Jump to content
balance

head pick-up-line palun

Recommended Posts

Mul jõusaalis üks niiiiiiiiiii ilus mees ja kuidagi ei julge tere ütlema minna. Ta koguaeg ajab oma rida ja teeb nii töise/tõsise ilmega trenni ,et ei julge segadagi. Mehed(naised võivad ka), ütlege nüüd mingi hea pick-up-line kuidas te kohe suure rõõmuga naist aitaksite? Alati kuidagi nii ka ,et tema saali ühes otsas ja mina teises, et kui abi tahaksin küsida, siis tee peale jääb veel mingi 5 meest ette keda appi paluda, seega oleks imelik just tema juurde marssida.

Deem, tõesti :D

Päris kurb lugu, kohe kuidagi ei julge.. :((((

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul jõusaalis üks niiiiiiiiiii ilus mees ja kuidagi ei julge tere ütlema minna. Ta koguaeg ajab oma rida ja teeb nii töise/tõsise ilmega trenni ,et ei julge segadagi. Mehed(naised võivad ka), ütlege nüüd mingi hea pick-up-line kuidas te kohe suure rõõmuga naist aitaksite? Alati kuidagi nii ka ,et tema saali ühes otsas ja mina teises, et kui abi tahaksin küsida, siis tee peale jääb veel mingi 5 meest ette keda appi paluda, seega oleks imelik just tema juurde marssida.

Deem, tõesti :D

Päris kurb lugu, kohe kuidagi ei julge.. :((((

Kindlasti teeb ta seal teises otsas mingit spetsiifilist harjutust, mida need ülejäänud 5 ei tee. Mine küsigi selle sama harjutuse kohta, räägi mingi müüt või küsi tehnika kohta. Siis edasi juba lihtsam ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti teeb ta seal teises otsas mingit spetsiifilist harjutust, mida need ülejäänud 5 ei tee. Mine küsigi selle sama harjutuse kohta, räägi mingi müüt või küsi tehnika kohta. Siis edasi juba lihtsam ;)

Siis hakkad juttu tegema, et kas võid veel abi küsida jms. Siis küsid, et kaua trenni teinud, millega muidu tegeleb jnejne. Täiesti tavaline jutt. Lisad FB sõbraks ja hakkab asi liikuma :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oota kuni tal trenn labi on, muidu voib oodatav reaktsioon vastupidiseks osutuda.

Void ju ka jutu sees nii muuseas mainida, et kardiomasinad pole seal saalis ainukesed, mis su sydame kiiremalt looma panevad vms. Kui ta just koige nyridam pliiats pinalis pole, siis peaks lahti laksama kyll.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

''Tere'' koos naeratusega tundub üsna originaalne ''pick-up-line.''

Kiidan meessoost isikuna antud variandi heaks :D. Ei ole mõtet otsida mingit harjutust, mida ta sulle õpetada võiks. Terega saa saad kõige lihtsamini aru, kas tema on sinust huvitatud või mitte. Good luck :) !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

i feel you ..

aga teemasse, nõustun ka Offence kommentaariga, et ütle lihtsalt tere ja kui joppab mehega siis ta ei ütle ainult tere vastu vaid kindlasti teema jätkub :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, kuidagi kummaline oleks minna täiesti võõra mehe, kes nähtavasti on tõsine spordipoiss, juurde, jääda seal vahtima, teha ilusat naeratust ja siis võluda välja "tere".

Ole loominguline. Tekita näiteks oma kellale või kaelaehtele mingi kerge viga, sattu just selle mehe juurde treenima ja palu talt abi...

Või mine ta juurde pudeliga ja ütle, et käsi on trennist nõrk - aidaku lahti keerata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eee. Mina oma sirgjoonelise mõtlemisega siiski mingit situatsiooni võltsima ei hakkaks. Aga ehk võiks öelda midagi sellist, et "mõtlesin, et mis ma sellest komplimendist ikka enda teada hoian, ütlen parem välja - sa näed väga hea välja".

Muudetud kasutaja Lilith75 poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eee. Mina oma sirgjoonelise mõtlemisega siiski mingit situatsiooni võltsima ei hakkaks. Aga ehk võiks öelda midagi sellist, et "mõtlesin, et mis ma sellest komplimendist ikka enda teada hoian, ütlen parem välja - sa näed väga hea välja".

Loodan, et saad huumorile(ja ma usun, et ka tegelikkusele) pihta. :D

post-15930-0-17111900-1401967006_thumb.j

Muudetud kasutaja Ruts456 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan, et saad huumorile(ja ma usun, et ka tegelikkusele) pihta. :D

attachicon.gif3.jpg

:) Vat ma siiski pole kindel, et ma õigesti aru sain.

Sa tahtsid öelda, et naised peaksid olema jahitavad ja laskma mehel Rambo olla?

Minu meelest on see küll pigem nii, et kui Rambo wannabe ei suuda otsest pöördumist hinnata ja tunneb oma mehelikkust sellest ohustatuna, siis ta just nimelt see puuderdav mops ongi.

Aga võib-olla sain ma sust täiesti valesti aru:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ee ... milleks peaks mingit abitut mängima. Pane selga oma parim top ja kutsu ta rinnalt surumise juurde appi julgestajaks! [insanity Wolf]

Kui ta selle peale su nimegi ei küsi, siis on variandid: (1) pede, (2) ontlik pereisa, (3) krokodill treenib samas ruumis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×