Jump to content
AnneP

Norway Open sports festival 2014: Kristina 1.; Oleg 1. ; Ott 2. !

Recommended Posts

Ott tegi "Kaid". Kerge tõuklemine laval käib asja juurde. Nii peabki kui teised härrad laiutama hakkavad. Nüüd posedown!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et "Terminator" filmi tunnusmuusika on täna pop! Juba vähemalt 3 võistlejat on selle looga vabakava esitanud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See mees, kes pärast Otti vabakava esitama tuli, tuleb ilmselt teiseks. Mehel on päris palju massi, aga Otiga võrreldes jäi kuidagi halliks. Mees peab särama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige suuremate meeste tumedam mees võitis juba veteranide klassi ning võib isegi absoluudis korralikult paugutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See võis olla 2008 aastal kui samuti Norras, Oslo GP-l tuli ühes kategoorias esimeseks mees, kes ilmselgelt oleks pidanud nelja mehe arvestuses olema viimane. Isegi kohalikud hakkasid vilistama ja siis keerati muusika kõvemaks. Praeguse seisuga peaks Oti kategooria võitja olema sisuliselt euroopa meister, aga EM-ist ei ole see mees ilmselt undki näinud. Otile: "pea püsti ja edasi!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud, oleme kodus tagasi ja kõik korras! Ise olen tulemusega rahul ,selge et laval olles ei saa ise aru milline teistega võrreldes välja näed ja seega on mul oma kohta raske kommenteerida. Läksin omavahel öeldes osalema kuna olen MM st 8 nädala kaugusel ja tegin nö proovistardi ja see ei tulnud kehvasti välja. Võitja mees astub lavale järgmine nädalavahetus Arnold Classicul ja näeme kuidas tal 25 + mehelises konkurentsis läheb. Olen väga rahul, et selle teekonna ette võtsin ja kogu meie sportlaste Team tegi kokkuvõttes vägaõnnestunud võistluse. Tänan kõiki toetuse eest! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×