Jump to content
supp

Veri

Recommended Posts

Tere!

Kas lihastele mõjub paremini kas liiga paks või liiga vedel veri? Minul on probleem, et mul on veri natukene paksem kui olema peaks. Ei oska öelda, miks see järsku 2 aastaga paksemaks läks ... äkki mingid toidulisandid, mida olen võtnud??? Igatahes kuskilt olen kuulnud, et inimene, kes jõusaalis käib, ongi veri paksem.

Äkki oskab keegi anda mingit nõu, kuidas verd veidi vahepeal vedelamaks teha. Olen kuulnud, et tuleb aspiriini vahel sisse süüa... Pidi aitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kas lihastele mõjub paremini kas liiga paks või liiga vedel veri? Minul on probleem, et mul on veri natukene paksem kui olema peaks. Ei oska öelda, miks see järsku 2 aastaga paksemaks läks ... äkki mingid toidulisandid, mida olen võtnud??? Igatahes kuskilt olen kuulnud, et inimene, kes jõusaalis käib, ongi veri paksem.

Äkki oskab keegi anda mingit nõu, kuidas verd veidi vahepeal vedelamaks teha. Olen kuulnud, et tuleb aspiriini vahel sisse süüa... Pidi aitama.

Tsitruliin ja arginiin. Paljudel ergutitel need juba sees olemas ja ei pea eraldi võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas seda on testidega kindlaks tehtud, et sul on paks veri voi oletad ise?

Poordu abi saamiseks artsi poole siis. Foorumis keegi sulle vereteste ei tee ega ravimeid valja ei kirjuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas lihastele mõjub paremini kas liiga paks või liiga vedel veri? Minul on probleem, et mul on veri natukene paksem kui olema peaks.

Lihaste kasvule mõjub hapnikupuudus hästi. Mida sa mõtled paksu vere all, hüübimisnäitajaid, punaliblesid või miskit muud?

Punalibled võisid ideaalses maailmas testo tõusuga tulla.

Vere mahtu võid lihtsa vee kaanimisega ka mõneks ajaks tõsta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SKG, on 10 Jul 2014 - 13:17, said:

Poordu abi saamiseks arsti poole siis. Foorumis keegi sulle vereteste ei tee ega ravimeid valja ei kirjuta.

Halb mõte, sest sel puhul välja kirjutatav standardravim on varfariin ehk kumadiin ehk Marevan, mida on mõtet ehk võtta ainult kivitugevate veresoonte ja südameklappide vajaduse korral.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×