Jump to content
Art73

Proteiini pulber. Kui palju keegi?

Recommended Posts

Tihti unustatakse ära..+korralik pauk erinevaid steroide lisaks. Aga noh ununeb siis ununeb. eks pärm kergitab jah. Tõenäoliselt on coleman ka pärmi peal kasvanud.

Oh ei, sõps küll mingi steroidi vend ei ole. Liha mugib küll nii, et vähe pole ja kraanivee asemel on joogiks valgushake, seda võin küll kinnitada jah-). Tal oli köögis laual see Whey Gold Standardi tünn pidevalt ilutsemas, mäletan.

Muudetud kasutaja Art73 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tihti unustatakse ära..+korralik pauk erinevaid steroide lisaks. Aga noh ununeb siis ununeb. eks pärm kergitab jah. Tõenäoliselt on coleman ka pärmi peal kasvanud.

Järgmine kord, ennem kui kedagi steroidivennaks hakkad tituleerima jäta siia konkreetselt ka enda ees ja perekonnanimi, või kontakt, et sinuga saaks ühendust võtta. Saaksid isikuga kokku ja talle seda ise näost-näkku öelda, nii kõige ausam.

Muudetud kasutaja Art73 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmine kord, ennem kui kedagi steroidivennaks hakkad tituleerima jäta siia konkreetselt ka enda ees ja perekonnanimi, või kontakt, et sinuga saaks ühendust võtta. Saaksid isikuga kokku ja talle seda ise näost-näkku öelda, nii kõige ausam.

Ma pole tervet fitnessi portaali läbi surfanud, aga see mingisugune ähvarduse moodi asi väärib küll ühe lollima postituse tiitlit. Tundub, et sa oled muidugi iseenda konkuret ka nende lollide postituste osas.

Kas Coleman otsib mind ise üles ja helistab mulle ise või kuidas sa seda planeerisid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole tervet fitnessi portaali läbi surfanud, aga see mingisugune ähvarduse moodi asi väärib küll ühe lollima postituse tiitlit. Tundub, et sa oled muidugi iseenda konkuret ka nende lollide postituste osas.

Kas Coleman otsib mind ise üles ja helistab mulle ise või kuidas sa seda planeerisid?

Kui sa ähvardust siin kuskil välja loed, siis on see sinu probleem, kui sul aga teistele miskit öelda, siis tee seda ikka enda nime all, ole mees. Huvitav, miks sa kõiki nii väga kohe keemikuteks tembeldada tahad. Ja jutt ei olnud ju Colemanist, sa kirjutasid selle sapi siia vastuseks minu tuttava kohta.

Loe vanu poste.

Tihti unustatakse ära..+korralik pauk erinevaid steroide lisaks. Aga noh ununeb siis ununeb. eks pärm kergitab jah.

Muudetud kasutaja Art73 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa ähvardust siin kuskil välja loed, siis on see sinu probleem, kui sul aga teistele miskit öelda, siis tee seda ikka enda nime all, ole mees. Huvitav, miks sa kõiki nii väga kohe keemikuteks tembeldada tahad. Ja jutt ei olnud ju Colemanist, sa kirjutasid selle sapi siia vastuseks minu tuttava kohta.

Loe vanu poste.

Tihti unustatakse ära..+korralik pauk erinevaid steroide lisaks. Aga noh ununeb siis ununeb. eks pärm kergitab jah.

Ära nüüd erutu, mine pane pulbrit pudru peale ja viska kohupiim prügikasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just have a fun my friend. Toidukorral ja toidukorral on ka ikka suur vahe. Sööd 5 x päevas pakk kohupiima, või jood 5 x päevas 50grammi pulbrit-shakena HydroIso proteiini. Sisuliselt loomastud, mul katse tehtud kunagi, mõõdud kasvasid nädalaga-). Aga jah, rahakoti peale hakkas-).

Broscience right there. Jatame need anektootlikud naited nyyd..

Kui makrod jaavad samaks, siis kehakompositsioon selle vordluse puhul ei muutu.

Enda üksikjuhtumi kirjeldamine ei ole broscience.

Broscience on enda näite laiendamine kogu inimkonnale või vastupidi, statistilise trendi ("kui makrod jäävad samaks") kohandamine kõigile üksikjuhtumitele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära nüüd erutu, mine pane pulbrit pudru peale ja viska kohupiim prügikasti.

Ei ära ei viski midagi sõbrake, sulle toon. Saad kudumise, tikkimise ja õllejoomise kõrvalt endale vahel ka kohupiima kooki küpsetada. Sportlane.

http://forum.bonsuna.com/treeningu-ja-toitumise-blogid/ragz-miinus-kuus-kilo/

Muudetud kasutaja Art73 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Mul küsimus, et kas peale trenni võib lisada whey proteiinile jogurdit? Ja kui võib, palju siis seda võiks lisada ning millist täpsemalt? Probleem selles, et siin riigis kus ma elan, on ainult paksemat sorti jogurdit.

Muudetud kasutaja rainerso poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

....Seega, kui palju teist päevas keegi proteiini toidulisandit tarbib. Ainult ausalt :) . USA foorumitest võib lugeda, et osad tegijad vihuvad endale päevas oma 4-5 valgusheiki veel lisaks tavatoidule sisse ja kui vaadata netist vanu Colemani filme, siis jääb vaid öelda,, vaesed neerud,, :)

Ise tarbin 30g hommikul kaerahelbe pudru sisse, maitseks ja peale trenni 40g shakena.

Pulbrit ei peagi endale sisse ajama kui saadakse vajalikud ained kätte toidust.

Aga võib..., mugav.

Ise peale trenni olenevalt puudujäägist 30-60gr (sageli).

Kui valgumaterjali jääb puudu, siis olen sheigi lisanud ka eine juurde, et saada nii kaloraaž kui valgukogus täis (harva).

Ärge unustage ehtsa toidu maitset!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olles mõned aastad nüüd trenni teinud (st. et järjepidev lihaskasv on minimaalne), otsin ma veel seda piiri, alates millisest kogusest peaks mul valgust puudu tulema. 1g/kg kohta peaks olema piisav, et edukalt säilitada massi, aga 1.5g/kg, et ka kasvatada. 80kg kehakaalu juures 120g päevas. Või mitte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olles mõned aastad nüüd trenni teinud (st. et järjepidev lihaskasv on minimaalne), otsin ma veel seda piiri, alates millisest kogusest peaks mul valgust puudu tulema. 1g/kg kohta peaks olema piisav, et edukalt säilitada massi, aga 1.5g/kg, et ka kasvatada. 80kg kehakaalu juures 120g päevas. Või mitte

Massiperiood vs dieediperiood. Kommenteeri seda palun?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käisin mõõtmas enda lihase massi mustamäe haiglas, vb kuskil tehakse seda veel. Sain siis sealt numbri mida siis kasutan enda toiduarvutamistes. Minule oli soovitus 4gr lihaskilo kohta, kehtib tõstjate, jõutõstjate jne puhul . Pean ütlema , minule see asi toimib. Siin on ka kindlasti küsimus eesmärgis, kaalu langetada , säilitada, tõsta jne , lisaks siin kohal peab jälgima ka eesmärki mis on treeningus pandud. Soovitan ikkagi võtta ühendust mõne targema tegelasega , kui sulle foorumis vastab ja spekuleerib. Minu nõuandjaks oli Margus Silbaum , keda pean ise selle valdkonna suurimaks spetsialistiks. jälgi loomulikult kogu toitumiskava valke ;) pulber aint aitab , ei asenda toitu. jõudu tööle !

Muudetud kasutaja RaidoK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massiperiood vs dieediperiood. Kommenteeri seda palun?

Martin, ega lihas ei kasva naturaalselt kiiremini kui sööd seal 2-4 g valku keha kohta. Kõige lihtsamalt näitab sinu enda vere ja fekaali proovid ära, palju sa valku välja lased ning kui verenäit on põhjas ,siis peaks mõtlema ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Martin, ega lihas ei kasva naturaalselt kiiremini kui sööd seal 2-4 g valku keha kohta. Kõige lihtsamalt näitab sinu enda vere ja fekaali proovid ära, palju sa valku välja lased ning kui verenäit on põhjas ,siis peaks mõtlema ise.

Seda ma saan aru. Ma ei söögi üle kahe grammi valku. Mu point oli selles, et dieedi perioodil on see valgu tähtsus ja kvaliteet eriti tähtis, et lihast maksimaalselt alles hoida. Kui toitu tuleb rohkem peale kui kulutad siis pole nii suurt vahet kui dieedi ajal. Dieedi ajal ikkagi toit piiratud ja siis on valgu tähtsus eriti kõrge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist,

kas ICONFIT Whey Isolate 95 on see kiiresti imenduv valk? Ei loe seda välja, vadakuvalk aga mitte hüdrolüüsitud?

Huvitabki just kas tasub võtta trennipäeval enne magama minekut?

Simo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist,

kas ICONFIT Whey Isolate 95 on see kiiresti imenduv valk? Ei loe seda välja, vadakuvalk aga mitte hüdrolüüsitud?

Huvitabki just kas tasub võtta trennipäeval enne magama minekut?

Simo.

Kõige pealt mõtle, kas on sul üldse valgupulbreid vaja. Kas sa ei jõua õhtul süüa, et pead söögikorra valgupulbriga asendama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×