Jump to content
Reinart

Peep Reinart - Minu tegemised

Recommended Posts

Viimasel ajal on palju jutuks tulnud et kas tõesti peaks kaaluma tomatit, kurki ja salatit. No näiteks homme salatist+marjadest saan ma 71kcal. Kui ma seda toidu sisse ei kalkuleeriks teeks see siis näiteks nädalas 497kcal (millega ma pole arvestanud) ning kuus kogunisti 1988kcal.

Või miks ma lõigun nt india pähkleid pooleks? Sellepärast et

Dieet kulgeb igati plaanipäraselt.

Sina, Janar ja mina oleme vist ainukesed, kes sellise piinliku täpsusega dieeti peavad. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen selles osas laisem.... :D Aga tulemus sellepärast kehvem ole eks peas toimub rehnut kogu aeg ja pilt peeglist, pluss enestunne ja kaalumine ja kokku kogemused aitavad seda teha ilma nii täpse rehkenduseta. Kuid kiidan kahel käel ,et asjad selgeks saaksid, siis peaib vähemasti asju õppima täpselt tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sina, Janar ja mina oleme vist ainukesed, kes sellise piinliku täpsusega dieeti peavad. :)

Hobidieeditajatest siis mina ka

post-29847-0-14750200-1408611365_thumb.p

Vanaema ütleb mul selle kohta - Sa oled ikka natukene siit kohast (suunab näpuga oimukohale :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hobidieeditajatest siis mina ka

attachicon.gifOkay-guy-meme-smiley-emoticon.png

Vanaema ütleb mul selle kohta - Sa oled ikka natukene siit kohast (suunab näpuga oimukohale :D )

Eks vanaemadele ongi kõige raskem selgeks teha, et miks praekartulit ja pannkooki ei taha. Õnneks minu oma juba jagab matsu. Ütleb ainult: "Ahah sul režiim jälle".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpsus on hea aga tasub ka mõelda kui täpselt me igapäevast kulutust teame? See täpsus on pigem enda südamerahuks, et kõik on tipp-topp :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpsus on hea aga tasub ka mõelda kui täpselt me igapäevast kulutust teame? See täpsus on pigem enda südamerahuks, et kõik on tipp-topp :)

Ega täpselt kulutust ei tea, aga saab umbes vaadata selle järgi, kuidas kaal langeb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on seda täpsuse asja natuke raske mõsta. Selles mõttes, et sportlane peaks sööma ka naturaalset toitu, aga kuidas arvutada välja, palju kaloreid saab õunast, peedist, porgandist, mustsõstrast, hernest, sibulast, salatilehest jm, mille õues peenralt üles korjad. Ütleme, sööd päevas 10 õuna ja 2 porgandit, kuus hernest ja paned 15 kcal mööda. Nädala lõikes on see juba 105 kcal. Kuu lõikes 420 kcal. Ehk et võime ju täpsed olla, aga absoluutne täpsus jääb ikkagi vaid unistuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on seda täpsuse asja natuke raske mõsta. Selles mõttes, et sportlane peaks sööma ka naturaalset toitu, aga kuidas arvutada välja, palju kaloreid saab õunast, peedist, porgandist, mustsõstrast, hernest, sibulast, salatilehest jm, mille õues peenralt üles korjad. Ütleme, sööd päevas 10 õuna ja 2 porgandit, kuus hernest ja paned 15 kcal mööda. Nädala lõikes on see juba 105 kcal. Kuu lõikes 420 kcal. Ehk et võime ju täpsed olla, aga absoluutne täpsus jääb ikkagi vaid unistuseks.

Kaalud ära ju ja saadki teada palju saad. :D Kui täpselt ei tea, siis lihtsalt ei söö seda igaks juhuks. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see ole igaühe oma valik kuidas keegi vormi teeb või kas üldse teeb. Minu jaoks on asi sellisel moel kontrolli all. Kulutuse oskan ka küllaltki täpselt arvata, et oleksin piisavas defitsiidis.

Kui oleksin 15 aastat trenni teinud siis ehk suudaksin kogemuste põhjal ja lähtuvalt enesetundest oma toitumist timmida aga hetkel tunnen et nii on kindlam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalud ära ju ja saadki teada palju saad. :D Kui täpselt ei tea, siis lihtsalt ei söö seda igaks juhuks. :)

Aga õunad ka ju erinevad, on magusaid ja hapukaid...ja nii ka teiste aiasaadustega.

Eks tuleb mingi kesktee valida...sellesmõttes on pähkli poolitamine naeruväärne (:

Aga hea distsipliini harjutus sellegipoolest ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga õunad ka ju erinevad, on magusaid ja hapukaid...ja nii ka teiste aiasaadustega.

Eks tuleb mingi kesktee valida...sellesmõttes on pähkli poolitamine naeruväärne (:

Aga hea distsipliini harjutus sellegipoolest ;)

No aga iga päev on ju kulutus ka väheke erinev. Isegi kui proovid täpselt sama palju liikuda, siis kulutuse hulk juba oleneb nii paljudest erinevatest teguritest, nt sellest kui väsinud on organism või kui kiire on liigutus jnejne. Seega veidi erineva süsivesikusisaldusega õunte söömise ehk korvab kasvõi see et mõni päev on trennis kulutus suurem.

Eks suuremas plaanis tuleb sissesöödavate kalorite hulka jälgida/muuta ikkagi selle järgi, mis teeb enda kaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga iga päev on ju kulutus ka väheke erinev. Isegi kui proovid täpselt sama palju liikuda, siis kulutuse hulk juba oleneb nii paljudest erinevatest teguritest, nt sellest kui väsinud on organism või kui kiire on liigutus jnejne. Seega veidi erineva süsivesikusisaldusega õunte söömise ehk korvab kasvõi see et mõni päev on trennis kulutus suurem.

Eks suuremas plaanis tuleb sissesöödavate kalorite hulka jälgida/muuta ikkagi selle järgi, mis teeb enda kaal.

Samamoodi korvaks ka pool pähklit :P

Aga nagu ma juba ennist mainisin...distsipliin. Mingi ajaperioodi mõjub kindlasti hästi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alati võib vabandusi leida, miks mida teha ja miks mitte midagi teha.
See, et asja ei saa võib-olla teha 100% täpselt pole mingi vabandus.

Just see valmidus püüelda perfektsuse poole eristabki võitja hallist massist, kes leiab vigu, kuid mitte lahendusi.

Peep,miks oled valinud 5-6 korda päevas söömise(mingi eelis,kasulikum ) ? Selle kuskil 2800 kcal saaks ilusti 3 korralikku toidukorda teha .

Ma ise toitun samamoodi - toitudes 5-6 korda päevas hoiad toidukordade vahed umbes 3h.

MIks, sest see stimuleerib ainevahetust ja hoiab selle kiiremana,kui süüa 3 korda päevas.
Minul isiklikult ei meeldi korraga näost sisse ajada ulme koguseid, siis kõht punnis jne, mugavam ning ise leian, et keha kasutab toidust saadud energiat ka siis maksimaalsemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma siin suurt midagi lisada ei oskagi peale selle ,et mulle lihtsalt sobib nii. Tahan süüa enne trenni ja vahetult enne magama minekut ( puhtalt enesetunde küsimus ). Olen proovinud süüa ka 3-4 korda päevas, kuid pausid lähevad minu jaoks liiga pikaks.

Defitsiidis olles ma nkn kõhtu täis ei saa :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti MV 7,5 weeks out

MM 15 weeks out

Täna oli selle aasta 169. trenn- õlg+kerge selg Eleri ja Tauriga- seltsis ikka segasem :D

Peale trenni vormikontroll.

Kaal langeb nagu aabitsas- pool kilo nädalas. Mingitel päevadel pean isegi toitu juurde panema niiet kõik on vägagi kontrolliall. Jalutamas käin ka peaaegu iga päev ja nii ka täna. Peale trenni tegime väikese vormikontrolli. Minna on veel väga palju.

post-19003-0-02456800-1409087599_thumb.j

post-19003-0-43001700-1409087588_thumb.j

post-19003-0-99664000-1409087609_thumb.j

post-19003-0-57844900-1409087570_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan ,et kohati oli päris raske.... ;) . Seis ei ole paha, peaasi ,et kartulit üle ei küpseta, sest aega minna on ka ikka üksjagu.

Peale trenni poseerida on veidi raske jah. Poseerimisel vaatan, et palju asju juba ununenud, aga eks pea hakkama meelde tuletama. Kartuli n-ö üle küpsetamise ohtu veel ei tohiks olla, sest liigun suhteliselt normaalse tempoga alla poole. Eestikatel olen suure tõenäosusega raskem kui eelnevatel kordadel. Midagi spetsiaalselt punnitama ei hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan et täna on väga populaarne oma hommikusöögist pilte üles panna :D



Kuna kaal tahab vägisi kukkuda ja olen graafikust ees, siis otsustasin täna veidi süsivesikuid rohkem peale anda ehk n.ö. "laadimispäev".


Kaloreid tuleb ca 3000 või rohkem.



Igatahes hommukusöögiks siis valgu pannkoogid walden farmsi kalorivaba karamellisiirupi, banaani ja vaarikatega ja mustika riisipuding.



Maitses hea :D Loodame et trennis annab ka tunda.



post-19003-0-18174600-1409483215_thumb.j


Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×