Jump to content
Art73

Riigikogu karmistas dopingukaristusi

Recommended Posts

Ega unistada pole keelatud, las lollid mõtlevad ja tituleerivad varakult ära :)

Mis asja, siit Eestist tulevane Mr.Olympia sarja tegija keegi? Head naljad teil ikka :) Minu arust, pole Eestist kedagi sinna sarja isegi kaugelt silmapiirilt kedagi näha :) ja vaevalt ka kunagi tulemas, teades mis kütuse peal need vennad seal sõidavad.

Muudetud kasutaja Art73 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis asja, siit Eestist tulevane Mr.Olympia sarja tegija keegi? Head naljad teil ikka :) Minu arust, pole Eestist kedagi sinna sarja isegi kaugelt silmapiirilt kedagi näha :) ja vaevalt ka kunagi tulemas, teades mis kütuse peal need vennad seal sõidavad.

Keemikute foorumis on üks tulevane täht, blogi nimigi Mr. Olympia..... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on ikka hea mõte tuua Eestisse vaatamiseks kemmi peal üles aetud jurakas ajal, mil dopinguvastane teema on laialdaselt levinud. Noored vaatavad ja tahavad ka selliseks saada. Ja mõne aja pärast on jälle uued rannafitness kutid proovides põrunud.

See on nagu võitleksime alkoholiga ja siis samal ajal korraldame joomalaagreid. Vastuolu tekib nagu

Muudetud kasutaja ragz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan aru, et dopingu kasutamine on halb ja keelatud, aga kas nt kasvuka kasutamine, kui ma ei ole võistlev sportlane on ok?

Eesmärk on kaalu kaotada ja visuaalselt paremasse fitness vormi saada.

Muudetud kasutaja ragz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on ikka hea mõte tuua Eestisse vaatamiseks kemmi peal üles aetud jurakas ajal, mil dopinguvastane teema on laialdaselt levinud. Noored vaatavad ja tahavad ka selliseks saada. Ja mõne aja pärast on jälle uued rannafitness kutid proovides põrunud.

See on nagu võitleksime alkoholiga ja siis samal ajal korraldame joomalaagreid. Ajas suht vastuolus.

Siin ei ole tegemist mingi demonstratsiooniga, inimene keda tunnen ligi 20 aastat tuleb külla ja ei tule siia mingit seminari või loengut pidama, seda et tehakse koos trenni (ma võin ainult ette kujutada palju ma igapäevaselt nende meestega, kes midagi keelatut kasutavad trenni teen - siis ei saaks trenni minnagi... :D ). EU aastane viisa tähendab seda, et sul on kohustus käia kindlad korrad aastas EU -s ja Valgevenest on siia suht lähedal sõita. Seda, et IFBB profispordis puudub dopingukontroll ei ole vaja vist lisada, kuid see ei tähenda seda, et nende inimestega läbi käia ei tohiks. Asi oleks teine kui korraldaksime mingi seminari või demo esinemise - tuues proffiliigas võistlevaid sportlasi eeskujuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan aru, et dopingu kasutamine on halb ja keelatud, aga kas nt kasvuka kasutamine, kui ma ei ole võistlev sportlane on ok?

Eesmärk on kaalu kaotada ja visuaalselt paremasse fitness vormi saada.

Mida iga inimene teeb kuskil oma nurgas on tema enda asi. Peaasi, et see ei hakkaks segama teisi inimesi. (ära roni lavale kui kõrval on kartuli pealt kasvav inimene :angry: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin ei ole tegemist mingi demonstratsiooniga, inimene keda tunnen ligi 20 aastat tuleb külla ja ei tule siia mingit seminari või loengut pidama, seda et tehakse koos trenni (ma võin ainult ette kujutada palju ma igapäevaselt nende meestega, kes midagi keelatut kasutavad trenni teen - siis ei saaks trenni minnagi... :D ). EU aastane viisa tähendab seda, et sul on kohustus käia kindlad korrad aastas EU -s ja Valgevenest on siia suht lähedal sõita. Seda, et IFBB profispordis puudub dopingukontroll ei ole vaja vist lisada, kuid see ei tähenda seda, et nende inimestega läbi käia ei tohiks. Asi oleks teine kui korraldaksime mingi seminari või demo esinemise - tuues proffiliigas võistlevaid sportlasi eeskujuks.

Selliselt seletatuna tundub mõistlik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida iga inimene teeb kuskil oma nurgas on tema enda asi. Peaasi, et see ei hakkaks segama teisi inimesi. (ära roni lavale kui kõrval on kartuli pealt kasvav inimene :angry: )

Olen nõus!

Muudetud kasutaja ragz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida iga inimene teeb kuskil oma nurgas on tema enda asi. Peaasi, et see ei hakkaks segama teisi inimesi. (ära roni lavale kui kõrval on kartuli pealt kasvav inimene :angry: )

Ise tolereerin ka neid dopingu kasutajaid, kes võistlevad oma liigas või kasutavad oma lõbuks ja tunnistavad seda, kui keegi küsib. Ehk ausaid inimesi tolereerin. :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda, et IFBB profispordis puudub dopingukontroll ei ole vaja vist lisada, kuid see ei tähenda seda, et nende inimestega läbi käia ei tohiks.

Ai ai Ott, olen enam kui sama meelt selle väljaöelduga aga mis kriipima hakkas praegu on see, et miks Bon foorumi külastamist tauniti algusaastatel Fitnessi poolt ja mingil määral ka praegu, kuigi inmesed ju ei hakanud tööle Bon'i heaks, vaid lihtsalt käidi nö. läbi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ai ai Ott, olen enam kui sama meelt selle väljaöelduga aga mis kriipima hakkas praegu on see, et miks Bon foorumi külastamist tauniti algusaastatel Fitnessi poolt ja mingil määral ka praegu, kuigi inmesed ju ei hakanud tööle Bon'i heaks, vaid lihtsalt käidi nö. läbi?

See on väga hea tähelepanek. Põgusalt fitness foorumis ringi vaadates olen näinud mitmeid negatiivseid viiteid ja väljaütlemisi "keemikute foorumile" (ehk siis bonsuna.com lehele). Et siis on ikka asi pigem inimestes mitte keemias kui ühte keemikut taunitakse ja teist reklaamitakse.

Muudetud kasutaja ragz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise tolereerin ka neid dopingu kasutajaid, kes võistlevad oma liigas või kasutavad oma lõbuks ja tunnistavad seda, kui keegi küsib. Ehk ausaid inimesi tolereerin. :)

Mulle meeldib ka kui inimene kasutab siis ta tõesti ütleb seda - jah, ma kasutan.

See oleks ka sama kui keegi, kes on koguaeg täis vaidleb kõigile vastu, et ei ma ei joo tilkagi. Keda sa lollitad?? Kes tahab joogu, kes tahab kasutab dopingut. Ole vähemalt mees ja ole aus selle kohapealt. Täiskasvanud inimene peaks nagu aru saama, mida ta enda kehaga teeb ja see on iga enda asi, mida ta just oma kehaga ette võtab. Kõik asjad on minu silmis OK kui nad ei sega sellega teisi inimesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keemikute foorumis on üks tulevane täht, blogi nimigi Mr. Olympia..... :D

See on väga hea tähelepanek. Põgusalt fitness foorumis ringi vaadates olen näinud mitmeid negatiivseid viiteid ja väljaütlemisi "keemikute foorumile" (ehk siis bonsuna.com lehele). Et siis on ikka asi pigem inimestes mitte keemias kui ühte keemikut taunitakse ja teist reklaamitakse.

Muidugi on asi inimestes. Inimsuhted on need, mis asju rikuvad/parandavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi on moraalis. Ei sobi selline asi, kui politseinik suhtleb paadunud vargaga, mis sest et kõik teavad, et ta varas on.

Ega ta muidugi ilus ei ole, aga samas mõelda, et hüljata lihtsalt sõber, kellega ei tohiks "ühiskonna" arvates läbi käia. No ma ei tea. 20 aastat ei ole just 10min , mida võib sõpruse katkestamiseks kasutada. Kui mu mõttest kuidagi aru said.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keemikute foorumis on üks tulevane täht, blogi nimigi Mr. Olympia..... :D

Ah seda tegelast tean ma küll jah... :) usun, et ta teeb lihtsalt natuke nalja, ega mõtle tõsiselt oma seda Olympsi teemat :) pisut koomiline ju oleks seda tal tõena mõelda.

Muudetud kasutaja Art73 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks on hetkel aga palju suuri poisse, kes varasemalt 5+a kasutanud ja nüüd räägivad, et ei ma olen puhas.

Rich on selle kohta hästi ütelnud midagi sellist - Kui ma olen kunagi steroide proovinud/teinud, siis ma ei ole enam naturaalne kulturist. Lihtsalt ei ole. See ei ole naturaalne kulturist, kes ehitab end 20 aastat keemia peal üles, siis on kolm aastat "puhas" ja siis läheb lavale, väites, et ta on naturaalne kulturist. See on jama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi on moraalis. Ei sobi selline asi, kui politseinik suhtleb paadunud vargaga, mis sest et kõik teavad, et ta varas on.

Ei sobi ka see, et politseniku paberid saab kätte inimene, kes keeldub dopinguproovist=pos. proov. Minu koolis sai tudeng, kes üritas praktikaruumist midagi kaasa võtta, eksmati. Selliseid inimesi ei saa ju usaldada delikaatsete andmetega tegelema. Oleksin oodanud seda ka SKA puhul.. aga mis seal ikka. Raha on ju inimesse panustatud ja pigistatakse silm kinni. Loodan, et minu elutee mind selliste tegelastega kokku ei vii.

Minul on ka tuttavaid, kes on vahele jäänud. Tere ja head aega ütlen endiselt, lihtsalt sportlaseks neid enam ei pea. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ai ai Ott, olen enam kui sama meelt selle väljaöelduga aga mis kriipima hakkas praegu on see, et miks Bon foorumi külastamist tauniti algusaastatel Fitnessi poolt ja mingil määral ka praegu, kuigi inmesed ju ei hakanud tööle Bon'i heaks, vaid lihtsalt käidi nö. läbi?

Need on kaks erinevat asja, tegemist oli Eestisisese ja otseselt amatöörsporti mõjutava arusaamade erinevusega nii siis kui täna (st. otsest dopingupoliitikat). Täna me räägime IFBB pro - st. kes tuleb Eestisse kui ma ei oleks seda siin kirjutanud, siis seda teemat siin ei olekski, sest mees tõenäoliselt paar päeva siin veedab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need on kaks erinevat asja, tegemist oli Eestisisese ja otseselt amatöörsporti mõjutava arusaamade erinevusega nii siis kui täna (st. otsest dopingupoliitikat). Täna me räägime IFBB pro - st. kes tuleb Eestisse kui ma ei oleks seda siin kirjutanud, siis seda teemat siin ei olekski, sest mees tõenäoliselt paar päeva siin veedab.

Mina ja ka. paljud teised kasutajad, kes Bon saidil käivad on ka seda meelt, et kui on keelatud siis on keelatud!

Ja ma arvan, et pole viisakas ja õige nimetada kogu Bon saiti keemikute saidiks, nagu näiteks TarmoP seda teeb.

Kahjuks on tunda sellist hoiakut ka mõnede teiste siinsete kasutajate poolt, võiks ikka üksteisega hästi läbi saada, olenemata mis foorumites käiakse :)

Ma saan aru, et äris on eetika piir teistsugune aga üksikute isikute pärast tervet saidi külastajaskonda keemikuteks sõimata on juba liiga madal.

Sorry Ott, et sellest sinu blogis räägin, nüüd lõpetan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ma arvan, et pole viisakas ja õige nimetada kogu Bon saiti keemikute saidiks, nagu näiteks TarmoP seda teeb.

Kahjuks on tunda sellist hoiakut ka mõnede teiste siinsete kasutajate poolt, võiks ikka üksteisega hästi läbi saada, olenemata mis foorumites käiakse :)

Jällegi asi inimestes, mitte kohtades, kus käiakse.

Just nimelt võiks kaks maailma omavahel läbi saada ja inimväärselt üksteisega suhelda ja kõikide "isiklikud" probleemid võiksid mujal oma lahendused leida, mitte foorumites, kus see lihtsalt risustab foorumit.

Kui mitte siin blogis, kus siis veel. Foorumis tekivadki erinevad diskussioonid ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ja ka. paljud teised kasutajad, kes Bon saidil käivad on ka seda meelt, et kui on keelatud siis on keelatud!

Ja ma arvan, et pole viisakas ja õige nimetada kogu Bon saiti keemikute saidiks, nagu näiteks TarmoP seda teeb.

Kahjuks on tunda sellist hoiakut ka mõnede teiste siinsete kasutajate poolt, võiks ikka üksteisega hästi läbi saada, olenemata mis foorumites käiakse :)

Ma saan aru, et äris on eetika piir teistsugune aga üksikute isikute pärast tervet saidi külastajaskonda keemikuteks sõimata on juba liiga madal.

Sorry Ott, et sellest sinu blogis räägin, nüüd lõpetan!

Väga tarka ja ühepoolset juttu ajad siin. Teil seal Bon-is on üks suur arendaja hr. Charles Roos, keda ka sina toetad, et on mees, kes julgeb asjadest rääkida. Igas tema postis käib Tokko, Oti ja Kaido sõimamine ja sa hakkad siin rääkima viisakusest. Huumorit tulid tegema? :D

Julgelt nimetan antud lehte keemikute leheks, kui te seal õpetate süstima ja aineid tarbima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×