Jump to content
Ketu177

Kaalu langetavad teed

Recommended Posts

Mingid imeasejad nad pole. Kaloridefitsiit ennekoige ja kui see paigas, siis voib ju mingi rohelise teega "toetada", kuid mingeid kodus selgelt moodetavaid tulemusi oodata ei tasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingid imeasejad nad pole. Kaloridefitsiit ennekoige ja kui see paigas, siis voib ju mingi rohelise teega "toetada", kuid mingeid kodus selgelt moodetavaid tulemusi oodata ei tasu.

Samas kui tee kirjelduses on öeldud, et pärsib söögiisu, puhastab toksiinidest ning annab energiat. Kas siis ei võiks väita, et koos nö "puhta söögiga" oleksid tulemused märgatavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega neid tootekirjeldusi enamasti väga uskuda ei tasu. Sinu keha saab toksiinide puhastamisega ise ka hakkama, söögiisu võib kärpida ka igasuguste muude teede või vee tarbimine ning energia.. noh seda võib mitmeti mõista, tavalised teed sisaldavad ka piisavalt kofeiini, et mingit lisaenergiat anda.

Just nagu SKG mainis, et peamine on siiski kaloridefitsiit ja selle kõrvale võib seda või ükskõik millist teed ikka juua, annab mingit lisaenergiat ja vähendab söögiisu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need teed, mis mulle silma on jäänud, olid peamiselt vett väljutava toimega, sellest ka see "kaalulangetus".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas kui tee kirjelduses on öeldud, et pärsib söögiisu, puhastab toksiinidest ning annab energiat. Kas siis ei võiks väita, et koos nö "puhta söögiga" oleksid tulemused märgatavad?

Pakendile voib igasugu väiteid trykkida ja trykitaksegi (reklaam ju ja nagu naha, siis toimib), see ei tahenda, et see tõene oleks. Parimal juhul voetakse mingi uuring, nopitakse sealt endale sobivad vaited ja ignoreeritakse koike muud, mis on vasturääkiv.

See detox-hullus on yks jarjekordne moe-lollus, samuti "clean eating".

Mis on need hullud toksiinid, millest keha nii väga puhastada on vaja kui kysida nende inimeste kaest, aga keegi vastata ei oska! Lihtsalt järgitakse kellegi alusetut mantrat. Kui oled terve inimene saab su keha sellega ise hakkama. Ei tasu asju yle moelda.

Ei ole midagi halba kui aeg-ajalt nn. "rämpstoitu" nautida. Endale rangelt mingite kindlate toitude ärakeelamine on pigem kerge psyhholoogiline hälve. Midagi ei juhtu, kui monikord omale pudel kokat, hamburger, tahvel shokolaadi voi kott komme lubada ja mida aktiivsem on elustiil, seda vaiksemat negatiivset efekti omavad need su kehale. Teiseks oled sa ka ise onnelikum kui saad syya, mida tahad.

Eat your lettuce and be sad.

Inimesed kipuvad otsima lihtsat teed, kahjuks selliseid shortcut-e ei ole.

There is no elevator to success. You have to take the stairs, always.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hello!

Astusin just Fitness.ee liikmeks ning leidsin niivõrd huvitava teema.

"See detox-hullus on yks jarjekordne moe-lollus, samuti "clean eating"."- ma täielikult mõistan SKG seisukohta, võttes arvesse, et meestele see moodu värk ju väga peale ei lähegi. On ka muidugi inimesi, kes hakkavad kõike moe-hulluseks nimetama just sellepärast, et asjast liiga palju kära on, ise teemasse isegi mitte süvenedes. Nendele inimestele lihtsalt ei meeldi kära, kuid usun, et tervislikkus ning hea enesetunne siiski!

Minu niivõrd kriitiline lähenemine on hetkel just seepärast, et sisuliselt samade koostisosadega tee nagu Teazy Teatox, aitas mul kunagi kaalu langetada 20 kg 10-ne kuuga. Lisaks tee tarbimisele tegelesin mõõdukalt spordiga ning söömine oli vägagi "clean-eating`u" moodi. Rääkides rämpstoidust ja muust rasvasest ning süsiveskuterikkast magusast, siis see on küll nüüd iga-ühe valik. Märkima peaksin siinkohal siiski seda, et vältides igasuguse rämpsu sisse ajamist ning juues igapäevaselt detox teed, avastad peagi kuivõrd imeliselt end tunned. Kõhupuhitused puuduvad, jume on värskem ning energiat on nii, et tapab ( st., et igapäevane loiduse tunne kaob)! Kui isegi juhtud vahest tahvli sokolaadi sööma, tekib suht kehva tunne ja ega rohkem väga tahagi. Kuidas saakski siis öelda, et ollakse õnnetu süües puhtalt ning juues detox teesid, kui see lihtsalt imelise tunde tekitab!?!?

Praeguseks olen ma veendunud detox tee jooja ning on plaanis ka omale üks korralik proovipakett Teazy.ee-st soetada. Soovitan seda siiski kõigile, ning usun, et aktiivse elustiili ja hea toitumise juures on detox tee parim kaaslane.

There is no elevator to success. You have to take the stairs, always- minu kogemused näitavad, et oma toitumise ja treenimise muutmist ning teadlike valikute tegemist ei saaks kuidagi nimetada kergemaks rajaks. See saavutatakse siiski ennast tundma õppides, detox teesid, nagu ka Teazy Teatox usaldamist ning tervet oma elustiili ümber töötades.

Seega, SKG, millised on Sinu kogemused detox teedega, et neid vaid moe-lolluseks nimetad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu niivõrd kriitiline lähenemine on hetkel just seepärast, et sisuliselt samade koostisosadega tee nagu Teazy Teatox, aitas mul kunagi kaalu langetada 20 kg 10-ne kuuga. Lisaks tee tarbimisele tegelesin mõõdukalt spordiga ning söömine oli vägagi "clean-eating`u" moodi. Rääkides rämpstoidust ja muust rasvasest ning süsiveskuterikkast magusast, siis see on küll nüüd iga-ühe valik. Märkima peaksin siinkohal siiski seda, et vältides igasuguse rämpsu sisse ajamist ning juues igapäevaselt detox teed, avastad peagi kuivõrd imeliselt end tunned. Kõhupuhitused puuduvad, jume on värskem ning energiat on nii, et tapab ( st., et igapäevane loiduse tunne kaob)! Kui isegi juhtud vahest tahvli sokolaadi sööma, tekib suht kehva tunne ja ega rohkem väga tahagi. Kuidas saakski siis öelda, et ollakse õnnetu süües puhtalt ning juues detox teesid, kui see lihtsalt imelise tunde tekitab!?!?

Kas 10ne kuu kaloraaž on paberil kirjas? Kui ei ole siis ei saa seda kellegi "arvele" kirjutada. Lihtne alakaloraaž + sportimine.

Kas oled proovinud ka tavalist nt aiast korjatud piparmündi teed juua samas koguses? Et saada võrrelda, kas asi oligi detox tees või lihtsalt selles, et jõid kogu aeg sooja teed?

Jume värskem, energiat tapjalikes kogustes, kõhupuhitused puuduvad. Kas saad seda väita samamoodi detox tee kasulikkusele või on asi selles, et sõid korralike toiduaineid ja piisavalt värskeid tooraineid ehk suur mikrotoitainete sisaldus?

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hello!

Astusin just Fitness.ee liikmeks ning leidsin niivõrd huvitava teema.

"See detox-hullus on yks jarjekordne moe-lollus, samuti "clean eating"."- ma täielikult mõistan SKG seisukohta, võttes arvesse, et meestele see moodu värk ju väga peale ei lähegi. On ka muidugi inimesi, kes hakkavad kõike moe-hulluseks nimetama just sellepärast, et asjast liiga palju kära on, ise teemasse isegi mitte süvenedes. Nendele inimestele lihtsalt ei meeldi kära, kuid usun, et tervislikkus ning hea enesetunne siiski!

Minu niivõrd kriitiline lähenemine on hetkel just seepärast, et sisuliselt samade koostisosadega tee nagu Teazy Teatox, aitas mul kunagi kaalu langetada 20 kg 10-ne kuuga. Lisaks tee tarbimisele tegelesin mõõdukalt spordiga ning söömine oli vägagi "clean-eating`u" moodi. Rääkides rämpstoidust ja muust rasvasest ning süsiveskuterikkast magusast, siis see on küll nüüd iga-ühe valik. Märkima peaksin siinkohal siiski seda, et vältides igasuguse rämpsu sisse ajamist ning juues igapäevaselt detox teed, avastad peagi kuivõrd imeliselt end tunned. Kõhupuhitused puuduvad, jume on värskem ning energiat on nii, et tapab ( st., et igapäevane loiduse tunne kaob)! Kui isegi juhtud vahest tahvli sokolaadi sööma, tekib suht kehva tunne ja ega rohkem väga tahagi. Kuidas saakski siis öelda, et ollakse õnnetu süües puhtalt ning juues detox teesid, kui see lihtsalt imelise tunde tekitab!?!?

Praeguseks olen ma veendunud detox tee jooja ning on plaanis ka omale üks korralik proovipakett Teazy.ee-st soetada. Soovitan seda siiski kõigile, ning usun, et aktiivse elustiili ja hea toitumise juures on detox tee parim kaaslane.

There is no elevator to success. You have to take the stairs, always- minu kogemused näitavad, et oma toitumise ja treenimise muutmist ning teadlike valikute tegemist ei saaks kuidagi nimetada kergemaks rajaks. See saavutatakse siiski ennast tundma õppides, detox teesid, nagu ka Teazy Teatox usaldamist ning tervet oma elustiili ümber töötades.

Seega, SKG, millised on Sinu kogemused detox teedega, et neid vaid moe-lolluseks nimetad?

Alustuseks vastake juba kirjasolnud küsimusele: " Mis on need hullud toksiinid, millest keha nii väga puhastada on vaja kui kysida nende inimeste kaest, aga keegi vastata ei oska! Lihtsalt järgitakse kellegi alusetut mantrat. Kui oled terve inimene saab su keha sellega ise hakkama."

Ja siis oleks, jah, Martini väga lihtne seletus kogu teede "imeväele" järgmine.

Nii see käibki, aga vaata kui lihtne on endale uus partii teed müüa..selle asemel, et näha tegelikku seost.

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hello!

Astusin just Fitness.ee liikmeks ning leidsin niivõrd huvitava teema.

"See detox-hullus on yks jarjekordne moe-lollus, samuti "clean eating"."- ma täielikult mõistan SKG seisukohta, võttes arvesse, et meestele see moodu värk ju väga peale ei lähegi. On ka muidugi inimesi, kes hakkavad kõike moe-hulluseks nimetama just sellepärast, et asjast liiga palju kära on, ise teemasse isegi mitte süvenedes. Nendele inimestele lihtsalt ei meeldi kära, kuid usun, et tervislikkus ning hea enesetunne siiski!

Minu niivõrd kriitiline lähenemine on hetkel just seepärast, et sisuliselt samade koostisosadega tee nagu Teazy Teatox, aitas mul kunagi kaalu langetada 20 kg 10-ne kuuga. Lisaks tee tarbimisele tegelesin mõõdukalt spordiga ning söömine oli vägagi "clean-eating`u" moodi. Rääkides rämpstoidust ja muust rasvasest ning süsiveskuterikkast magusast, siis see on küll nüüd iga-ühe valik. Märkima peaksin siinkohal siiski seda, et vältides igasuguse rämpsu sisse ajamist ning juues igapäevaselt detox teed, avastad peagi kuivõrd imeliselt end tunned. Kõhupuhitused puuduvad, jume on värskem ning energiat on nii, et tapab ( st., et igapäevane loiduse tunne kaob)! Kui isegi juhtud vahest tahvli sokolaadi sööma, tekib suht kehva tunne ja ega rohkem väga tahagi. Kuidas saakski siis öelda, et ollakse õnnetu süües puhtalt ning juues detox teesid, kui see lihtsalt imelise tunde tekitab!?!?

Praeguseks olen ma veendunud detox tee jooja ning on plaanis ka omale üks korralik proovipakett Teazy.ee-st soetada. Soovitan seda siiski kõigile, ning usun, et aktiivse elustiili ja hea toitumise juures on detox tee parim kaaslane.

There is no elevator to success. You have to take the stairs, always- minu kogemused näitavad, et oma toitumise ja treenimise muutmist ning teadlike valikute tegemist ei saaks kuidagi nimetada kergemaks rajaks. See saavutatakse siiski ennast tundma õppides, detox teesid, nagu ka Teazy Teatox usaldamist ning tervet oma elustiili ümber töötades.

Seega, SKG, millised on Sinu kogemused detox teedega, et neid vaid moe-lolluseks nimetad?

Kaloraaz on kergelt miinuses,toitumine korras ja elustiil aktiivne,siis võtadki alla ja enesetunne on mõnus.Ma võin suht kindlalt öelda,et selle -20 kilo oleksid sa saavutanud ka ilma seda teed joomata sama menüü ja elustiili juures. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hello!

Astusin just Fitness.ee liikmeks ning leidsin niivõrd huvitava teema.

"See detox-hullus on yks jarjekordne moe-lollus, samuti "clean eating"."- ma täielikult mõistan SKG seisukohta, võttes arvesse, et meestele see moodu värk ju väga peale ei lähegi. On ka muidugi inimesi, kes hakkavad kõike moe-hulluseks nimetama just sellepärast, et asjast liiga palju kära on, ise teemasse isegi mitte süvenedes. Nendele inimestele lihtsalt ei meeldi kära, kuid usun, et tervislikkus ning hea enesetunne siiski!

Asi ei ole selles, et olen mees. Mul on olemas ratsionaalne ja kriitiline motlemine, see ei tohiks soost oleneda. Igasugused taolised vaited peavad pohinema faktidel/teadusel, mitte anektootlikel naidetel nagu see jargmine: aga mina ju kaotasin 10 kuuga 20kg teed juues!! Siis kui hakata uurima, mis muutuseid veel tehti.. Oh well.

Minu niivõrd kriitiline lähenemine on hetkel just seepärast, et sisuliselt samade koostisosadega tee nagu Teazy Teatox, aitas mul kunagi kaalu langetada 20 kg 10-ne kuuga. Lisaks tee tarbimisele tegelesin mõõdukalt spordiga ning söömine oli vägagi "clean-eating`u" moodi. Rääkides rämpstoidust ja muust rasvasest ning süsiveskuterikkast magusast, siis see on küll nüüd iga-ühe valik. Märkima peaksin siinkohal siiski seda, et vältides igasuguse rämpsu sisse ajamist ning juues igapäevaselt detox teed, avastad peagi kuivõrd imeliselt end tunned. Kõhupuhitused puuduvad, jume on värskem ning energiat on nii, et tapab ( st., et igapäevane loiduse tunne kaob)! Kui isegi juhtud vahest tahvli sokolaadi sööma, tekib suht kehva tunne ja ega rohkem väga tahagi. Kuidas saakski siis öelda, et ollakse õnnetu süües puhtalt ning juues detox teesid, kui see lihtsalt imelise tunde tekitab!?!?

Kuidas on voimalik oelda, et see kaalulangus oli just tanu tarbitud teele voi kui suur osakaal sellest kaalulangusest oli tanu teele? Muutusid ju mitmed faktorid. See kaalulangus tuli ikka sellest, et tegelesid spordiga ja muutsid toitumist, tekitades energiadefitsiidi, olgu seda siis kogemata enda teadmata voi teadlikult, vahet pole. Ilma selleta void teed juua palju tahes ja ei kao need kilod kuskile. Vahemalt mitte rasva arvelt. Tegid mitmeid muutusi samaaegselt, aga jaab mulje, et tahad kaalulanguse suuresti detox tee arvele kirjutada.

Praeguseks olen ma veendunud detox tee jooja ning on plaanis ka omale üks korralik proovipakett Teazy.ee-st soetada. Soovitan seda siiski kõigile, ning usun, et aktiivse elustiili ja hea toitumise juures on detox tee parim kaaslane.

Teel on kindlasti head omadused, kuid ei maksa omistada talle omadusi, mida ei eksisteeri ega alati uskuda tootjate vaiteid.

There is no elevator to success. You have to take the stairs, always- minu kogemused näitavad, et oma toitumise ja treenimise muutmist ning teadlike valikute tegemist ei saaks kuidagi nimetada kergemaks rajaks. See saavutatakse siiski ennast tundma õppides, detox teesid, nagu ka Teazy Teatox usaldamist ning tervet oma elustiili ümber töötades.

Ma pidasin silmas seda, et on levinud trend, kus inimesed tahavad keskenduda sellele viimasele 1% ja yritavad leida shortcut-e, samas peamised asjad (99%) on tahelepanuta ja taiesti mooda.

Naide: Kaib yks pidev arutamine, kas peaksin peale trenni jooma 20g voi 30g valguga sheiki? No mis vahet sel niivaga on, tuleb suurt pilti vaadata. Olen kindel, et enamus, kes sellistele pseudoprobleemidele keskenduvad on muud tahtsamad ja suuremad asjad paigast ara. Mitu soogikorda paevas peaksin sooma, kas 3, 4 voi 6? jne jne.

Voib ju seda teed tarbida, kuid see ei ole mingi imeasi, mis nii palju tahelepanu vaariks.

Seega, SKG, millised on Sinu kogemused detox teedega, et neid vaid moe-lolluseks nimetad?

Mul on kapis pidevalt vahemalt 5 erinevat teesorti, kuna meeldib vaheldus ja valikuvoimalused. Nende hulgas ka erinevad detox teed, kuid ma ei tarbi neid kindlasti "myrkide" kehast valjaviimiseks voi kaalulangetamiseks vaid lihtsalt uute toodete proovimiseks uudishimu/maitse parast.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

See on imetore, et minu kogemuse avaldus nõnda palju vastukaja sai :).

See, mida tahtsin väita oma kirjaga oli, et detox teed aitavad kaasa kaalu langetamisele ja seda läbi minu enda kogemuste. Aktiivne eluviis ning korralik toitumine on muidugi kohustuslik osa selle kõrval, et saada näit. selline tulemus nagu mina saavutasin. Varem olin püüdnud kaalu langetada põletades rohkem kaloreid, kui neid tarbisin ning juues ka korrapäraselt rohelist teed, kuid tulemused lihtsalt polnud nii visad tulema. Minu kogemus näitab, et detox teed siiski aitavad kaalu langetamist kiirendada olukorras kus teed nii-kui-nii trenni ja toitumine on paigas.Ja enesetunne on super-hea. See tähendab, et väsimus nii kergelt kallale ei tule.

Eks iga kogemus ning arvamus ongi erinev.

Toksiinide osas ma Ketu177 ja SKG oskan ehk vaid oletada. Point lihtsalt selles, et need mürkained, mis meie kehas on, tekitavad siiski mingil määral väsimustunnet ja muid kõrvalmõjusid. Eeldan, et nende alla kuuluvad igasugune keemiline rämps, mida meie söögis tänapäeval hulgaliselt on. Kuna aga detox teed sisaldavad ka rohelist teed, siis peaks tõesti olema mõningane abistav toime kehale neid mürke väljutada. Kui siiani pole väidet, et aitab toksiinidest vabastada eemaldatud toote tutvustustes, siis on võimalik, et peabki paika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskab ka rääkida uuest Teazy Teatox teest?

Avaldatud on arvukaid uuringuid erinevate taimede ja ainete füsioloogilise mõju kohta, ka kaalukaotuse kohta, ka tuju järgi süües.

Aga praktiliselt ükski neist ei käsitle mingeid reklaaminimetusi vaid konkreetseid taimi või aineid.

Kui käsitleb konkreetset toodet, on uuring alati nõrk sest toidulisandid ei ole suure rahavoo ja marginaaliga valdkond kus üks firma saaks ühele tootele häid uuringuid rahastada.

Vähegi asjaliku kommentaari jaoks avalda tee koostis, mitte reklaamnimi.

Sinu keha saab toksiinide puhastamisega ise ka hakkama

Ei saa, õigemini mõnedega saab, mõnedega mitte. Kõige probleemsem on läänemaailmas küll paratsetamooli üks ainevahetussaadus ja selle sidumiseks vajalikku glutatiooni on parem otsida mujalt kui taimeteest.

>söögiisu võib kärpida ka igasuguste muude teede või vee tarbimine

Ideaalne dieediaine võiks tegeleda palju enama kui söögiisu pärssimise ja energia andmisega. Näiteks (tavaolukorras ainult heas toitumuses rasvarakkude vallandatava) adiponektiini tõstmise, stressi piiramise, energiakulu tõstmise ja muu sellisega. Ka vesi ja tavaline tee teevad neid mingil määral siin-seal aga ega lisaefektid küll halba ei tee.

Need teed, mis mulle silma on jäänud, olid peamiselt vett väljutava toimega, sellest ka see "kaalulangetus".

Hakkan vaikselt mõtlema et seegi võib kasulik olla. Ehkki veepuudus pidurdab veidi energiaraiskamist ja tõstab kortisooli, annab ta mõnusat psühholoogilist tagasisidet mis on mõnele väga vajalik :P

See detox-hullus on yks jarjekordne moe-lollus, samuti "clean eating".

Sama palju moehullus nagu kõige moehulluseks liigitamine :)

Ega tootjad ise ka olukorda paremaks ei tee oma delfi naistekast (või gorilla-meestekast) maha kirjutatud reklaamiga. Toode võib olla hea aga enamuse reklaammaterjali ma suunaks teemasse "naljakad asjad internetist".

>Mis on need hullud toksiinid, millest keha nii väga puhastada on

>vaja kui kysida nende inimeste kaest, aga keegi vastata ei oska!

Neid on loendamatul hulgal. Pole just juhus et suu-soolestiku sisekest ja maks on organismis kõige kiiremini välja vahetuv kulumaterjal.

Vastata keegi ikka oskab, sa kindlasti küsid vale eriala inimestelt :P

>Lihtsalt järgitakse kellegi alusetut mantrat.

Nii on. Seda teevad ühtemoodi tublilt nii müüditootjad kui müütbusterid.

>Kui oled terve inimene saab su keha sellega ise hakkama. Ei tasu asju yle moelda.

Kui oled ~ideaalselt terve siis sellised kaubad niikuinii ei huvita :P

"See "detox-hullus on yks jarjekordne moe-lollus, samuti "clean eating"."- ma täielikult mõistan SKG seisukohta,

Laivis on moehullus ja põhjendatus tihti lahutamatus puntras.

> võttes arvesse, et meestele see moodu värk ju väga peale ei lähegi.

> On ka muidugi inimesi, kes hakkavad kõike moe-hulluseks nimetama just sellepärast,

> et asjast liiga palju kära on, ise teemasse isegi mitte süvenedes. Nendele inimestele lihtsalt ei meeldi kära

Quite. Hea tähelepanek.

>Märkima peaksin siinkohal siiski seda, et vältides igasuguse rämpsu sisse ajamist

>ning juues igapäevaselt detox teed, avastad peagi kuivõrd imeliselt end tunned.

>Kõhupuhitused puuduvad, jume on värskem ning energiat on nii, et tapab

See mis kellelegi hea või halb või taevalik või "möhh", on osaliselt väga individuaalne ja ainult osaliselt universaalne.

Rasva või shokolaadi in corpore kuhugi liigitamine ei ole hea äriidee.

Kas 10ne kuu kaloraaž on paberil kirjas? Kui ei ole siis ei saa seda kellegi "arvele" kirjutada.

Vastupidi, ideaalne dieedivahend ongi see mis ilma paberimatemaatika ja stressita töötab.

V.a juhul kui inimene ei tee vaimset tööd või on igav, siis on hea kasvõi sellega aju treenida.

Ma võin suht kindlalt öelda,et selle -20 kilo oleksid sa saavutanud ka ilma seda teed joomata sama menüü ja elustiili juures. :)

Igaüks võib kõike öelda, isegi Roosi-Kaarel :)

Mul on olemas ratsionaalne ja kriitiline motlemine.

Enamasti on see illusioon:p

Põhjendused ja kriitika tehakse tavaliselt tagantjärgi vastavalt eelnevale otsusele. Otsuse teevad ürgsed ajustruktuurid.

> Igasugused taolised vaited peavad pohinema faktidel/teadusel, mitte anektootlikel naidetel

> nagu see jargmine: aga mina ju kaotasin 10 kuuga 20kg teed juues!!

Kui kaotas siis konkreetsel inimesel on see fakt ja töötas väga hästi, ükskõik mis mehhanismiga, olgu või platseebo, vahet pole ja keegi seda uurima ei hakka kui see inimene pole Steve Jobs.

Oletusi on lubatud teha : )

Kas teistel võiks ka töötada on juba pikem teema.

>Kuidas on voimalik oelda, et see kaalulangus oli just tanu tarbitud teele voi kui suur osakaal

>sellest kaalulangusest oli tanu teele? Muutusid ju mitmed faktorid. See kaalulangus tuli ikka

>sellest, et tegelesid spordiga ja muutsid toitumist

Aga kus on öeldud et tee ei parandanud tuju sporti teha ja toitumist muuta. Selleks ei pea see tee tingimata kokalehtedest tehtud olema. Ehkki võib, ütles vana tark indiaanlane.

>Naide: Kaib yks pidev arutamine, kas peaksin peale trenni jooma 20g voi 30g valguga sheiki?

>No mis vahet sel niivaga on, tuleb suurt pilti vaadata.

Jah.

>Olen kindel, et enamus, kes sellistele pseudoprobleemidele

>keskenduvad on muud tahtsamad ja suuremad asjad paigast ara.

Või on õhinapõhine teoreetiline huvi.

>Mitu soogikorda paevas peaksin sooma, kas 3, 4 voi 6? jne jne.

Või intermittent fasting. Mõnele võib olla oluline, ka praktilistel või muu tervise põhjustel.

Toksiinide osas ma Ketu177 ja SKG oskan ehk vaid oletada. Point lihtsalt selles, et need mürkained, mis meie kehas on, tekitavad siiski mingil määral väsimustunnet ja muid kõrvalmõjusid. Eeldan, et nende alla kuuluvad igasugune keemiline rämps, mida meie söögis tänapäeval hulgaliselt on.

Oli ka vanasti. Peaaegu keegi ei taha et ta ära süüakse ja toodab sööjate häirimiseks-kahjustamiseks-tapmiseks igasugu aineid.

Osa ainete vastu on töötavad kaitsemehhanismid olemas, osa vastu mitte. Uute sünteetiliste suhtes võivad vanad kaitsemehhanismid feilida, võivad ka mitte feilida.

Välja viimine on ainult üks teema. Teine on kehas viibimise ajaks kahjutumasse kompleksi sidumine. Vahel ka kahjulikumasse kompleksi sidumine :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×