Jump to content
kristen.

lihaskasv

Recommended Posts

YEAR OF PROPER TRAINING

POTENTIAL MUSCLE GAINS

1

20-25 pounds

2

10-12 pounds

3

5-6 pounds

4+

2-3 pounds

Mis siuksest asjast arvate?

Ma arvan see on ka enam vähem lagi, aga eeldab tõesti täielikku pühendumust , milleks vähesed esimesel treeninguaastal eelkõige vaimselt valmis on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan see on ka enam vähem lagi, aga eeldab tõesti täielikku pühendumust , milleks vähesed esimesel treeninguaastal eelkõige vaimselt valmis on...

See on asja teine külg tõesti. Võib-olla Otsus mõtleski pigem seda, et mida suudab keskmine inimene koos keskpärase tahtejõu ja teadmiste/mõistmiste baasil. Keha suudab võib-olla 10kg liha ehitada, kuid vähesed suudavad oma keha selleks õige treeninguga sundida ja korraliku toitumisega toetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Umbes sama mida ma pakkusin. Esimesel aastal ca. 10kg ning edasi iga järgnev aasta jaga number kahega ning ca. 5 aastaga oled suht loomuliku maksimumi lähedal kustmaalt muutub lisanduva lihasmassi märkamine väga raskeks. Mõned sajad grammid aastas heal juhul.

Arvan,et vanus mängib ka siin rolli, inimene kes on üle 30 juba see võib und näha 10 kg. Pigem see 10 kg. alla 20a. pärusmaa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan,et vanus mängib ka siin rolli, inimene kes on üle 30 juba see võib und näha 10 kg. Pigem see 10 kg. alla 20a. pärusmaa

Noh , teismelisi ei saagi siin väga arvesse võtta. Nemad kasvavad alles niigi...20+ on üldiselt inimesed "normaalse" kasvamise lõpetanud , sealt edasi võib juba järeldusi tegema hakata...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×