Jump to content
Art73

Proteiini pulber. Kui palju keegi?

Recommended Posts

Ehk HydroIsoga sa tarbisid 225g valku + muud toiduaineid

Ikka tarbisin muidugi ka tavatoitu tollel Hydro katse nädalal. Kanarinna fileed veel lisaks 200grammi ja 5 muna hommikuti, koos pudruga, kohupiim minu puhul ei tööta, eks asi individuaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka praegu täpselt sama.

Koostise vahe ikke teps teine. tegin lihtsalt prooviks katse kunagi, kui see HydroIso siiamaile jõudis. Aga jätkuvalt, valgul ja valgul on suur vahe. tee proovi.

Pole tal häda midagi, toimib ju küll.

Siis peaksid varsti nagu Ott olema, kui kogused on samad.

Kuidas ta toimib muidu küll siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis peaksid varsti nagu Ott olema, kui kogused on samad.

Ma mõtlesin just seda Hera kogust päevas, mul ka miski 70-80grammi, hommikul pudru sisse ja trenni järgne shake. Usun et enamikel siin see nii, ega sellepärast me veel Otile järele jõua ju :)

Muudetud kasutaja Art73 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taavi, ei kõht küll tühi polnud kunagi.

Point oli, et sa sõid arvatavasti sama palju kui praegu, aga lisaks tarbisid lihtsalt valku. Mis tähendab veel rohkem valku ja suuremat kaloraaži. Kuna valgušeik ei täida kõhtu, aga kohupiim täidab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlesin seda Hera kogust päevas, mul ka miski 70-80grammi, hommikul pudrusisse ja trenni järgne shake. Usun et enamikel siin see nii, ega sellepärast me veel Otile järele jõua ju :)

Natuke peab tööd ka tegema B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jep, nii see on ja mitte vähe. :)

Kumb on olulisem, kas trenn või pudru sees olev valk? Vastan ise - kuna valku sa tarbid sama palju kui Ott, aga ei näe ligilähedaseltki selline välja, siis võid üldse selle valgu pudru seest ära jätta ja lihtsalt trenni teha ja toiduga see valgukogus saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kumb on olulisem, kas trenn või pudru sees olev valk? Vastan ise - kuna valku sa tarbid sama palju kui Ott, aga ei näe ligilähedaseltki selline välja, siis võid üldse selle valgu pudru seest ära jätta ja lihtsalt trenni teha ja toiduga see valgukogus saada.

Ma panen teda kaerahelbe pudru sisse ainult maitseks 20-30grammi, keedan pudru valmis, torts sisse ja lusikaga segamini. Ega keegi ei hakka oma teisi abivahendeid ju siia punktilt kirja panema, glutamiine, bcaad jm, jutt käib ainult konkreetselt valgupulbrist, mis on aga üks väikene osa korralikust taastumisest. Samas ei tarbi ma peale valgu pulbri lisanditest muud midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma panen teda kaerahelbe pudru sisse ainult maitseks 20-30grammi, keedan pudru valmis, torts sisse ja lusikaga segamini. Ega keegi ei hakka oma teisi abivahendeid ju siia punktilt kirja panema, glutamiine, bcaad jm, jutt käib ainult konkreetselt valgupulbrist, mis on aga üks väikene osa korralikust taastumisest. Samas ei tarbi ma peale valgu pulbri lisanditest muud midagi.

Pigem maitsestada pudru millega kasulikuga kui hunniku moosiga. Mis sellest suhkrust ikka sisse ajada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem maitsestada pudru millega kasulikuga kui hunniku moosiga. Mis sellest suhkrust ikka sisse ajada ;)

Ega teengi nii ja naa, surmkindlat pole. Vahel panen pudrule valgupulbrit maitseks, vahel mandariini tükke, pähkleid jne. See nii kuidas tahtmist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega teengi nii ja naa, surmkindlat pole. Vahel panen pudrule valgupulbrit maitseks, vahel mandariini tükke, pähkleid jne. See nii kuidas tahtmist.

Puddinguga ei ole proovinud?

Mul läheb ka veel 4-5 erinevaid seemneid (seesami, kõrvitsa, päevalille, lina) ja rosinaid. Sellise puraka annab ikka trenni jaoks, et hoidke alt :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puddinguga ei ole proovinud?

Mul läheb ka veel 4-5 erinevaid seemneid (seesami, kõrvitsa, päevalille, lina) ja rosinaid. Sellise puraka annab ikka trenni jaoks, et hoidke alt :P

Pudingut seda ma pole veel proovinud, peab ostma. Aga päevalille seemned, seesami ja linaseemned on mulle tuttav teema-).Vahel ka rosinaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka tarbisin muidugi ka tavatoitu tollel Hydro katse nädalal. Kanarinna fileed veel lisaks 200grammi ja 5 muna hommikuti, koos pudruga, kohupiim minu puhul ei tööta, eks asi individuaalne.

Seega soid kaloraazilt rohkem ja selles point ongi.

Mis mottes "ei toota", et keha nagu hylgab kanast ja kohupiimast saadavad aminohapped ja ei kasuta neid?

Huumorinurk oli meil kuskil mujal ju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kana on ok, aga kohupiim ei tööta minu puhul. Kordi testinud nii ja naa, usu mind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlemise ajal oli erinevaid lisandeid ligi 15 kanti päevas (sh vitamiinid, kiudained, mineraalid jpm), viimased 2 aastat tarbin minimaalselt vahel vaid proteiini ja kui tuleb magusaisu või kui kuskil klubis müüakse ja tean, et otse trennist koju sööma ei pääse, siis vahel proteiinibatoone ka.

Proteiinipulbritest mingit kindlat toodet ka pole olnud, pudru sisse maitseks läheb see, mida abikaasa koju on ostnud. Vahel teeme õhtuti ka sheike, kui tahtmine tekib: proteiin, piim, külmutatud marjad. Viimasel ajal söön hommikuputru kodujuustuga, mitte proteiinipulbriga- sest pulber sai lihtsalt otsa, batooni sai viimati ostetud üleeile trennis, kuna peale trenni läks kõht tühjaks. Peale trenni ei mäletagi, kuna viimati sheiki sai tehtud, enamasti tulen ikka koju sööma. Kuna ma ei kasvata lihaseid, vaid tahan hoida head tervist ja sportlikku vormi raseduse ajal, siis mulle sellisest jaotusest hetkel piisabki.

Oma mäletamist mööda ei ole ükski proteiinipulber mingeid seedeprobleeme vms ka tekitanud, nii et ei oska sel teemal kaasa rääkida. Varem, võistlemise aja sai koostisel hirmsasti näpuga järge aetud, praegu loeb pigem maitse, sest eks nad enamus ole enamvähem võrdsed, kui tavaharrastaja seisukohalt vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ara rohkem peale vota.

Noh, ehk sul teised lood. Mina tean täpselt millest mina kasvan ja millest mitte. Igale ühele oma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tuleb 30g puhta whey hinnaks 25 senti, seega mitmeid kordi odavam pulbrit võtta, kui mingit kana või kohupiima süüa. Aga reeglina hommikuti 50g, enne trenni 50g, peale trenni 50g. Tegemist siis maitsestamata whey kontsentraadiga, minimaalse töötlemisega ja ilma ühegi lisaaineta, imo kõige parem. Isolaat ja hydro küll kiirema imendumisega ja tuleb kasuks peale trenni, kuid liiga krõbe hind ja tihtipeale kasulikud ained töötlemise käigus hävinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga reeglina hommikuti 50g, enne trenni 50g, peale trenni 50g.

Mul Pärnust üks tuttav paugutab täpselt nii, päeva menüüs tal veel 3 pulka pärmi ja 300g loomafileed pluss kaer. Viimati nägime, üle aasta, siis ei tundnud ma teda kohe äragi-).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul Pärnust üks tuttav paugutab täpselt nii, päeva menüüs tal veel 3 pulka pärmi ja 300g loomafileed pluss kaer. Viimati nägime, üle aasta, siis ei tundnud ma teda kohe äragi-).

Nii need loomad sünnivadki ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul Pärnust üks tuttav paugutab täpselt nii, päeva menüüs tal veel 3 pulka pärmi ja 300g loomafileed pluss kaer. Viimati nägime, üle aasta, siis ei tundnud ma teda kohe äragi-).

Tihti unustatakse ära..+korralik pauk erinevaid steroide lisaks. Aga noh ununeb siis ununeb. eks pärm kergitab jah. Tõenäoliselt on coleman ka pärmi peal kasvanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×