Jump to content
Reinart

Peep Reinart - Minu tegemised

Recommended Posts

Hei...

Alustuseks siis nii palju, et enda tegemistest mul midagi asjaliku kirjutada pole. Trenni teen kõvasti, toitumine on timmis ja jõunäitajad on elu parimad :) Ega midagi polegi lisada.

Tahtsin tegelikult eputada ühe õpilasega, kes juba järgmisel laupäeval Salmes oma lavadebüüdi teeb. Kert on suutnud dieedi ajal lihast juurde saada ja samas on vägaväga heas vormis ;)

Eks otsustage ise :)

post-19003-0-14888000-1445598666_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Peaks endast märku andma. Sain vahepeal kõva motivatsiooni osaliseks. Miks? Alati kui toimuvad võistlused ja ma ise ei osale, siis tahes tahtmata, lähen meeletult kadedaks. Kõik see võistlustega seonduv nagu ärritaks. Ma ei oska seda tunnet kuidagi teisiti nimetada. Ärritab muidugi heas mõttes. Tahe vormi teha ja lavalaudadele ronida mitmekordistub hetkega ja enam ei ole kahtlustki, et kevadel teen kaasa nii palju võistlusi kui vähegi kannatab. Minu treener tegelikult tahaks, et teeksin pikema pausi. Ütlen ausalt, et ei taha enam kõrvalt vaadata. Asjaolu, et Kert tegi puhta töö, natuke kergendas minu eemalolekut aga paraku mitte piisavalt.

Nüüd ei olegi muud kui lihtsalt kuuma anda, sest uue aasta alguses tuleb juba hakata spetsiaalettevalmistusega pihta. Peaeesmärgiks muidugi Euroopa meistrivõistlused. Siiani on trennid hästi sujunud ja pea igas harjutuses olen teinud ka jõunäitajates edasimineku. Loota võib, et olen lisanud ka massi aga eks seda näeb alles kevadel. Hetkel olen ikka suht " vati sees". Nii on raske midagi aru saada.

Natuke võistlustest ka. Suuri üllatusi minu jaoks ei sündinud. Klassikutega oli kohe teada, et medalid jagavad 4 meest. Järjekorda ei oska ilma vorme eelnevalt nägemata neid nimesi panna. Seekord läks nii ja siinkohal soovin õnne veelkord Taavile. Kõva sõna! Midagi ei ole öelda.

Muidugi minu jaoks kõige meeldivam sündmus oli Kerdi etteaste. Kui ma nüüd päris ausalt ütlen, siis ma olin selles juba eelnevalt päris kindel, et ta võidab. Ikkagi rõõmustasin nii, nagu oleks ise võitnud :D Kert on nagu selle ala jaoks loodud! Nüüd on tal veel super võimalus oma vormi realiseerida kahe nädala pärast MM-il. Siinkohal peab tänama Otti kes talle selle võimaluse andis. Katsume omalt poolt Eleriga kõik teha, et Kert kahe nädala pärast veel parem oleks. Igaljuhul saab väga vajaliku kogemuse, tuleviku silmas pidades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Peaks endast märku andma. Sain vahepeal kõva motivatsiooni osaliseks. Miks? Alati kui toimuvad võistlused ja ma ise ei osale, siis tahes tahtmata, lähen meeletult kadedaks. Kõik see võistlustega seonduv nagu ärritaks. Ma ei oska seda tunnet kuidagi teisiti nimetada. Ärritab muidugi heas mõttes. Tahe vormi teha ja lavalaudadele ronida mitmekordistub hetkega ja enam ei ole kahtlustki, et kevadel teen kaasa nii palju võistlusi kui vähegi kannatab. Minu treener tegelikult tahaks, et teeksin pikema pausi. Ütlen ausalt, et ei taha enam kõrvalt vaadata. Asjaolu, et Kert tegi puhta töö, natuke kergendas minu eemalolekut aga paraku mitte piisavalt.

Nüüd ei olegi muud kui lihtsalt kuuma anda, sest uue aasta alguses tuleb juba hakata spetsiaalettevalmistusega pihta. Peaeesmärgiks muidugi Euroopa meistrivõistlused. Siiani on trennid hästi sujunud ja pea igas harjutuses olen teinud ka jõunäitajates edasimineku. Loota võib, et olen lisanud ka massi aga eks seda näeb alles kevadel. Hetkel olen ikka suht " vati sees". Nii on raske midagi aru saada.

Natuke võistlustest ka. Suuri üllatusi minu jaoks ei sündinud. Klassikutega oli kohe teada, et medalid jagavad 4 meest. Järjekorda ei oska ilma vorme eelnevalt nägemata neid nimesi panna. Seekord läks nii ja siinkohal soovin õnne veelkord Taavile. Kõva sõna! Midagi ei ole öelda.

Muidugi minu jaoks kõige meeldivam sündmus oli Kerdi etteaste. Kui ma nüüd päris ausalt ütlen, siis ma olin selles juba eelnevalt päris kindel, et ta võidab. Ikkagi rõõmustasin nii, nagu oleks ise võitnud :D Kert on nagu selle ala jaoks loodud! Nüüd on tal veel super võimalus oma vormi realiseerida kahe nädala pärast MM-il. Siinkohal peab tänama Otti kes talle selle võimaluse andis. Katsume omalt poolt Eleriga kõik teha, et Kert kahe nädala pärast veel parem oleks. Igaljuhul saab väga vajaliku kogemuse, tuleviku silmas pidades.

post-19003-0-19097700-1446560372_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

TÖÖ KÄIB ! Selliselt võib kokku võtta vahepealse aja. Treeningmahud on päris suureks kasvanud ja ilmselt kasvavad veelgi. Siinkohal peab süüdistama ka Raigot, sest päris tihti oleme viimasel ajal just koos treenima sattunud. Mitte ,et meil trennid muidu lahjad oleks aga koos tehes kipume veidi lõhkuma. Arvestades seda, et me pole kumbki esimest aastat jõusaalis võib sellisest suurenenud koormusest kasu saada. Juba hirmuga mõtlen, et täna läheb jalgade tegemiseks. Pole midagi, tuleb ellu jääda:D

Lõpuks olen saanud ka toidu kontrolli alla ja hetkel juba liigun vaikselt kaaluga alla poole. Otseselt dieedil pole, sest kõht tühi ei ole. Pigem olen saanud viimase 2 kuu jooksul toitu juurde panna. Välistanud olen aga igasuguse jama. Ainult korralik toit. Võib öelda, et see on ettevalmistus dieedile minekuks :D

Kehakaal on kukkunud 2 kuuga, samas toitu juurde pannes 2,5 kg ja kui natuke veel aastalõpuks maha tuleb olen päris heas seisus, et päris ettevalmistusega pihta hakata. Oma osa mängib siin see, et terve aeg toitu lisades olen lisanud ka kergemat aeroobset tegevust(ellips,jooksulint vahel ratas). Mõnel nädalal rohkem, mõnel vähem aga mitte üle 2 tunni kokku. Aeroobse osas peab reserv sisse jääma just kevadet silmas pidades.

Võistluste osas olen juba üht-teist uurinud ja alustan hooaega aprillis ja suure tõenäosusega Rootsis. Edasi juba Eesti võistlused, EM ja kindlasti midagi veel.

Praeguseks kõik :) Varsti hakkan valmistuma...siis tuleb siia ka rohkem materjali ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu Kellavärk :)

Pealkiri selline, sest lõpuks keha töötab nii nagu vaja. Saan süüa ja saan veel sööki juurde panna ja seda kõike ainult 1,5 h aeroobsega nädalas. Kaal on langenud täpselt sellises tempos nagu olen planeerinud.

Septembri keskmine 81,5

Oktoobri keskmine 80,3

Novembri keskmine 79,1

Detsembri keskmine siiani 78,3

Nende kuude jooksul olen järk-järgult tõstnud aeroobse treeningu mahtu ja lisanud toitu. Kõik nagu klapib. Tunnen ennast hästi ja mingit nälga pole. Kaloraaz on olenevalt päevast ja enesetundest .Pikemal päeval 3000, lühemal siis 2500+ .

Pikka pidu polegi jäänud tegelikult . Jaanuaris vaja seda ilusat jada jätkata. Panen ilmselt + 15min aeroobset nädalale juurde, samas lisan ka toitu. Toidu osas on ikka omad vanad kindlad söögid ja kindlad lisandid. Olen viimasel ajal püüdnud hoida toitumist päris lihtsana. Puhas toit ja mitte midagi väga peenet. Suuremas osas söön niikunii karbist.

post-19003-0-63881600-1450780735_thumb.j

Trennid lähevad samuti hästi. Oskan oma keha kuulata. Vähemalt paremini kui varem. Saali minnes on mul teada lihased mida treenima hakkan. Harjutuste valik, järjekord ja kordusvahemikud vaatan jooksvalt. Mahud on minu jaoks päris suured ja ainuüksi viimase 3 nädala jooksul olen jõusaalis teinud 7000 kordust ja siia alla ei käi kõht. Aeroobset teen tavaliselt peale kangi, tunde järgi. Pea-asi ,et nädala mahu täis saab. Ühesõnaga kõik on päris hästi. Tuleb ainult veel pühadest ja pidustustest puhta nahaga välja tulla :D Ei tohiks probleeme tekkida.
Pühad on samuti hea aeg trenni tegemiseks. Stressivaba aeg kui söönuna,puhanuna saab trenni lammutada ja ülejäänud aeg oma lähedastega olla ja rahulikult taastuda.

Sportlikke algavaid pühi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere hommikust :)

Jõulupühad ilusti vastu peetud. Sai endale nii mõndagi head paremat lubatud, samas kulutus üleval hoitud ja juurde pole tulnud grammigi. Pigem maha :)

Täna alustasin hommikut näiteks selliselt ;)

post-19003-0-98713800-1451282994_thumb.j

Täisterakaer

Munavalged ( Keetmise ajal sisse segatud)

Mega Strong Protein

Pistaatsia pähklid

Marjad & Kiivi

Taluvõi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Uus aasta on käes ja ühtlasi tähendas see minu jaoks ka nö. dieedile minekut. Ega see minu jaoks tegelikult suurt midagi ei muutnud. Olen süstemaatiliselt ennast selleks ette valmistanud juba septembrist saadik. Lisasin nädalasse +10 minutit aeroobset. Kokku nädalas esialgu 1h 40min. Nädala jooksul, teen vastavalt võimalusele, 20-30 minuti kaupa selle täis. Ellips ja kaldel kõndimine on hetkel valikus. Ratta isu on veel siiani täis :D

Kangitrennid on tunde järgi ja selles osas üle ei mõtle. Kui ikka on tunne, et täna vajutaks, siis vajutan. Kui keha tahab puhkust siis teen natuke kergemalt. Arvan, et kogemust on juba üksjagu ja saan selliselt treenimist endale lubada. Mingist trennide vahele jätmisest ei saa juttugi olla. Esimeste võistlusteni on alla 15 nädala ja pidev töö peab käima. Kehakaal on stabiilselt paarsada grammi alla 78 ja kuu lõpus peaksin olema 76,5. Üritan see kord rahulikuma tempoga alla tulla. Kuidas seekord läheb on vara öelda aga ootused on kõrged.

Toidulauast rääkida siis see on hetkel päris korralik. Toit on puhas ja saab normaalselt peale anda kui jama ei söö. Esialgu :D

Hetkel on kõht täis ja kaal kukub nii et, nuriseda oleks patt. Lõpuks olen aru saanud, et lihtsuses peitub nii mõndagi. Ei ole vaja 15 koostisosaga toite teha. Võin vabalt süüa lõunaks mitu nädalat järjest kana,riis,avokaado ja brokkoli. Maitseb ja pole probleemi.

Lisandite osas olen jäänud vanade variantide juurde. Trenni ajal BCAA Xplode, pärast trenni Whey Protein Complex , päeva peale Omega3, Tauriin, Arginiin jms. Sedakorda on terve ettevalmistuse käigus võimalus võtta ka toidulisandid King of Spades mis omab kindlat positiivset mõju üleüldisele enesetundele.

Veel üks asi millest võiksid kõik mehed mõelda on keemilised östrogeenid. Kuidas need mõjutavad meie üleüldist tervist ja kuidas neid vältida. Loomulikult ei saa me kõike kontrollida aga igal ühel on võimalus juba väikeste asjade näol kokkupuudet vähendada.

Väike artikkel.

https://www.getkingofspades.com/how-plastic-harms-manhood/

Plastik on ainult üks väike osa sellest. Mina igatahes ei soojenda ammu plastkarbis toitu. Jõuluks sain klaasist toidukarbid ja võtan kasutusele ka roostevabast terasest joogipudeli ;) Algus on tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel üks asi millest võiksid kõik mehed mõelda on keemilised östrogeenid. Kuidas need mõjutavad meie üleüldist tervist ja kuidas neid vältida. Loomulikult ei saa me kõike kontrollida aga igal ühel on võimalus juba väikeste asjade näol kokkupuudet vähendada.

Väike artikkel.

https://www.getkingofspades.com/how-plastic-harms-manhood/

Plastik on ainult üks väike osa sellest. Mina igatahes ei soojenda ammu plastkarbis toitu. Jõuluks sain klaasist toidukarbid ja võtan kasutusele ka roostevabast terasest joogipudeli ;) Algus on tehtud.

Sellepärast peabki energiajooki purgist jooma! ;):D

Mõni plastmassist anum ongi toidu säilitamiseks mõeldud. Ei tea, kas need ka mõjutavad. Kuskilt lugesin, et ainult need õhukesed plastmass topsid jms mõjutavad ehk kuhu näiteks soojaletis toitu pannakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klaasist toidukarpe väga müügil pole näinud, aga silma jäädes tundub, et tuleb elukaaslasele neid varuda :)

Osades Prismades (Sikupilli, Kristiine) on täiesti olemas, BPA-vabade plastikkaantega (kuigi "BPA-vabadus" ise ei anna veel mingit garantiid). Samuti on seal ka silindrikujulised klaasanumad alumiiniumkaantega. Ise olen just sealt ostnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osades Prismades (Sikupilli, Kristiine) on täiesti olemas, BPA-vabade plastikkaantega (kuigi "BPA-vabadus" ise ei anna veel mingit garantiid). Samuti on seal ka silindrikujulised klaasanumad alumiiniumkaantega. Ise olen just sealt ostnud.

Home&Gourmet poodides on parema hinnaga kui mujal ;)

http://pood.homegourmet.ee/bormioli-rocco-frigoverre-sailituskarp-13x10-335170ma2121990.html

http://pood.homegourmet.ee/bormioli-rocco-frigoverre-sailituskarp-21x13-335160ma3121990.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ammu klaaskarbid kasutusel, raskem tassida, aga vähemalt ei võta toidulõhna külge ja igas mõttes mõistlikum. Minul luminarc. Said hea kingi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Hommikust :)

Ettevalmistuse kolmas nädal on käimas. Hetkel kõik suurepärane. Kui kõht on täis ja kaal kukub siis oleks patt nuriseda. Alguse asi. Eks ole näha mis aprillis saama hakkab. Loodan, et eelnevad ettevalmistused on mind nii palju ikka õpetanud, et ei hakka lollusi tegema. Momendil olen igati graafikus, võib öelda, et isegi pisut ees. Kehakaal täna hommikul 76,7 ja jaanuari lõpuks peaksin olema 76,5. See tähendab, et võib rahulikult süüa,trenni teha ja midagi rabistama ei pea.

Hetkeolukord siis selline. Praegu on jutt ilus ja tore, eks näis kas varsti hakkan siia nutulaulu kirjutama :D . Loodan südamest, et seekord nii ei lähe ;)

Pisike video biitsepsi trennist ;)

Rohkem pilte mu igapäeva tegemistest leiad siit. https://www.instagram.com/peepreinart/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Istun siis mina reede hommikul töölaua taha. Joon kohvi, loen uudiseid jne. Tõotab tulla täiesti tavaline päev. Ütleme nii, et igapäevaseks rutiiniks on saanud www.ifbb.com lehekülje külastamine ja EM-i protokollide piilumine. Mitte eriti lootusrikkalt klikkasin ka reedel selle lehekülje lahti. Olin seda teinud ka neljapäeval ja mõelnud, et need proovid läksid " kogemata" kaduma või valati kuskil põllule. Tohutult pikk aeg on juba möödas.

Vajutasin siis protokolli failile ja siis läheb mõni hetk kuni PDF ennast laeb. Juba nägin üleval servas, et faili nimi on muudetud ja lõppu on kirjutatud sõna - corrected. Kerge värin tuli sisse ja kui protokoll silme ette jõudis, siis seda tunnet ma teile kirjeldada ei oska. Korralik vibra oli veel mitu tundi sees.

Kokkuvõtlikult, olen ülimalt õnnelik pronksi üle ja üks mu suur unistus on täitunud:) Suurvõistluste medal:) Loodan selle tagantjärgi ikkagi kätte saada ja uueks eesmärgiks on seda tunnet ka medalitseremoonial kogeda. Elame näeme.

Kui nüüd rääkida praegusest ettevalmistusest siis kõik on timm. Sain jõhkra paugu motivatsiooni juurde ja töö käib iga päev. Kaaluga olen graafikus, jõud on säilinud ja esimene kuu "dieeti" on läbi. Ei saa kurta, sest kõht on veel täis :)

Pildike kevadest Euroopa Meistrivõistlustest. See kord proovin olla parem :)

post-19003-0-45541400-1454315511_thumb.j

Tänud veelkord kõigile kes omal moel kaasa elasid :) Tänud sõpradele, perele, kulturismiliidule ja Elerile:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Istun siis mina reede hommikul töölaua taha. Joon kohvi, loen uudiseid jne. Tõotab tulla täiesti tavaline päev. Ütleme nii, et igapäevaseks rutiiniks on saanud www.ifbb.com lehekülje külastamine ja EM-i protokollide piilumine. Mitte eriti lootusrikkalt klikkasin ka reedel selle lehekülje lahti. Olin seda teinud ka neljapäeval ja mõelnud, et need proovid läksid " kogemata" kaduma või valati kuskil põllule. Tohutult pikk aeg on juba möödas.

Vajutasin siis protokolli failile ja siis läheb mõni hetk kuni PDF ennast laeb. Juba nägin üleval servas, et faili nimi on muudetud ja lõppu on kirjutatud sõna - corrected. Kerge värin tuli sisse ja kui protokoll silme ette jõudis, siis seda tunnet ma teile kirjeldada ei oska. Korralik vibra oli veel mitu tundi sees.

Kokkuvõtlikult, olen ülimalt õnnelik pronksi üle ja üks mu suur unistus on täitunud:) Suurvõistluste medal:) Loodan selle tagantjärgi ikkagi kätte saada ja uueks eesmärgiks on seda tunnet ka medalitseremoonial kogeda. Elame näeme.

Kui nüüd rääkida praegusest ettevalmistusest siis kõik on timm. Sain jõhkra paugu motivatsiooni juurde ja töö käib iga päev. Kaaluga olen graafikus, jõud on säilinud ja esimene kuu "dieeti" on läbi. Ei saa kurta, sest kõht on veel täis :)

Pildike kevadest Euroopa Meistrivõistlustest. See kord proovin olla parem :)

attachicon.gifDSC_3760-3.jpg

Tänud veelkord kõigile kes omal moel kaasa elasid :) Tänud sõpradele, perele, kulturismiliidule ja Elerile:)

Palju õnne veelkord! :)

OSkad öelda, kes/kas pildil patustajad olid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Istun siis mina reede hommikul töölaua taha. Joon kohvi, loen uudiseid jne. Tõotab tulla täiesti tavaline päev. Ütleme nii, et igapäevaseks rutiiniks on saanud www.ifbb.com lehekülje külastamine ja EM-i protokollide piilumine. Mitte eriti lootusrikkalt klikkasin ka reedel selle lehekülje lahti. Olin seda teinud ka neljapäeval ja mõelnud, et need proovid läksid " kogemata" kaduma või valati kuskil põllule. Tohutult pikk aeg on juba möödas.

Vajutasin siis protokolli failile ja siis läheb mõni hetk kuni PDF ennast laeb. Juba nägin üleval servas, et faili nimi on muudetud ja lõppu on kirjutatud sõna - corrected. Kerge värin tuli sisse ja kui protokoll silme ette jõudis, siis seda tunnet ma teile kirjeldada ei oska. Korralik vibra oli veel mitu tundi sees.

Kokkuvõtlikult, olen ülimalt õnnelik pronksi üle ja üks mu suur unistus on täitunud:) Suurvõistluste medal:) Loodan selle tagantjärgi ikkagi kätte saada ja uueks eesmärgiks on seda tunnet ka medalitseremoonial kogeda. Elame näeme.

Kui nüüd rääkida praegusest ettevalmistusest siis kõik on timm. Sain jõhkra paugu motivatsiooni juurde ja töö käib iga päev. Kaaluga olen graafikus, jõud on säilinud ja esimene kuu "dieeti" on läbi. Ei saa kurta, sest kõht on veel täis :)

Pildike kevadest Euroopa Meistrivõistlustest. See kord proovin olla parem :)

attachicon.gifDSC_3760-3.jpg

Tänud veelkord kõigile kes omal moel kaasa elasid :) Tänud sõpradele, perele, kulturismiliidule ja Elerile:)

Olen uhke enda hea sõbra ja treeneri Peebu üle, selline tulemus annab suurt motivatsiooni ja tahtejõudu tulemus järgi teha. Juba mais saab ka ise EM lavalaudu tunnetada. Seniks aga raskeid trenne ja higistamist jõusaalis ning tublit toitumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×