Jump to content
Art73

Riigikogu karmistas dopingukaristusi

Recommended Posts

Väga tarka ja ühepoolset juttu ajad siin. Teil seal Bon-is on üks suur arendaja hr. Charles Roos, keda ka sina toetad, et on mees, kes julgeb asjadest rääkida. Igas tema postis käib Tokko, Oti ja Kaido sõimamine ja sa hakkad siin rääkima viisakusest. Huumorit tulid tegema? :D

Julgelt nimetan antud lehte keemikute leheks, kui te seal õpetate süstima ja aineid tarbima.

Igas sinu postiruses on midagi Bon-foorumit laimavat. Lahenda oma isiklikud probleemid kuskil mujal .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igas sinu postiruses on midagi Bon-foorumit laimavat. Lahenda oma isiklikud probleemid kuskil mujal .

Enne kui suu lahti teed ja targutama hakkad, mine loe mis s.tta seal Charel Roos toodab Fitness.ee kohta ning kuidas Lexuse-sugused seda kõike toetavad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne kui suu lahti teed ja targutama hakkad, mine loe mis s.tta seal Charel Roos toodab Fitness.ee kohta ning kuidas Lexuse-sugused seda kõike toetavad!

Tean tean. Lexus asub neutraalsel tasandil kui SA ise ka ju loed.

Roos on omaette kloun. Tema jutt on tühi tuul. Praegu toodad sina siin midagi, mida siia ei oleks vaja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean tean. Lexus asub neutraalsel tasandil kui SA ise ka ju loed.

Roos on omaette kloun. Tema jutt on tühi tuul. Praegu toodad sina siin midagi, mida siia ei oleks vaja

Ei ole neutraalsed need, kes charlest roosi toetavad ja need, kes neid toetajaid toetavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka tore kui seadused karmistuvad.

Ma muidugi ei saa aru mida siin nii väga tolereerida on. Küsimus on ka ju suuresti eeskujus.

Kui eeskujud ees tarvitavad või propageerivad, siis tahavad ka noored ja laiem mass seda proovida ja katsetada.

Kui ma üldse sellest kuidagi aru saan, siis ainult selles kontekstis kui inimene sellega endale elatist teenib.

Maailmas on palju tervist kahjustavaid ameteid, siis saab seda ka nii võtta. Sellisel puhul see töö võrdub näiteks kaevuri tervist kahjustava ametiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun ,et teema on ennast ammendanud. Mina selle alustasin aimamata, et sellest mingi tolm üles keerutatakse ja mina selle ka lõpetan! ;) Ei soovi ,et siin üksteist sõimama hakataks ja see foorum ei ole see koht, kus seda teha ja ei soovi kuidagi langeda sellisele tasemele, et asi solvavaks muutuks. Seega rohkem mitte sellel teemal, palun. ;)

Nautige pühi ja minge trenni! Ma ise just mitte kaua aega tagasi sealt just tulin ja enesetunne super! ;) ;)

Otiga nõus. Sõbrad ärge riielge. Aga, tegelikult oleks ju väga vihane vaadata näiteks ,,Sinu küljes trennis,, sellise mehega nagu Shabunya. Huvitav, kas ta oleks nõus filmimisega siin mail? Oleks hea vaatamine igaljuhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otiga nõus. Sõbrad ärge riielge. Aga, tegelikult oleks ju väga vihane vaadata näiteks ,,Sinu küljes trennis,, sellise mehega nagu Shabunya. Huvitav, kas ta oleks nõus filmimisega siin mail? Oleks hea vaatamine igaljuhul.

+1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole tore tegelikult, mõttetult ülespuhutud teema asjast rahaliselt ja poliitiliselt huvitatud wadade poolt tegelikult, jahuvad aususest aga nagu Verpsi juhtumist koorus, on aususega endal kõige rohkem probleeme.

Ja ausus aususeks aga see demoniseerimine tervisekahjustuste müüdiga. Paljud ained just hoiaks tervist, eriti suurel koormusel, ja mõned oleks väga abiks nt poksijate peatraumakahjude vältimiseks.

Demoniseerimisega on asjad ka tavakodanikule kättesaamatuks, mõnel pool kriminaalseks tehtud ja peaaegu kõigi silmis nii pahaks tehtud et neid ei kasutata seal kus peaks. Oppidel ja traumadel peaks enamikul kasvutegureid kasutama. Ja kasvõi Merck lõpetas ühe ravimiuuringu paugupealt kui selgus et ravim vanainimesed tugevaks ja lihaseliseks teeb. Tugev patsient on paha, tugev vanur on paha ja ajab segadusse. Põdur on õige ja harjumuspärane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole tore tegelikult, mõttetult ülespuhutud teema asjast rahaliselt ja poliitiliselt huvitatud wadade poolt tegelikult, jahuvad aususest aga nagu Verpsi juhtumist koorus, on aususega endal kõige rohkem probleeme.

Ja ausus aususeks aga see demoniseerimine tervisekahjustuste müüdiga. Paljud ained just hoiaks tervist, eriti suurel koormusel, ja mõned oleks väga abiks nt poksijate peatraumakahjude vältimiseks.

Demoniseerimisega on asjad ka tavakodanikule kättesaamatuks, mõnel pool kriminaalseks tehtud ja peaaegu kõigi silmis nii pahaks tehtud et neid ei kasutata seal kus peaks. Oppidel ja traumadel peaks enamikul kasvutegureid kasutama. Ja kasvõi Merck lõpetas ühe ravimiuuringu paugupealt kui selgus et ravim vanainimesed tugevaks ja lihaseliseks teeb. Tugev patsient on paha, tugev vanur on paha ja ajab segadusse. Põdur on õige ja harjumuspärane.

Kuule vaata kes meil seda ja millistel eesmärkidel kasutab. Ei tehta seda tervise hoidmise või kaitsmise eesmärgil.

Oma 29 aastase jõusaali praktika juures olen näinud inimeste surmasid, haiguseid ja muid nähtusi mis sellega on kaasnenud.

Kui mingi med asutus seda kasutab patsiendi operatsioonist taastumiseks näiteks, siis palun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei sobi ka see, et politseniku paberid saab kätte inimene, kes keeldub dopinguproovist=pos. proov. Minu koolis sai tudeng, kes üritas praktikaruumist midagi kaasa võtta, eksmati. Selliseid inimesi ei saa ju usaldada delikaatsete andmetega tegelema. Oleksin oodanud seda ka SKA puhul.. aga mis seal ikka. Raha on ju inimesse panustatud ja pigistatakse silm kinni. Loodan, et minu elutee mind selliste tegelastega kokku ei vii.

Minul on ka tuttavaid, kes on vahele jäänud. Tere ja head aega ütlen endiselt, lihtsalt sportlaseks neid enam ei pea. :)

Preili Vaheri kommentaari jäi silma.

Mida mulle ette heidate otseselt, preili Vaher?

Ei leia toetuspunkti seoses tööga, et antud dopinguproovist keeldumise juhtumit saaks sellega seostada.

Samuti ei leia, et oleksin olnud ebaaus jne, vaagides antud juhtumile eelnenud situatsioone: salaja Reval-Sport Powerlifting Teamist välja arvamine jne, mistõttu kaalusin enda selja taga tegutsemisi ja vahejuhtumeid, millele järgnevalt tegin otsuse keelduda, kuigi ise teadlikult polnud kasutanud keelatud aineid ega võtteid kuni dopinguproovi kutsumiseni. Antud kaalutlused seletasin pikemalt lahti seletuskirjas.

Samuti soovitan antud teemal kommenteerides juhindudes ka muudest asjaoludest: seletuskiri SA Antidopingule jne, mitte enda isiklikuks vihavaenust, vaadates antud juhtumit ilma silmaklappideta ja pooldades turunaiste-meeste kuulujutte.

Minu poolt teema lõpp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Preili Vaheri kommentaari jäi silma.

Mida mulle ette heidate otseselt, preili Vaher?

Ei leia toetuspunkti seoses tööga, et antud dopinguproovist keeldumise juhtumit saaks sellega seostada.

Samuti ei leia, et oleksin olnud ebaaus jne, vaagides antud juhtumile eelnenud situatsioone: salaja Reval-Sport Powerlifting Teamist välja arvamine jne, mistõttu kaalusin enda selja taga tegutsemisi ja vahejuhtumeid, millele järgnevalt tegin otsuse keelduda, kuigi ise teadlikult polnud kasutanud keelatud aineid ega võtteid kuni dopinguproovi kutsumiseni. Antud kaalutlused seletasin pikemalt lahti seletuskirjas.

Samuti soovitan antud teemal kommenteerides juhindudes ka muudest asjaoludest: seletuskiri SA Antidopingule jne, mitte enda isiklikuks vihavaenust, vaadates antud juhtumit ilma silmaklappideta ja pooldades turunaiste-meeste kuulujutte.

Minu poolt teema lõpp.

Eli Viielo, mina saan aru küll mida pr. Vaher enda postitusega silmas pidas. Arvan, et arusaajaid on veel palju peale minu. Pidas silmas, et selline inimene ei ole pädev talle/mulle/teistele ütlema kuidas elama peab!

1.Ära püüa üldsusele vale muljet jätta!

Kinnitan, et testi tellijaks, Fitness Five raames, ei olnud Eesti Jõutõsteliit, ega ka Reval Powerlifting Team või Kaido isiklikult. See oli Eesti Antidopingu initsiatiiv.

2.Arvan, et kui su seletuskirjas EADA-le oleks olnud midagi veenvat või arvestatavat, ei oleks EADA distsiplinaarkomisjon kõige karmimat karistust rakendatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule vaata kes meil seda ja millistel eesmärkidel kasutab. Ei tehta seda tervise hoidmise või kaitsmise eesmärgil.

Oma 29 aastase jõusaali praktika juures olen näinud inimeste surmasid, haiguseid ja muid nähtusi mis sellega on kaasnenud.

Positiivsetest juhtumitest sa ei kuule sest

a) inimesed hoiavad need enda teada

B) kui mingi kahju ära hoitakse siis ei saagi ju seda teada. Lihtsalt aju jäi terveks ja kõik, lihas ei armistunud, liiteid ei tekkinud... elu läks edasi nii nagu peab, midagi pole toimunud, millestki polegi rääkida.

Surmajuhtumid vs surmade ärajäämine või traumakahjud vs nende ärajäämine sõltub kindlasti kasutaja-kasutusviisi intelligentsusest.

Ainerühmad on ka erinevad, universaalsemad tervist hoidvad on tavaliste jõmmide seas vähepopulaarsed :)

Kui mingi med asutus seda kasutab patsiendi operatsioonist taastumiseks näiteks, siis palun.

Ma palun ka aga seda ei juhtu kunagi sest need on ju "pahad ained" :)

Ja "pahaks" said nad tänu sellele samale poliitilisele kihutustööle meedias ja rahvusvahelises poliitikas.

Tavalised peatraumapatsiendid pannakse enamvähem lihtsalt voodisse pikutama ja loodetakse et paranevad enamvähem ära. Patsiendi aju tahaks nüüd ise paranemiseks kõvasti kasvuhormooni vallandada... aga kasvuhormooni tootev ajuripatsi osa on suhteliselt üks õrnemaid struktuure ajus ja üsna esimene asi mille veresooned löögil purunevad. Ja jääb tulemata see enda toodetav kasvukas.

Insuldiga sama lugu, trombolüüsi saavad ja kõik. Ehkki kirjandus toetaks enamat. Jääks kõveraid nägusid ja ühepoolseid halvatusi vähemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida iga inimene teeb kuskil oma nurgas on tema enda asi. Peaasi, et see ei hakkaks segama teisi inimesi. (ära roni lavale kui kõrval on kartuli pealt kasvav inimene :angry: )

Et lava peal ( Imre,ott,Janar ) on kõik kartuli peal ja rarva % seal 6-7 kandis ! Põnev ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa tahad lihtsalt vaielda ja ennast kinnitada siis lase edasi.

Ma räägin neid asju praktilisest kogemusest mitte hüpoteetiliselt. Paneks need juhtumid siia saidile kirja aga see pole lihtsalt eetiline.

Vaata neid asju erinevate nurkade pealt: lapsevanem, treener, abikaasa, sõber, võistlev sportlane, kaasvõistleja...

Loe tasakaaluks (oma pildi laiendamiseks) läbi vähemalt see: http://www.antidoping.ee/?cat_1=3&cat_2=97&cat_3=100&ID=100

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Positiivsetest juhtumitest sa ei kuule sest

a) inimesed hoiavad need enda teada

B) kui mingi kahju ära hoitakse siis ei saagi ju seda teada. Lihtsalt aju jäi terveks ja kõik, lihas ei armistunud, liiteid ei tekkinud... elu läks edasi nii nagu peab, midagi pole toimunud, millestki polegi rääkida.

Surmajuhtumid vs surmade ärajäämine või traumakahjud vs nende ärajäämine sõltub kindlasti kasutaja-kasutusviisi intelligentsusest.

Ainerühmad on ka erinevad, universaalsemad tervist hoidvad on tavaliste jõmmide seas vähepopulaarsed :)

Ma palun ka aga seda ei juhtu kunagi sest need on ju "pahad ained" :)

Ja "pahaks" said nad tänu sellele samale poliitilisele kihutustööle meedias ja rahvusvahelises poliitikas.

Tavalised peatraumapatsiendid pannakse enamvähem lihtsalt voodisse pikutama ja loodetakse et paranevad enamvähem ära. Patsiendi aju tahaks nüüd ise paranemiseks kõvasti kasvuhormooni vallandada... aga kasvuhormooni tootev ajuripatsi osa on suhteliselt üks õrnemaid struktuure ajus ja üsna esimene asi mille veresooned löögil purunevad. Ja jääb tulemata see enda toodetav kasvukas.

Insuldiga sama lugu, trombolüüsi saavad ja kõik. Ehkki kirjandus toetaks enamat. Jääks kõveraid nägusid ja ühepoolseid halvatusi vähemaks.

Kuna sa oled kemmi pooldaja, siis tekib küsimus sulle, kui "King of Spades" loojale, et kas sinna pandi ka veidi "head staffi". Üks karp hetkel kapi peal ootamas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna sa oled kemmi pooldaja, siis tekib küsimus sulle, kui "King of Spades" loojale, et kas sinna pandi ka veidi "head staffi". Üks karp hetkel kapi peal ootamas.

Fitshop ei võtaks seda siis müüki, toode on ilusti ära registreeritud vt siia :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa tahad lihtsalt vaielda ja ennast kinnitada siis lase edasi.

Ma räägin neid asju praktilisest kogemusest mitte hüpoteetiliselt. Paneks need juhtumid siia saidile kirja aga see pole lihtsalt eetiline.

Vaata neid asju erinevate nurkade pealt: lapsevanem, treener, abikaasa, sõber, võistlev sportlane, kaasvõistleja...

Loe tasakaaluks (oma pildi laiendamiseks) läbi vähemalt see: http://www.antidoping.ee/?cat_1=3&cat_2=97&cat_3=100&ID=100

Minu puhul vast pildi kitsuse pärast muretseda ei tasu :)

Ja hüpoteetilist pole siin midagi.

Milleks vaielda, aga masendav on lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just see dopinguteema ongi mis selle ala mädaks teeb. Eelkõige silmakirjalikkus ja valetamine, mis tuleb välja ka siin teemas. Kogenumad saavad aru mis on naturaalselt võimalik ning mis mitte. Kumb on tõenäolisem - kas Eestis on üksikuid super geneetikaga mutante või nad lihtsalt on head valetajad ja nihverdajad. Presidentist pole mõtet rääkidagi.



Arvatavasti kustutatakse see postitus, sest tsensuur on siin foorumis suur. Jumala eest, et tõde välja ei pääseks. Nali. Samas ka mõistetav. Nagu Kaido ütles on inimeste leib mängus.


Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna sa oled kemmi pooldaja, siis tekib küsimus sulle, kui "King of Spades" loojale, et kas sinna pandi ka veidi "head staffi". Üks karp hetkel kapi peal ootamas.

Ma olen kasulike asjade pooldaja.

Ja enamuse töö eest ma pean teisi asjaosalisi kiitma -_-

"King of Spades" on GMP ja läks läbi ühe maailma karmima filtri, Eesti Ravimiameti, positiivset dopinguproovi sealt loota ei tasu.

See viimane välistab muuseas mõned toredad ravimtaimed mida mõnda teise teemaga toidulisandisse võiks panna ja ühe mida ilutootesse võiks panna B), wada analüüsimeetodid on väga loomingulised.

Ja oh jah, läks teema käest ära. Eesti ei mängi suures maailmas rolli, ma pidasin üht maailmaorganisatsiooni silmas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teen ettepaneku, Oti blogist kustutada mõtetu vaidlemine ning teha Elile dopingu kohta uus teema. Siimu kommentaar ning siit LKV, Eli ja Marko jutt lisada ja siis andke tuld. Jätame odavad B foorumi kommid lisamata, vajadusel kustutada kui isiklikuks solvamiseks läheb ja ongi konkreetne teema.

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AlanBStard, nagu me teame, käib pidevalt huvide võitlus. Üks pool toetab üht, teine teist seisukohta, mõlemad on oma huvide kaitseks valmis maksimaalselt panustama. Küsimus on järgmine: millest on tingitud asjaolu, et need kasulikud ained, millest räägid, ei ole leidnud laialdasemat kasutamist headel eesmärkidel? Ei saa ju öelda, et moodne meditsiin kramplikult vanast kinni hoiab. Samuti peaks leiduma Sinu räägitu toetamiseks piisavalt võimsaid ärihuve ja survegruppe. Miks nad ei ole suutnud end kehtestada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa oled 10+ aastat steroide tarvitanud ja sportlastele pakkunud. Kas seda on vähe või palju?

Astu tagasi presidendi kohalt.

Charles Roos on +10a rohtu kasutanud, viimane aasta on vahele jäänud, Kas seda on vähe või palju?

Mine tagasi psühhoneuroloogiahaiglasse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AlanBStard, nagu me teame, käib pidevalt huvide võitlus. Üks pool toetab üht, teine teist seisukohta, mõlemad on oma huvide kaitseks valmis maksimaalselt panustama. Küsimus on järgmine: millest on tingitud asjaolu, et need kasulikud ained, millest räägid, ei ole leidnud laialdasemat kasutamist headel eesmärkidel? Ei saa ju öelda, et moodne meditsiin kramplikult vanast kinni hoiab. Samuti peaks leiduma Sinu räägitu toetamiseks piisavalt võimsaid ärihuve ja survegruppe. Miks nad ei ole suutnud end kehtestada?

Raha. Milleks ravida inimesi, kui haigete pealt saab rohkem kasumit teenida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×