex peale kangitrenni ja BCAA Xplode trenni ajal. Tänasest hakkan üht-teist juurde panema.


Trenni-isu on tagasi ja see on põhiline. See käis seekord päris kähku. Ausalt öeldes ei jõudnud enam ära oodata, et need pühad läbi saaksid ja saaks mingisugusesse režiimi tagasi. Trenniplaanid on uueks aastaks paigas. Võistlusmõtted ka olemas. Kevadel võistlen nii Eestis kui välisvõistlustel. Õppinud olen eelneva aastaga palju nii kulturismi mõttes kui ka muus elus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kevadel saab lavalaudadele tulema päris huvitav seltskond, sest tundub et kõik põhitegijad valmistuvad.... ;) Kui mehed ka kõik vormis juthuvad olema, siis võib oodata üle mitme aasta huvitavat lahingut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×