Jump to content
kids

Coca cola zero - hea või halb?

Recommended Posts

Coca cola zero - hea või halb?

Otsisin ka siit foorumist, öeldi, et hea ja halb, kas keegi spetsialist saaks siis selgelt öelda kas on näiteks okei kui ma joon seda kaalukaotuse ajal näiteks paar korda nädalas, need kuntslikud magusained ei saa kuidagi salaja pekki juurde tekitada mulle või muud moodi halvad olla? See kuidas see tervisele mõjub on mul suhteliselt ükskõik kuna ma ei usu, et mul mingisugune maokahjustus sellest tuleb.

Muudetud kasutaja kids poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

coca cola zero sisaldab aspartaami, mis on tervisele äärmiselt kahjulik. Google.ee

Muudetud kasutaja mValk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tekita ta sulle mingit salapekki :D Ja miks aspartaam vähki tekitab? Viidet palun. Kui sa pead silmas, et metsikult suures koguses aspartaamist tulenevat metanooli on ohtlik, siis sul on õigus. Aga selleks, et see kogus kätte saada, peaksid sa jooma päevas vähemalt 80 liitrit Coca-Colat.

Muudetud kasutaja Invention poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see nii ohutu on, siis võiks ju kõikidesse toiduainetesse aspartaami panna ja keegi ei läheks paksus või mis? Uus müügiartikkel: söö kõike, mis tahad, paksuks ikka ei lähe.

Muudetud kasutaja mValk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see nii ohutu on, siis võiks ju kõikidesse toiduainetesse aspartaami panna ja keegi ei läheks paksus või mis? Uus müügiartikkel: söö kõike, mis tahad, paksuks ikka ei lähe.

Kui süüa mõõdukalt, siis ei lähegi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see nii ohutu on, siis võiks ju kõikidesse toiduainetesse aspartaami panna ja keegi ei läheks paksus või mis? Uus müügiartikkel: söö kõike, mis tahad, paksuks ikka ei lähe.

Aga seda ongi ju proovitud, samas coca-cola näitel ilmnes, et inimesed eelistavad siiski tavalist suhkrut puhtalt maitse poolest rohkem.

Muudetud kasutaja DarkCloud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see nii ohutu on, siis võiks ju kõikidesse toiduainetesse aspartaami panna ja keegi ei läheks paksus või mis? Uus müügiartikkel: söö kõike, mis tahad, paksuks ikka ei lähe.

Tugevat kuumutamist aspartaam ei talu aga muidu miks mitte. Välismaalt leiab ükskõik mis tüüpi toiduaineid, kus kalorisisaldus nullis. Näiteks võib vabalt välismaalt saada 0 kalorisisaldusega shokolaadikreemi jms. Söö palju tahad, pekki ei lähe. Miks Eesti venitab selliste asjade importimisega - ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tugevat kuumutamist aspartaam ei talu aga muidu miks mitte. Välismaalt leiab ükskõik mis tüüpi toiduaineid, kus kalorisisaldus nullis. Näiteks võib vabalt välismaalt saada 0 kalorisisaldusega shokolaadikreemi jms. Söö palju tahad, pekki ei lähe. Miks Eesti venitab selliste asjade importimisega - ei tea.

Soon...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Coca cola zero - hea või halb?

Otsisin ka siit foorumist, öeldi, et hea ja halb, kas keegi spetsialist saaks siis selgelt öelda kas on näiteks okei kui ma joon seda kaalukaotuse ajal näiteks paar korda nädalas, need kuntslikud magusained ei saa kuidagi salaja pekki juurde tekitada mulle või muud moodi halvad olla? See kuidas see tervisele mõjub on mul suhteliselt ükskõik kuna ma ei usu, et mul mingisugune maokahjustus sellest tuleb.

Oleneb kui palju. Kes nüüd ütleb, mis on mõõdukas kogus, aga vaevalt küll, et miskit juhtub. Seda aspartaami peab üpris palju tarbima, et negatiivsed nähud ilmneksid. Enne vast hakkab kofeiinist paha ja hambad sulavad suust ära.

Vett võib ka kuritarvitada kui liiga palju juua ja ära surra.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise jõin dieedi ajal mitu korda ikka 4 liitrit Coca-Cola Lighti päevas. :)

Aspartaam on sama kahjulik, kui iga teine aine maailmas. Google.ee! Piisavalt googeldad, leiad iga asja kohta, et see tekitab vähki ja tapab!

OT: Teaduslikult on tõestatud, et vesi tapab, sest kõik, kes on elus vett joonud - surevad 100% tõenäosusega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×