Jump to content
oss22

Kas keegi oskab soovitada toitumiskava?

Recommended Posts

Hei!

Olen 12 a, pikkus 158cm, kaal 45kg

Tegelen triatloniga ja talvel ujumisega. Kas keegi oskab soovitada toitumiskava?

Alustame sellest, et kas sa hommikul putru sööd?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Olen 12 a, pikkus 158cm, kaal 45kg

Tegelen triatloniga ja talvel ujumisega. Kas keegi oskab soovitada toitumiskava?

12.aastasena söö kõike, mida ema/isa/vanaema kodus teeb. Lisaks söö kõike, mida koolis antakse. Sellele lisaks võid süüa magusat kohupiima. Võid ka jogurtit juua.

Mis su eesmärk üldse on, tahad kasvada suureks ja tugevaks või lasta asjadel nii minna nagu lähevad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustame sellest, et kas sa hommikul putru sööd?

ma eriti putru ei armasta aga vahest ikka söön, tavaliselt söön hommikul võileiba ja ühe banaani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma eriti putru ei armasta aga vahest ikka söön, tavaliselt söön hommikul võileiba ja ühe banaani.

Lapsed söövadki vähe. Hommikul korralik puder ja paar muna ja hakkavad võistlustel tulemused ka tulema ;) Putru ei viitsi/oska/taha teha siis söö 5-6 võileiba ja paar muna. Puder ongi vedel leib, lihtsalt soe toit on ikka soe toit :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma eriti putru ei armasta aga vahest ikka söön, tavaliselt söön hommikul võileiba ja ühe banaani.

Peaksid kindlasti sööma putru ja sinna peale ka valgupulbrit panema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lapsed söövadki vähe. Hommikul korralik puder ja paar muna ja hakkavad võistlustel tulemused ka tulema ;) Putru ei viitsi/oska/taha teha siis söö 5-6 võileiba ja paar muna. Puder ongi vedel leib, lihtsalt soe toit on ikka soe toit :)

Mul võistlust tulemused on normaalsed (2013 eesti karikasarja 2 koht ja 2014 em 3 koht) aga lihtsalt tahaks üleliiksest kõhust lahti saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul võistlust tulemused on normaalsed (2013 eesti karikasarja 2 koht ja 2014 em 3 koht) aga lihtsalt tahaks üleliiksest kõhust lahti saada.

*üleliigsest

sel juhul kõige lihtsam moodus, ilma toitumiskavata on see, et jära oma menüüst suhkur välja ja kõik. Muidugi 12.aasta vanusena, ei muretsenud mina kunagi oma kõhu pärast, vaid tahtsin ikka suuremaks kasvada. Jõutrenni peaksid natuke lisama, hakkavad proportsioonid muutuma ja keskoht läheb iseenesest "peenemaks". Korralik kogu-keha kava vastupidavus suunitlusega ja tulevad need esimesed kohad ka ;)

Korralikud kükiseeriad 3*30 annavad triatlonis rattasõidule palju juurde ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul võistlust tulemused on normaalsed (2013 eesti karikasarja 2 koht ja 2014 em 3 koht) aga lihtsalt tahaks üleliiksest kõhust lahti saada.

Siin aitab tõenäoliselt kõige paremini ikkagi valgupulber. Pane seda pudru peale ja maitseks võid lisada jogurti sisse ka. Valgusheigid on loomulikult omal kohal, neid ma ei hakka eraldi väja toomagi. Valgud kiirendavad rasvapõletust organismis. Nt siinsetest inimestest kõik tarbivad valgupulbrit. Enamus ainult Hera80 valgupulbrit, niiet seda soovitaks sulle ise ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin aitab tõenäoliselt kõige paremini ikkagi valgupulber. Pane seda pudru peale ja maitseks võid lisada jogurti sisse ka. Valgusheigid on loomulikult omal kohal, neid ma ei hakka eraldi väja toomagi. Valgud kiirendavad rasvapõletust organismis. Nt siinsetest inimestest kõik tarbivad valgupulbrit. Enamus ainult Hera80 valgupulbrit, niiet seda soovitaks sulle ise ka.

Ükski 12.aastane laps ei pea mingit valgupulbrit sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükski 12.aastane laps ei pea mingit valgupulbrit sööma.

My bad. Varasemalt pole vanusest räägitud kui on õpetatud pulbrit pudru peale panema. Mõtlesin, et alates sellest ajast kui puder läheb sobib ka pulber pudru peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×