Jump to content
Art73

Riigikogu karmistas dopingukaristusi

Recommended Posts

Preili Vaheri kommentaari jäi silma.

Mida mulle ette heidate otseselt, preili Vaher?

Ei leia toetuspunkti seoses tööga, et antud dopinguproovist keeldumise juhtumit saaks sellega seostada.

Samuti ei leia, et oleksin olnud ebaaus jne, vaagides antud juhtumile eelnenud situatsioone: salaja Reval-Sport Powerlifting Teamist välja arvamine jne, mistõttu kaalusin enda selja taga tegutsemisi ja vahejuhtumeid, millele järgnevalt tegin otsuse keelduda, kuigi ise teadlikult polnud kasutanud keelatud aineid ega võtteid kuni dopinguproovi kutsumiseni. Antud kaalutlused seletasin pikemalt lahti seletuskirjas.

Samuti soovitan antud teemal kommenteerides juhindudes ka muudest asjaoludest: seletuskiri SA Antidopingule jne, mitte enda isiklikuks vihavaenust, vaadates antud juhtumit ilma silmaklappideta ja pooldades turunaiste-meeste kuulujutte.

Minu poolt teema lõpp.

Sellest pikast ja suhtelisest sisutühjast postitusest loen mina välja, et keeldumise põhjuseks oli "salaja Reval-Sport Powerlifting Teamist välja arvamine jne"??? :blink:

Soovitaksin, nagu ka tarmop, samuti teha täiesti uue teema siia selle kohta, hoidmaks puhtana Oti blogi ja tõstes siit sinna ümber ka siinsed postitused, asi kisub huvitavaks... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osakem olla tolerantsed, ärge mölisege pidevalt kõigiga, ärge levitage laimu, ärge laskuge isiklikule tasandile (selleks on teised sidevahendid, kui on soov silmast silma asju arutada)- siis terroriseerita teid kuskil. Negatiivset vastukaja leiavadki aga need, kes omi asju nö lives korda ei suuda ajada ja kasutavad selleks turvalist netikaugust. Anonüümsetest kommentaatoritest ma üldse ei räägigi- see on ju kõige lihtsam viis oma haiglast mölisemisvajadust turvaliselt välja elada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Preili Vaheri kommentaari jäi silma.

Mida mulle ette heidate otseselt, preili Vaher?

Ei leia toetuspunkti seoses tööga, et antud dopinguproovist keeldumise juhtumit saaks sellega seostada.

Samuti ei leia, et oleksin olnud ebaaus jne, vaagides antud juhtumile eelnenud situatsioone: salaja Reval-Sport Powerlifting Teamist välja arvamine jne, mistõttu kaalusin enda selja taga tegutsemisi ja vahejuhtumeid, millele järgnevalt tegin otsuse keelduda, kuigi ise teadlikult polnud kasutanud keelatud aineid ega võtteid kuni dopinguproovi kutsumiseni. Antud kaalutlused seletasin pikemalt lahti seletuskirjas.

Samuti soovitan antud teemal kommenteerides juhindudes ka muudest asjaoludest: seletuskiri SA Antidopingule jne, mitte enda isiklikuks vihavaenust, vaadates antud juhtumit ilma silmaklappideta ja pooldades turunaiste-meeste kuulujutte.

Minu poolt teema lõpp.

Kuna uut teemat pole veel tehtud... Siis natukene Eli teemal.

Kuidas suhtub Politsei nendesse kes keelduvad puhumisest? Süüdi! Ükskõik mis sa seal keerutad. Oled kaine, siis ei karda puhumist ja nii lihtne see ongi.

Selles suhtes me kõik mõistame Liisi ja oleme samal seisukohal!

Miks sind Team'st eemaldati sa tead. Kas sa ise usud ka oma vandenõu teooriaid? Team oli teadlik meie jutuajamisest sinuga 23.11 (kus sind hoiatati) ja sellele järgnevale. Ma lootsin detsembris, et sa saad millestki aru, aga ei.

Aja nüüd oma rida edasi ja ära teisi süüdista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sind Team'st eemaldati sa tead. Kas sa ise usud ka oma vandenõu teooriaid? Team oli teadlik meie jutuajamisest sinuga 23.11 (kus sind hoiatati) ja sellele järgnevale. Ma lootsin detsembris, et sa saad millestki aru, aga ei.

Aja nüüd oma rida edasi ja ära teisi süüdista.

Ütlesite, et detsembris saan aru, aga arvasite mu tiimist välja novembris?

Mind ei hoiatatud, vaid Te ütlesite et b-foorumis pole eetiline "figureerida". Nt endine b-foorumi tiimi liige tarmop figureeris ka seal, tema üle pigistasite silma kinni jt? Ütlesite, et need 2 "inimest" on pahad ja Teie ei saa nendega hästi läbi, siis ka mina ei tohiks nendega läbi käia.

Ühesõnaga tahtsite, et ma lõpetaksin seal foorumis suhtlemise. See oleks juba piiramine...

Mind ei ole te teavitanud kordagi, et olen tiimist välja arvatud, seda otsest fakti Te mulle ei öelnud ega kirjutanud. Hoidsite minu eest salajas. Sain sellest teada veidi enne proovi kutsumist. Samuti polnud mul aimu, kes proovi tellis, kuna ka sellest mind ei teavitatud, ja eeloleva põhjal mul ei olnudki midagi muud arvata... .

Mina otseselt pole kedagi süüdistanud, vaid ütlesin välja, mida mul oli alust arvata eelnevate situatsioonide põhjal, teie tahtsite minust lahti saada, mind ei oldud teavitatud tiimist välja arvamisest ja sellest, kes proovi tellis...

Kuna uut teemat pole veel tehtud... Siis natukene Eli teemal.

Kuidas suhtub Politsei nendesse kes keelduvad puhumisest? Süüdi! Ükskõik mis sa seal keerutad. Oled kaine, siis ei karda puhumist ja nii lihtne see ongi.

Selles suhtes me kõik mõistame Liisi ja oleme samal seisukohal!

Oleneb situatsioonist: kui isik liikleb sõidukiga, keeldub indikaatorisse puhumisest, siis järgmine etapp on tõenduslik alkomeeter, kui ka sellest keeldub, siis võetakse vereproovi uuring, olenemata kas isik tahab seda või ei, märksõna: "tõendite kogumine".

Muudetud kasutaja eliviielo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah selle "hullu" postitusi ja kontosid kustutada, selleks peab lisainimese tööle võtma.... :D . Ma loodan ,väga et õige pea tuuakse sellised ilmavalguse kätte teistele näitamiseks ja usun ,et silma sisse väga need mehed vastu tulles vaadata ei taha.... ;) .Ütleme nii ,et see on aja küsimus ja mida rohkem nad ise endale auku kaevavad, seda sügavam see kukkumine saabolema....

See on see, kui inimene, kes juba vanuses, kus peaks olema pere, lapsed, muud hobid, ei suuda endale seda keskkonda luua, lisa sinna veel otsa eelsoodumus vms psüühikahäiretele ja ongi käes tulemus.

Ütlesite, et detsembris saan aru, aga arvasite mu tiimist välja novembris?

Mind ei hoiatatud, vaid Te ütlesite et b-foorumis pole eetiline "figureerida". Nt endine b-foorumi tiimi liige tarmop figureeris ka seal, tema üle pigistasite silma kinni jt? Ütlesite, et need 2 "inimest" on pahad ja Teie ei saa nendega hästi läbi, siis ka mina ei tohiks nendega läbi käia.

Ühesõnaga tahtsite, et ma lõpetaksin seal foorumis suhtlemise. See oleks juba piiramine...

Mind ei ole te teavitanud kordagi, et olen tiimist välja arvatud, seda otsest fakti Te mulle ei öelnud ega kirjutanud. Hoidsite minu eest salajas. Sain sellest teada veidi enne proovi kutsumist. Samuti polnud mul aimu, kes proovi tellis, kuna ka sellest mind ei teavitatud, ja eeloleva põhjal mul ei olnudki midagi muud arvata... .

Mina otseselt pole kedagi süüdistanud, vaid ütlesin välja, mida mul oli alust arvata eelnevate situatsioonide põhjal, teie tahtsite minust lahti saada, mind ei oldud teavitatud tiimist välja arvamisest ja sellest, kes proovi tellis...

See on uskumatu, kuidas sa ikka veel ei mõista seda huvidekonflikti, mis tekkis, kui hakkasid läbi käima sealsete inimestega. See on iseenesest mõistetav, et kui sa kuulud ühte suurde ringkonda, siis ei käi läbi inimestega, kelle eesmärk on olnud seda sama ringkonda sitaga loopida(suuremal või väiksemal määral kogu too keskkond üldse sellepärast loodud saigi ju), mitte ühel perioodil vaid mitmel perioodil läbi aastate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvata on et kui inimene pole kasutanud siis ta läheb proovi andma mitte ei lase omale võistluskeeldu panna mitte millegi eest.Nii koomilne on lugeda neid Veerpalu ,Ader ,sinu jne väiteid või vabandusi et tegelikult oli ikka nii.......

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on tõesti raske soovitada oma sõpradele ja team'ikaaslastele suhtlemiseks ja hängimiseks kohti, kus õpetatakse steroide "paremini" kasutama.

Sellest ka Reval Team'i ühepoolsus asjas. Ma ei ole kunagi midagi sellist fitness.ee-s kohanud. Oleks sama asi siin foorumis, siis ma käituksin ka vastavalt.

All on link kus teadjad võtavad steroidide teemal sõna ja õpetavad neid paremini kasutama ning küsivad väga spetsiifilisi küsimusi (link on mulle saadetud varem):

http://forum.bonsuna.com/steroidid-koik-steroididega-seonduv/sustanoni-kuur/msg145684/?topicseen#new

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

millest on tingitud asjaolu, et need kasulikud ained, millest räägid, ei ole leidnud laialdasemat kasutamist headel eesmärkidel?

Raha. Milleks ravida inimesi, kui haigete pealt saab rohkem kasumit teenida?

Ei tasu nii rahvalikult lihtsustada. Poliitikat ja raha läbisegi ja raha ka keerulisema skeemiga, lühiplaanis hoopis saamata kasumid/suured kulutused hilisema pikaajalise kvaliteetsema stabiilsema eksklusiivsema rahavoo huvides.

Poliitikaplaanis ei tasu tänapäeva maailmas unustada ka seda et üks tüüpiline keelatud ainete klass on meessuguhormoonid :)

Ülejäänud on mõnes mõttes collateral damage, mõnes mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlesite, et detsembris saan aru, aga arvasite mu tiimist välja novembris?

Mind ei hoiatatud, vaid Te ütlesite et b-foorumis pole eetiline "figureerida". Nt endine b-foorumi tiimi liige tarmop figureeris ka seal, tema üle pigistasite silma kinni jt? Ütlesite, et need 2 "inimest" on pahad ja Teie ei saa nendega hästi läbi, siis ka mina ei tohiks nendega läbi käia.

Ühesõnaga tahtsite, et ma lõpetaksin seal foorumis suhtlemise. See oleks juba piiramine...

Mind ei ole te teavitanud kordagi, et olen tiimist välja arvatud, seda otsest fakti Te mulle ei öelnud ega kirjutanud. Hoidsite minu eest salajas. Sain sellest teada veidi enne proovi kutsumist. Samuti polnud mul aimu, kes proovi tellis, kuna ka sellest mind ei teavitatud, ja eeloleva põhjal mul ei olnudki midagi muud arvata... .

Mina otseselt pole kedagi süüdistanud, vaid ütlesin välja, mida mul oli alust arvata eelnevate situatsioonide põhjal, teie tahtsite minust lahti saada, mind ei oldud teavitatud tiimist välja arvamisest ja sellest, kes proovi tellis...

Oleneb situatsioonist: kui isik liikleb sõidukiga, keeldub indikaatorisse puhumisest, siis järgmine etapp on tõenduslik alkomeeter, kui ka sellest keeldub, siis võetakse vereproovi uuring, olenemata kas isik tahab seda või ei, märksõna: "tõendite kogumine".

Idee riigiisadele! Äkki peaks dopingupoliitikat ja seadusandlust ka muutma vastavalt- kes keeldub, saadetakse sundvereproovile... jääksid ära kõik need hilisemad üsna naeruväärsena mõjuvad seletused ja vastu rindu tagumised B)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Idee riigiisadele! Äkki peaks dopingupoliitikat ja seadusandlust ka muutma vastavalt- kes keeldub, saadetakse sundvereproovile... jääksid ära kõik need hilisemad üsna naeruväärsena mõjuvad seletused ja vastu rindu tagumised B)

+1

ja riik finantseeriks. Vahelejäämisel tuleks raha siis positiivselt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sport on vabatahtlik tegevus. Sellest, kas sportlane on keelatud aineid manustanud, ei sünni teistele mingit kahju. Pole põhjust hakata kedagi millekski sundima. Dopinguproovist keeldumine võrdubki negatiivse prooviga - kõik on ju niigi selge?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dopinguproovist keeldumine võrdubki negatiivse prooviga - kõik on ju niigi selge?

Eile üks neiu arvas, et ei tähenda see midagi. Nimetas seda lausa avalikuks laimamiseks.

Faktiline on keeldumine, aga mitte dopingu panemine :)

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge jamage, meil pole riigis kongegi nii palju, et kõik keemikud kinni panna :D

Ei päris lahe oleks, kui suured poisid hakkavad kõik hommikumantliga trennis käima ja oma lihaseid peitma. Kunagi ei tea, kes kitse paneb ja enne trenni lõppu on Antidopingu tegelased trennis :D Ega Rootsis ka see süsteem ei toimi. Tuleb ju sealt ka ebaloomulikke kolle. Vaevalt nad kõik kuskil garaasis trenni teevad ja siis korraks lavale ja rutti garaasi tagasi jooksevad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul isiklikult poleks midagi ka selle vastu, kui tuleks sama karm kord kui Rootsis. Nimelt iga inimese võib politsei tänava pealt ära tirida ja kontrolli viia. :)

Muideks, Taanis on samamoodi. Elan Taanis ning olen ise reaalselt kokku puutunud üpris lähedalt selle terve jamaga.

Asi on selles, et kui sa tuled jõusaalis, registreerid sa ennast sinna ainult ID-dokumendi järgi ning pead ka lepingut allkirjastama, kus on öeldud, et jõusaal võib nõuda sult dopingutesti. Ning samuti on seal mainitud, et kui su proov saab olema positiivne, politseil on luba su korter läbi otsida. Samuti politsei võib mõne suurema venna tänavalt maha tõmmata ning sõidadki laborisse.

Mul on tuttav siin, tahab jõuda bodybuildgu lavale, kaalub mingi 95kilo, räigelt kuiv mees ning käsi on 47cm :D. Üks päev tuli politsei jõusaali, tõmmati kaasa ning sai kuus aastat puhkust KÕIKIDEST jõusaalidest mööda Taanit. Eestis võiks ka selline asi toimuda ja kõik need suuremad jutumehed, kes seda pas¤% levitavad tuleks vaikima panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muideks, Taanis on samamoodi. Elan Taanis ning olen ise reaalselt kokku puutunud üpris lähedalt selle terve jamaga.

Asi on selles, et kui sa tuled jõusaalis, registreerid sa ennast sinna ainult ID-dokumendi järgi ning pead ka lepingut allkirjastama, kus on öeldud, et jõusaal võib nõuda sult dopingutesti. Ning samuti on seal mainitud, et kui su proov saab olema positiivne, politseil on luba su korter läbi otsida. Samuti politsei võib mõne suurema venna tänavalt maha tõmmata ning sõidadki laborisse.

Mul on tuttav siin, tahab jõuda bodybuildgu lavale, kaalub mingi 95kilo, räigelt kuiv mees ning käsi on 47cm :D. Üks päev tuli politsei jõusaali, tõmmati kaasa ning sai kuus aastat puhkust KÕIKIDEST jõusaalidest mööda Taanit. Eestis võiks ka selline asi toimuda ja kõik need suuremad jutumehed, kes seda pas¤% levitavad tuleks vaikima panna.

Taanist on suure kolle näidetena tuua omajagu, vaevalt, et sealgi asi erineb tavapärasest bürokraatiast, maksa kinni vaid vastavad inimesed ja saad elada rahus süstla peal edasi. Tõesti usute, et Eestis see erineks?(ei hakka spekuleerima praeguse asjaajamise üle, aga.....)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taanist on suure kolle näidetena tuua omajagu, vaevalt, et sealgi asi erineb tavapärasest bürokraatiast, maksa kinni vaid vastavad inimesed ja saad elada rahus süstla peal edasi. Tõesti usute, et Eestis see erineks?(ei hakka spekuleerima praeguse asjaajamise üle, aga.....)

Enamus nendest treenivad privaatsetes jõusaalides, kuskile klubisse on üpris raske sisse saada. Sa ei tunne taanlaste mentaliteeti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt ma olen silmakirjalik, aga päris tänavalt testima viimist ma ei pooldaks. Mingid inimõigused võiksid ju ikka säiluda.

Nagu keegi kunagi kommenteeris, siis mis saaks, kui me hakkaks suva järgi turbaniga inimesi tänavalt ülekuulamisele viima? See oleks diskrimineerimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt ma olen silmakirjalik, aga päris tänavalt testima viimist ma ei pooldaks. Mingid inimõigused võiksid ju ikka säiluda.

Nagu keegi kunagi kommenteeris, siis mis saaks, kui me hakkaks suva järgi turbaniga inimesi tänavalt ülekuulamisele viima? See oleks diskrimineerimine.

Ilmselt Skandinaavias on doping võrdsustatud narkoga. Samuti tean, et asi võib nii kaugele minna, et tööandja võib töölt lahti lasta kui sellise asjaga vahele jääb töötaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris lahtilaskmisega see nüüd ei võrdu, aga näiteks kui olla eestikatel või veel kõrgemal keelu peale saanud, siis ei tohi ka politseisisestel võistlustel (pean silmas siis jõutõstmist, kulturismivõistlusi seal ei korraldata ;)) sama kaua osaleda- tundub loogiline ju! Pole kindel, aga eeldan, et ka teistes ametkondades, kes taolisi võistlusi läbi viivad, toimib ehk sama süsteem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris lahtilaskmisega see nüüd ei võrdu, aga näiteks kui olla eestikatel või veel kõrgemal keelu peale saanud, siis ei tohi ka politseisisestel võistlustel (pean silmas siis jõutõstmist, kulturismivõistlusi seal ei korraldata ;)) sama kaua osaleda- tundub loogiline ju! Pole kindel, aga eeldan, et ka teistes ametkondades, kes taolisi võistlusi läbi viivad, toimib ehk sama süsteem.

Jalgpallis pannakse treenimise keeld, siis võiks jõusaali keelu ka panna neile, kes vahele jäävad, rääkimata võistlustest. :) Üleüldse kui ühel alal vahele jääd, siis peaksid kõik võistlused keelatud olema - isegi rahvaspordi üritused.

Kummaline on see, et alkoholi ja tubakaga äritsejad on inglid nende kõrval, kes steroide/ravimeid müüvad. Kuigi keegi ei sunni sind tarbima ja mõnel inimesel on isegi normaalseks eluks steroide/ravimeid vaja, aga alkoholi ja tubakat mitte. Alkoholi tagajärjel on palju rohkem surmajuhtumeid. Isegi Andrus Värnikul keelati alkoholi tarbimine ära, sest muidu läheb vangi. :)

Ise pooldaks seda, et kes keelduvad või jäävad steroididega vahele seal, kus on need keelatud, siis saavad eluaegse võistluskeelu + vanglakaristuse. Oma lõbuks süsti kasvõi surnuks ennast, aga ära topi oma nina sinna, kuhu ei või toppida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×