Jump to content
Mammur

Õlg, kael

Recommended Posts

Olen nüüdseks bodypumpi teinud veebruarist saadik. Eile esimest korda tundsin ja tunnen siiani kuidas kaela, õla või ülaselja juurest, seal kus kang on kui kükke tehakse ( ei oska paremini seletada :D) teeb meeletut valu. Kael oleks justkui kinni. Peale lõuatõmbeid ja õlgu tehes tekkis see valu. Valu meenutab justkui higise seljaga külma käes käidud justkui oleks kinni miski. Kas keegi oskab öelda mis võiks aidata selle leevendamiseks? Panin miski DEEP RELIEF geel ja lasin ka mehel maseerida. AGa ei midagi.. Homme on mul trenn, ei tahaks kohe üldse sealt puududa. Kas ehk peale tegemine võib anda halvemat mõju või siis võib hoopis paremamaks teha? :D Õnneks vigastusi mul enne väga pole olnud ja seepärast olen selles valdkonnas üpris rumal.

Ettetänades,

M.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hm, kuid kirjutad, et tekkis peale lõuatõmbeid ja õlgu tehes. Mis puutub siis siia veebruarist peale BodyPumpi tegemine? Kui pead silmas, et kas võid kangi turjale võtta - ikka võid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hm, kuid kirjutad, et tekkis peale lõuatõmbeid ja õlgu tehes. Mis puutub siis siia veebruarist peale BodyPumpi tegemine? Kui pead silmas, et kas võid kangi turjale võtta - ikka võid.

Pean silmas et veebruari kuust olen treeninud ja ei ole vigastusi tekkinud. Ja ka tehnika on mul õige! Ning küsimus ei olnud et kas ma võin kangi turjale võtta? Kust seda üldse välja loed? :D

Küsimus seisneb et kuidas seda valu leevendada ning kui homme trenni lähen ja teen õlgu ja lõuatõmbeid kas see teeb asja hullemaks või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×