Jump to content
nato

Paus ja rasv maha.

Recommended Posts

Tere.

Ma ei ole kindel kuidas ja mis aga küsin siiski.

Olen umbes 3 kuud toitunud ja treeninud vaatavalt kavale. Eesmärk suurendada lihasmassi ja vähendada rasva.

Lihasmassiga läheb areng rahuldavalt aga pekkist ikka lahti ei saa. Midagi muidugi on läinud aga võiks rohkem

Küsimus;

Kas oleks võimalik teha mingi aeroobne vahepaus (näiteks 1 kuu) et näha kas saab pekkist lahti? Millised toidud selle juures ära peaks jätma või kas see oleks üldse mõistlik? Ise nagunii järgnevak kuul seoes puhkusega väga aktiivne jõusaali külastaja ei ole seega mõtlesin nii.

Tänan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Ma ei ole kindel kuidas ja mis aga küsin siiski.

Olen umbes 3 kuud toitunud ja treeninud vaatavalt kavale. Eesmärk suurendada lihasmassi ja vähendada rasva.

Lihasmassiga läheb areng rahuldavalt aga pekkist ikka lahti ei saa. Midagi muidugi on läinud aga võiks rohkem

Küsimus;

Kas oleks võimalik teha mingi aeroobne vahepaus (näiteks 1 kuu) et näha kas saab pekkist lahti? Millised toidud selle juures ära peaks jätma või kas see oleks üldse mõistlik? Ise nagunii järgnevak kuul seoes puhkusega väga aktiivne jõusaali külastaja ei ole seega mõtlesin nii.

Tänan

Pöördu kava koostaja poole. Aga üldjoontes korraga rasva põletada ja lihasmassi kasvatada on õlimalt raske, kui mitte võimatu. Üks nõuab, et toidust saadav energia oleks plussis, teine vastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×