Jump to content
Zagora

Kaalust juurde

Recommended Posts

Tere

Minu andmed:

vanus: 16a

kaal: 67kg

pikkus: 180cm

Sooviks kaalust juurde võtta ( viia umbes 80kg-ni ) , kuid kuidagi ei õnnestu.

Päevas söön umbes 5-7 korda ning portsjon on ka suhteliselt suur ning mitmekesine.

Tegelen tõstespordiga 4 korda nädalas (2h) ning vabal ajal olen ka väga aktiivne.

Ükskõik kui palju ma ka ei sööks ja kui palju ma igast lisandeid ka ei võtaks kaal lihtsalt ei tõuse.

Algul kaal tõusis 59-67 ilusti , kuid nüüd seisab juba pikemat aega .

Ainevahetus on mul ka jube kiire.

Oskab keegi nõu anda mida proovida või nt kuidas aeglustada ainevahetust ? sest see on tõsiselt kiire .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Algul kaal tõusis 59-67 ilusti , kuid nüüd seisab juba pikemat aega .

Palju algne kaloraaž oli ja palju tõstsite, et panna kaal liikuma?

Palju kulutate, kuna mainisite, ette te ca 8h teete tõstesporti nädalas ja vabal ajal olete aktiivne (milles see väljendub?)

Tehke oma sissesöödav kaloraaž selgeks, samuti arvestage palju kulutate ning saate selgeks, miks kaal ei tõuse.

Kaal ei tõuse, kui kulutatus on võrdne sissesöödavaga, samuti kui esineb kaalulangust, siis kulutate liiga palju või sööte liiga vähe. Kaloraaž peab kasvamiseks plussis olema olenevalt kui suur eesmärk, siis ca 200-500 kCal esialgu ja järk-järgult katsetades, leides endale paraja piiri.

Kaal võis tõusta paari kilo võrra nt kreatiinmonohüdraadist vee arvelt kui seda varem kasutasite ning nüüd olete maha jätnud.

Ainevahetus on mul ka jube kiire.

Oskab keegi nõu anda mida proovida või nt kuidas aeglustada ainevahetust ? sest see on tõsiselt kiire .

Mainisite, et Teil 5-7 einet, esialgu võiks proovida jääda 5 eine juurde ning vaadata, mida need sisaldavad: kas kiireid süsivesikuid, vähe rasvu, palju vedelikku tarvitate...

Ükskõik kui palju ma ka ei sööks ja kui palju ma igast lisandeid ka ei võtaks kaal lihtsalt ei tõuse.

Nagu eelnevalt mainisin, kreatiin võib kaalu tõsta vee arvelt. Lisandid otseselt ei tõsta, ainult need, mis tõstavad kaloraaži ja seetõttu sissesöödav kaloraaž ületab kulutatut.

Kui kaal ei tõuse, siis Te ei söö piisavalt, kuna kaalul see ei väljendu.

Siinkohal ei toonud Te välja, mis lisandeid tarvitate, ise nendel kaalu tõusul suurt eesmärki ei näe, kui saate tavatoiduga kaloraaži täis, aga nagu tundub hetkel nähtuvat teie jutust, siis te ei saa seda täis, ning mugavusest on kerge juua kaloraaži tõstmiseks nt valgujooke tavatoidule lisaks.

Muudetud kasutaja eliviielo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar soovitust sulle, sest aastaid tagasi olin samas seisus. Ma olin 18a. 67kg ning 185cm. Ma ise kogesin ja õppisin oma vigadest.
Esiteks, pane oma toidukorrad paberile kirja - mida, kuna ja palju sööd. Valgud, süsivesikud, rasvad, kalorid. Kasvõi paar nädalat, et umbes hakata aduma, mis palju mida on.
Siis saad teada, kas tegelikult ka sööd piisavalt.

Teiseks proovi puhata/magada korralikult, (vaatan, et postitus tehtud pea kell 2 öösel, ilmselgelt "magad" kõige magusama lihaskasvu akna maha.)
Ja kolmandaks trennis peaks sees olema kindlasti ikka korralik kükk, jõutõmme, rinnalt surumine.
Ehk siis fitnessi ja selle spordi põhi on ikka elustiil väljaspool saali, see 2h, mis saad saalis veeta on päeva parim ja lihtsaim osa. Just väljas pool saali tuleb distsipliini hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×