Jump to content
Aftermath41

Soovitan vaadata sea videot enne kui lähete oma proteiini vms ostma !

Recommended Posts

Meh, tobe ekstreemsus. Teema ise on hea, kuid ta esitleb seda sellise nurga alt, et peaks talle vastuvideo tegema ja küsima, et mees mida sa suitsetad. Söö 6 korda päevas? Väldi toidukorra asendajana sheike? Karda suhkrut? Söö 12 munavalget ja kaks kaussi kaerahelbeid hommikuks, banaanid ja pähklivõi on pähh? Kulturistid ei kasuta valgusheike võistlusteks valmistudes? Tavaline toit on alati igas asendis, kontekstis parem, kui mistahes lisand? Come the fuck on...

Tüüp üritab vaatajaid ja kuulsust võita sellega, et räägib teemast, mida tõesti enamasti üritatakse vältida, kuid ajab sinna juurde täielikku kelbast. Avalikult lisandite promomistest ja sisalduste uurimisest rääkimine ning "päris toidu" soovitamine on tõesti piisavalt "big deal", et sellest peab rääkima, kuid no miks pagana pärast peab ta sellesse teemasse muud jaburdust juurde lisama. :D

Video ise on samuti varjatud reverse psychology marketing. Teeb lisandeid maha, ütleb, et ostke päris toitu, aga siis ronib teie alateadvusesse jutuga, et tal tuleb siiski endal lisandisari välja koos mingite "imeliste" koostisosadega, mis kõik ära ehmatab. Soovitab päris toitu süüa, väga ilus. Aga siis räägib ikka, et lisandid on abilisteks ning tema lisanditega te saate paremaid tulemusi...

Ei teagi, kas meest kiita teema pärast, või noomida jura jutu ja sealjuures enda lisandite promo pärast. :huh:

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ameerika värk ikkagi. Tüüpiline kana - munavalge - brokkoli - riisi - kaerahelbe dieet.

Üldisi promomisi on alati tehtud. Nagu ta ka rääkis, igaüks tuleb ja ütleb, et tema toode just parim. Samas tema ütleb, et ärge ostke minu toodet, aga minu tootes on midagi enneolematut sees. Muidugi 95% tema fännidest ostab vähemalt 1 tema toote. Lihtsalt proovimiseksi. Ja kui sul on juba pool miljonit fänni ümber maailma...noh arvutusi oskab igaüks teha. Kuidagi peab ju teistest erinema ;)

Samas just ongi huvitav teada, mis asjadega ta välja tuleb. Tõesti kõik massilisajad ja valgud on enamvähem ühte auku. Aga just see muu maailm on huvitav. Ergutid, aminohapete segud, erinevad kooslused ainetest.

Samas kõva mees. Korralikud videod. Üldjuhul on ikkagi hunnik lambaid, kes teevad elus üldse palju asju valesti ja jooksevad nagu kanad ilma peata ringi, sest KEEGI TEEB KA JU NII. Samad inimesed kommenteerivadki ta postitusi. Need on need samad netikommentaatorid. Hunnik inimesi, kes on valmis tegema kõik, et oma idiootsust ja rumalust maailmale jagada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See poiss on teinud trenni üle 30 aasta :) ta on söönud 12 korda päevas ja aastaid nii et ühtegi trenni ja söögikorda pole vahele jätnud, ainukese eesmärgiga et saada suureks. mai saa aru miks kõik eestlased on nii jonnakad ja isekad kes teevad kõik teised maha.

Tüüp üritab kuulsust võita ? ennem kui mingit sitta suust välja ajad siis tutvu tema videodega ja ajalooga !!

Meh, tobe ekstreemsus. Teema ise on hea, kuid ta esitleb seda sellise nurga alt, et peaks talle vastuvideo tegema ja küsima, et mees mida sa suitsetad. Söö 6 korda päevas? Väldi toidukorra asendajana sheike? Karda suhkrut? Söö 12 munavalget ja kaks kaussi kaerahelbeid hommikuks, banaanid ja pähklivõi on pähh? Kulturistid ei kasuta valgusheike võistlusteks valmistudes? Tavaline toit on alati igas asendis, kontekstis parem, kui mistahes lisand? Come the fuck on...

Ta tõi lihtsa näite hommikusöögist , mida tema sööb. Ta on ALATI rõhutanud et see mis töötab temale ei pruugi töötada SINULE !! Mis sa arvad Kiivikas ja kõik muud kulturistid kes reklaamivad kõiki toidu asendajaid ise ka kõike seda sitta tegelikult söövad ?? :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See poiss on teinud trenni üle 30 aasta :) ta on söönud 12 korda päevas ja aastaid nii et ühtegi trenni ja söögikorda pole vahele jätnud, ainukese eesmärgiga et saada suureks. mai saa aru miks kõik eestlased on nii jonnakad ja isekad kes teevad kõik teised maha.

Einoh tubli poiss kindlasti. Aga võta roosad prillid ka eest ning ära usu kõike mida loed ja youtubest vaatad. Jonnakus jonnakuseks, isekus isekuseks, kuid kas sa tõesti arvad, et vastupidine käitumismuster, kus keegi jumala staatusesse üritatakse tõsta on parem? Muidugi mitte. Objektiivsust on vaja. Ütlesin nii nagu asjad on. Mees võttis hea teema, kuid ajab sinna juurde totaalset jura. Olgu ta kes iganes ja saavutanud mida iganes, see ei tähenda muhvigi.

Tüüp üritab kuulsust võita ? ennem kui mingit sitta suust välja ajad siis tutvu tema videodega ja ajalooga !!

Mis vahet on selles mida ta varem teinud on? Mis ajalugu, keda kotib? Kui iga video objektiivseks analüüsiks peaks kogu tema eluloo läbi lugema, siis on tema video järelikult veelgi suurem FAIL ning sinu fail seda siia postitada. Kui selle video mõistmiseks pead enne olema 20a Piana fänn olnud, siis sorry - seda videot pole mõtet postitada. Postita siis vähemalt veel mõni asjasse puutub video juurde, mis lünki täidaks ja tema videole rohkem konteksti annaks.

Ta tõi lihtsa näite hommikusöögist , mida tema sööb. Ta on ALATI rõhutanud et see mis töötab temale ei pruugi töötada SINULE !! Mis sa arvad Kiivikas ja kõik muud kulturistid kes reklaamivad kõiki toidu asendajaid ise ka kõike seda sitta tegelikult söövad ?? :D:D

Väga tore, et ta "Alati on" rõhutanud. Kust karukannist mina tean mida ta varem rõhutanud on. Kui ta tahab videos mingit pointi esitleda, siis parem ärgu toppigu seda igasugu kümmet moodi mõistetavat juttu täis, kui selle toetuseks lisainffi ei anna.

Ja mis sa arvad, et Kiivikas teeb vormi ainult turukartuli ja kanafilee pealt või? Tundub, et su tahe olla "eriline" ning demonstreerida, kui hästi sa suudad peavoolu lisandiärist aru saada on viinud selleni, et sa propageerid teist ekstreemsust ning käitumismustrit. A'la - kõik on võlts ja vale. Ükski kulturist lisandeid tegelt ei tarbi ning kõik on ainult äri ja reklaam, steroidid ja pettused.

Sorry. Aga päris mitmed kulturistid keda ma tean, tarbivad väga suures koguseid täiesti tavalisi toidulisandeid. Miks? Sest paljud saavad neid tasuta - ning nende toiteväärtus pole sugugi nii kehv, kui sina ja härra Piana arvate. Ning paljud ostavad teatud lisandeid ka täiesti enda raha eest, sest mõni lisand on lihtsalt niivõrd hea, kasulik, maitsev või mida iganes, et on väärt seda raha ja veelgi enam. Lihtne.

Ei tasu hüpata ühest ekstreemsusest teise. Katsu vahepeale kuskile maanduda ning siis edasi vaadata.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isand Piana sööb ka toidulisandeid, mis WADA pissitopsi augu põletaksid. Nii et ei kasvanud ta midagi ainult munavalge ja kaerahelbega. Samas ta seda ei varja ka mitte sugugi.

Seda niikuinii jah.

Niipalju kui ma tema videosid möödaminnes näinud olen, siis mees on korduvalt väitnud, et tema elu mõte ongi raha teenida ja olla "tegija". Sellise jutu peale ei imesta absoluutselt ühegi võtte üle mida see mees kasutusse võib võtta. Ta võib rääkida asjadest, mis vajavad avalikkuse tähelepanu ning ta võib rääkida asjadest, mis on head ja kasulikud, tuua kasu ka teistele. Kuid selles pole mul küll kahtlustki, et mees hoolitseb eelkõige iseenda heaolu eest, ning selle nimel võivad kõik teised põrgus ka põleda, kui vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See mis meeldib sulle ja sinu kehale ei pruugi mõjuda teistele, mida sa hakkad jälle otsast peale, sry aga sinusugune jublu akkab ümber lükkama legentaarse treeneri meetodeid. HAahaha Mida ma siis sinuarvates usun ? Mis sa välja lugesid minukohta mis paneb sind seda arvama ? Sellepärast ma ei tahagi siia midagi postitada sest kõik te könnid olete ju kõige targemad , kõik teised on lollid ! :D ainult vaidlused.

Ok have a nice day and FUCK YOU ! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See mis meeldib sulle ja sinu kehale ei pruugi mõjuda teistele, mida sa hakkad jälle otsast peale, sry aga sinusugune jublu akkab ümber lükkama legentaarse treeneri meetodeid. HAahaha Mida ma siis sinuarvates usun ? Mis sa välja lugesid minukohta mis paneb sind seda arvama ? Sellepärast ma ei tahagi siia midagi postitada sest kõik te könnid olete ju kõige targemad , kõik teised on lollid ! :D ainult vaidlused.

Ok have a nice day and FUCK YOU ! :)

Sinu loogika on,et mida suurem vend,seda targem jutt.(appeal to authority).Point on selles,et infot tuleb osata analüüsida.Lolli juttu võib ajada see sinu "legendaarne treener", kui ka "jublu" foorumist.Sinu silmad näevad hetkel ainult seda ,et suur vana on teinud 30 aastat trenni,sealt ikka midagi rumalat ju tulla ei saa.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See mis meeldib sulle ja sinu kehale ei pruugi mõjuda teistele, mida sa hakkad jälle otsast peale, sry aga sinusugune jublu akkab ümber lükkama legentaarse treeneri meetodeid. HAahaha Mida ma siis sinuarvates usun ? Mis sa välja lugesid minukohta mis paneb sind seda arvama ? Sellepärast ma ei tahagi siia midagi postitada sest kõik te könnid olete ju kõige targemad , kõik teised on lollid ! :D ainult vaidlused.

Ok have a nice day and FUCK YOU ! :)

Su konto andmetel on su vanuseks 26. Su postituste põhjal pakuks su vanuseks 11-12.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu loogika on,et mida suurem vend,seda targem jutt.(appeal to authority).Point on selles,et infot tuleb osata analüüsida.Lolli juttu võib ajada see sinu "legendaarne treener", kui ka "jublu" foorumist.Sinu silmad näevad hetkel ainult seda ,et suur vana on teinud 30 aastat trenni,sealt ikka midagi rumalat ju tulla ei saa.... :)

õpi inglise keel ära vaata uuesti videot ja siis tee omale analüüs.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aftermath41, miks sa nii ebameeldiv suhtleja pead olema? Sa postitad midagi, millele tuleb objektiivne kriitika ja siis hakkad sõimama lollideks inimesi. Tundud selline jäärapäine ullike või Interneti kangelane :D.

Sa ise kirjutasid ühes oma postitustes a-la, et "sellepärast ma ei tahagi siia midagi postitada, ..." - ära siis postita. Eriti kui sa konstruktiivselt midagi siia lisada ei taha. Võrdle nüüd enda postituste sisu ja teiste vastuseid sinu postitustele. Tahestahtmata jääb mulje, et sa taod silmaklapid peas tuimalt ühte rida koguaeg.

Samas võib-olla

obvious-troll-is-obvious.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks ei saanud siit enamus mu poindile pihta ja hakkasid niisama kaasa jaurama , täiesti mööda mu mõttest.... Mul ei olnud mingit kavatsust siin mingit vaidlust tekitada.

Aga kui siit mingi nn " tegija" ütleb et Rich piana on ns mingi tühikarga , see et ta 30 aastat on bodybuildingut teinud , see ei loe. :D Mis ma oskan kosta siis. Peaksin ennem äkki kuulama soovitusi archangelilt ? :D :D :D

GTFO ! + paljud ei mõista tähendust " Brainwashed"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks ei saanud siit enamus mu poindile pihta ja hakkasid niisama kaasa jaurama , täiesti mööda mu mõttest.... Mul ei olnud mingit kavatsust siin mingit vaidlust tekitada.

Aga kui siit mingi nn " tegija" ütleb et Rich piana on ns mingi tühikarga , see et ta 30 aastat on bodybuildingut teinud , see ei loe. :D Mis ma oskan kosta siis. Peaksin ennem äkki kuulama soovitusi archangelilt ? :D :D :D

GTFO ! + paljud ei mõista tähendust " Brainwashed"

Jah. Rich Piana on tühikargaja, kui arvab, et 30a bodybuildingut teeb temast tegija ja mingisuguse toitumiseksperdi või lisandispetsialisti. Coleman on tühikargaja, Cutler on tühikargaja ning kõik teised samuti, kes sama suhtumist praktiseerivad. Dorian Yates on näiteks eriti ülbe siinkohal ning arvab, et oma tiitlite toel võib suust ükskõik mida välja ilastada ning kõik peavad seda tõe pähe võtma.

Juttu mida mehed suust ajavad tuleb analüüsida objektiivselt, eraldi nende inimeste saavutustest ja muust sellisest. See, kas sa oled USA president või nurgatagune Volodja, kes prügikastist süüa otsib ei oma tähtsust, sest väite tõesus sellest ei muutu.

Analüüsida tuleb väiteid endid ning argumenteerida nende poolt või vastu kasutades vettpidavat loogikat ja tõendusmaterjale. Mitte aga jahuda sellist jama, et "tegija tüüp ütles" ja seega nii on...

Loodan, et sa saad ise ka aru mida "brainwashed" tähendab, sest seda sama tahtsin sinu kohta öelda. Tundub, et youtube on sulle ühe korraliku brainwashingu teinud ning igasuguse ratsionaalsuse sinust välja peksnud.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänapäeval on liiga ajamahukas välja sõeluda olemasoleva info hulgast õigemaid ja endale sobivamaid lähenemisi, seega autoriteetide tähtsus suureneb. Lihtsam on valida endale igast teemast mõni autoriteet, kellega sa juba oled mingis asjas nõustunud ja edaspidi automaatselt nõustud aja kokkuhoiu mõttes.

Targem tegu tundub olevat valida autoriteediks selline inimene, kes juba tööna tegeleb sellesama teooriate analüüsimisega, milleks meil aega ei ole, mitte selline, kes mingit ühte teooriat promob.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänapäeval on liiga ajamahukas välja sõeluda olemasoleva info hulgast õigemaid ja endale sobivamaid lähenemisi, seega autoriteetide tähtsus suureneb. Lihtsam on valida endale igast teemast mõni autoriteet, kellega sa juba oled mingis asjas nõustunud ja edaspidi automaatselt nõustud aja kokkuhoiu mõttes.

Targem tegu tundub olevat valida autoriteediks selline inimene, kes juba tööna tegeleb sellesama teooriate analüüsimisega, milleks meil aega ei ole, mitte selline, kes mingit ühte teooriat promob.

Jah, nii on tõesti.

Olen samuti nõus, et kui võtta mõni autoriteet keda veidi nö. "pimesi" usaldada, võiks see inimene olla justnimelt selline, kes tegelebki erapooletute analüüsidega. Keegi kelle elu ei keerle selle ümber, et sulle midagi pähe määrida ja fänne koguda. Pigem ikka keegi, kes lihtsalt objektiivselt asju vaatab ning enda avastusi ja mõtteid kajastab.

Alan Aragon, Lyle McDonald, James Krieger, Eric Helms etc. Neid inimesi on päris palju, keda ei huvita mingi ühe teooria promo ning endale reklaami ja turundusega nime tegemine. Analüüsitakse lihtsalt olemasolevat infot ning järeldatakse seda mida tõendid toetavad. Puudub ühegi teooria või lähenemise põhjendamatu eelistamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×