Jump to content
vasakparem

2,5 nädalane paus, selle mõju kehale jne.

Recommended Posts

Tere kaasfoorumlased!

Olen trennist eemal olnud c.a 2,5 nädalat. Tähistasin oma juubelit(loomulikult mitte 2,5 nädalat), aga sai alkoholi joodud, mitte korrapäraselt toitutud jne.

Hetkel tunnen, et olen ikka päris kõvasti kahanenud ning tekkiski huvi, et küsida teie kogemusi selles osas. Kuidas mõjutab selline paari nädala mittetreenimine ja mitteõigesti toiutmine reaalselt mu keha, kui ruttu see kõik taastuda võib?

Kuskil Jaanuarist tegin I.Otsuse tsüklitreeningut(1.tsükkel - 8 nädalat, keha jaotatud kolmeks, 6p nädalas, 6 seeriat harjutusele nt. rinnalt surumine 2x8, 2x6, 2x4. 2.tsükkel - keha jaotatud neljaks ning kordused keskmiselt 4x8)
Nüüd peaksin alustama kolmandat tsüklit, mis on selline taastav, kerge pumpamine krodused 3x12.
Kas see paari nädalane paus oli juba piisavalt taastav või oleks just hea alustada selliste kergete trennidega?
Trennist puudumise osas olen väga tundlik, kui paar päeva ei käi, tundub kohe meeletu lihaskadu ja kõik muu.

Nii, et ootan teie arvamusi/soovitusi.

Head palavat ilma teile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kaasfoorumlased!

Nüüd peaksin alustama kolmandat tsüklit, mis on selline taastav, kerge pumpamine krodused 3x12.

Nii, et ootan teie arvamusi/soovitusi.

Head palavat ilma teile!

Mina soovitaks selle kerge nädala ikkagi ära teha. Saab keha jälle rütmi sisse. Algus on kindlasti raskem jälle, aga keha toibub suhteliselt ruttu.

Samas võid esimese nädala teha 3 korda terve keha läbi. Kergete raskustega ja ei midagi hullupööra, hakkad keha vaikselt utsitama trennilainele ja siis tegema jälle kava järgi ikka see pumpavam nädal ja siis alles 1. tsüklit.

Vaata ka ise kuidas keha reageerib, jaksab/ei jaksa. Siis saad jooksvalt ise muuta asju ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem ongi jah selline "rajalt maas" tunne peal. Alguses teengi siis paar nädalat 3.tsüklit, kergelt pumpamist, kuna käsil ka rasvapõletus, siis viin pausid minimaalseks ning teen intensiivsed trennid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingit tõsist taandarengut paari nädalaga vaevalt juhtub.Vahest tulevad sellised "puhkeperioodid" isegi arengule kasuks.Esimesed trennid tasuks muidugi vaiksemalt võtta,mitte kohe põhjagaasiga jätkata,kus pooleli jäi. :)

Muudetud kasutaja Kang08 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esimene nädal kerge treening ning seejärel võid rahulikult full throttle minna. See 2,5nädalat pausi ei tee nüüd küll midagi. Kas ei tohiks väga vale menüü järgi toitumine midagi teinud olla, kui sa just ennast jõhkralt ei nuumanud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×