Jump to content
Arvo

Reval Sport

Recommended Posts

Mis teema on Eli Viieloga? Lugesin Tema blogi ja jälle on kellegil probleeme oma liikmete sõnavõttudega teistes foorumites. Kas äkki ei tuleks siinkohal oma teamist kõik liimed välja arvata, kui nad blogivad, või kirjutavad teistes foorumites? Natuke nagu ebaõiglane ühe liikme suhtes või? Samas on natuke imelik fitness.ee foorumi haldajate käitumine,et pannakse blogi lihtsalt lukku, kui asi hakkab teatud isikute "õuele" jõudma!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Foorum pandi lukku, kuna teema läks läbuks. Enamus hakkas sappi pritsima ning rääkima, kuidas kõike tsenseeritakse ja ära kustutatakse. Lihtne lahendus - toimetage kohtades, kus seda siis ei tehta. Mulle isiklikult pole seda stressi vaja, kus ma pean hakkama igale inimesele isiklikult selgust andma, miks ma kustutasin ja kas ma ikka tohtisin.

Ei poolda tsenseerimist, aga ei poolda ka idiootseid, solvavaid, laimavaid kommentaare. Kõigil, kellel on olemas vastav nupp, on piisavalt pädevad otsustama, kas antud teema/postitus sobib või ei sobi siia. Kõik. Nii lihtne see ongi.

Ei ole vaja otsida vandeteooriaid kohtades, kus seda pole. Nii et jah, selles mõttes on sul Arvo õigus, et asi jõudis minu õuele, teema võttis kõigi poolt läbu mõõtmed ja mulle nagu aitas. Kui Eli'l on soov blogida, siis mina kätt ette ei pane. Kui Eli'l on soov oma pingeid maandada, siis see ei ole see kõige õigem koht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Non-stop draama.

Ma saan aru, et kõigil osapooltel on omad kanad kitkuda, kuid asjasse mittepuutuvad inimesed ei saa tegelt suurt muhvigi aru ja ei tea keda uskuda. Seega on seda teemat tobe läbi foorumi lugeda. Tahes tahtmata tahad hakata pooli valima ja kedagi toetama või maha tegema, kuid reaalsus on see, et asja täpseid detaile teavad vaid osapooled. Ehk kõik muu on lihtsalt "müra" ja mõttetu foorumi solkimine tegelikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema alustaja ei saa ise ka aru mida ta taotleb või kellena ta esineb.

Ma saan aru, et tal on mingi isiklik kibedus sees, aga seda tuleks kuidagi teistmoodi ravida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No no. Olen Arvo Kaljapulk, kui kellegile on siiamaani tundmatuks jäänud, Ja kibestumist ei ole, sest asi pole kibestumist väärt, vaid kehva on ausalt vaadata ja lugeda kuidas ei õpita ja omavahel läbi ei saada. Vahepeal tundub,et tegemist on lasteaiaga, kus liivaga pritsitakse/loobitakse. Kogu asja ja minu jutu mõte on, et ajage asja ja tehke,et sportlane tunneb, et Ta on midagi väärt. Hetkel on tõesti selline tunne,et kogu jõutõstmine peab EJTL kaika järgi käima, et kus keegi võistleb ja mida kuskil ütleb. NB eestikast rääkides! Äkki vaataks oma postitused üle ja mõtleks, kas jutt nendes on täiskasvanud inimestele ja veel alaliidu presidendile kohane!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas äkki ei tuleks siinkohal oma teamist kõik liimed välja arvata, kui nad blogivad, või kirjutavad teistes foorumites? Natuke nagu ebaõiglane ühe liikme suhtes või?

Eli Viielo pole enam mingit seost reval spordi kui tiimiga juba ligemale 6 kuud. Tema ainuke seos reval spordiga on see, et ta aegajalt seal jätkuvalt trenni teeb. Võiks nüüd olla korrektne ja lõpetada ära temale reval spordi jõutõstja tiitli külge panemise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No no. Olen Arvo Kaljapulk, kui kellegile on siiamaani tundmatuks jäänud, Ja kibestumist ei ole, sest asi pole kibestumist väärt, vaid kehva on ausalt vaadata ja lugeda kuidas ei õpita ja omavahel läbi ei saada. Vahepeal tundub,et tegemist on lasteaiaga, kus liivaga pritsitakse/loobitakse. Kogu asja ja minu jutu mõte on, et ajage asja ja tehke,et sportlane tunneb, et Ta on midagi väärt. Hetkel on tõesti selline tunne,et kogu jõutõstmine peab EJTL kaika järgi käima, et kus keegi võistleb ja mida kuskil ütleb. NB eestikast rääkides! Äkki vaataks oma postitused üle ja mõtleks, kas jutt nendes on täiskasvanud inimestele ja veel alaliidu presidendile kohane!!!!

Kibestumine! Sinult ongi tulnud ainult negatiivseid postitusi ja tihti selliste teemade alustamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk ei peaks kõrvalseisjana teemat torkima, kuid kuna Eli Viielo blogi oli avalik ja ma seda juhtumisi lugesin (vähemalt teatud postitusi), siis kasutan kommenteerimisvõimalust. Mida ma tahan öelda: vahet ei ole, kas poliitika või sport või muu - kui on probleem, rääkige asi selgeks. Praegu jätavad asjameeste postitused tõepoolest üsna halva mulje. Nagu poliitikud oleks kokku sattunud... Kui asi on juba avalikuks saanud, viige see lõpuni. Poolikud ja segased asjad külvavad segadust, tekitavad mõttetuid pingeid, heidavad varje jne. Äärmiselt ebasportlik.

Teine üldine kommentaar (ei ole seotud selle väga segase looga): on vaja aru saada, et tiim, treeneritöö jms ei seisne üksnes õpetamises, kuidas tõsta raskusi. Treenerid ja vanemad tiimikaaslased võiksid nooremaid psühholoogiliselt toetada. Me kõik eksime aeg-ajalt. Eksinu üle parda heitmine võib olla lahendus, kuid kas parim? Kui meeeskonnas on jama, siis on see kõikide liikmete jama, küsimusi peaks endale aga esitama ka treener.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A.K võiks endale selgeks teha, et see siin on eelkõige spordifoorum. Sinu kommentaarid ja alustatud teemad külvavad palju vaenu ja negatiivsust ning nõuavad teinekord lihtsalt reageerimist. Ma pigem küsiks kas selline suhtumine sobib EV Kaitseväe ohvitserile, riigiteenistujale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk ei peaks kõrvalseisjana teemat torkima, kuid kuna Eli Viielo blogi oli avalik ja ma seda juhtumisi lugesin (vähemalt teatud postitusi), siis kasutan kommenteerimisvõimalust. Mida ma tahan öelda: vahet ei ole, kas poliitika või sport või muu - kui on probleem, rääkige asi selgeks. Praegu jätavad asjameeste postitused tõepoolest üsna halva mulje. Nagu poliitikud oleks kokku sattunud... Kui asi on juba avalikuks saanud, viige see lõpuni. Poolikud ja segased asjad külvavad segadust, tekitavad mõttetuid pingeid, heidavad varje jne. Äärmiselt ebasportlik.

Teine üldine kommentaar (ei ole seotud selle väga segase looga): on vaja aru saada, et tiim, treeneritöö jms ei seisne üksnes õpetamises, kuidas tõsta raskusi. Treenerid ja vanemad tiimikaaslased võiksid nooremaid psühholoogiliselt toetada. Me kõik eksime aeg-ajalt. Eksinu üle parda heitmine võib olla lahendus, kuid kas parim? Kui meeeskonnas on jama, siis on see kõikide liikmete jama, küsimusi peaks endale aga esitama ka treener.

Kindlasti ei hakka ma team'i liikmete tehtud vigu analüüsima kusagil foorumis. Neid juhtub suure team'i puhul ju pidevalt ning selliseid asju tehakse näost-näkku kohtudes.

Kas eksinu heideti üle parda või hüppas ta sealt ise üle, seda sa ju ei tea. Koostööd tehakse ikkagi inimesega, kes tahab ise olla team'is ja alluda mingitele reeglitele ja korrapärasusele.

Kui sa ei tea mida teevad meie team'i treenerid või vanemad teamikaaslased (seda kui palju kedagi toetatakse või aidatakse), siis palun ära tee järeldusi ühe poole blogi lugedes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu küsimuste eesmärk on olnud alati läbipaistvus spordis ja minu vaadetes. Natuke tekitab arusaamatust juhtfiguuride sõnavõtud mõnedel teemadel ja vastuste puudumine küsimustele. Minu ainuke eesmärk on,et kõigil oleks ühesugune arusaam asjadest ja kõiki koheldaks ühtemoodi, mitte,et elu käib ümber Tallinna ja ümber EJTL.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti ei hakka ma team'i liikmete tehtud vigu analüüsima kusagil foorumis. Neid juhtub suure team'i puhul ju pidevalt ning selliseid asju tehakse näost-näkku kohtudes.

Kas eksinu heideti üle parda või hüppas ta sealt ise üle, seda sa ju ei tea. Koostööd tehakse ikkagi inimesega, kes tahab ise olla team'is ja alluda mingitele reeglitele ja korrapärasusele.

Kui sa ei tea mida teevad meie team'i treenerid või vanemad teamikaaslased (seda kui palju kedagi toetatakse või aidatakse), siis palun ära tee järeldusi ühe poole blogi lugedes.

Kui tähele panid, ma lisasin sulgu kommentaari, et märkus ei ole seotud konkreetse juhtumiga. Ma olen puudujääke, millele viitasin, pannud tähele teisteski tiimides, mida palju paremini tunnen. See on mu meelest nii tähtis asi, et pole patt üle korrata.

Minul pole selles küsimuses vaja seisukohta võtta ja ühe poole selgituste põhjal ei tee ma seda ammugi. Tahangi öelda, et teie, jõutõstjate, kohus on asi rääkida selgeks esmalt ja eelkõige omas ringis. Aga vaata praegu seda teemat: iga teine post teeb kaassportlast maha. See ei ole ilus, ei ole sportlik. Näib, et asi on veel teie endi jaoks ka segane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tähele panid, ma lisasin sulgu kommentaari, et märkus ei ole seotud konkreetse juhtumiga. Ma olen puudujääke, millele viitasin, pannud tähele teisteski tiimides, mida palju paremini tunnen. See on mu meelest nii tähtis asi, et pole patt üle korrata.

Minul pole selles küsimuses vaja seisukohta võtta ja ühe poole selgituste põhjal ei tee ma seda ammugi. Tahangi öelda, et teie, jõutõstjate, kohus on asi rääkida selgeks esmalt ja eelkõige omas ringis. Aga vaata praegu seda teemat: iga teine post teeb kaassportlast maha. See ei ole ilus, ei ole sportlik. Näib, et asi on veel teie endi jaoks ka segane.

Jah, ma olen sinuga nõus, et asjad tuleks rääkida selgeks esmalt ikka omavahel.

Kuna me ei ela ideaalses ühiskonnas, siis pole see alati õnnetunud. Nii tuuaksegi sisse foorumid, blogid jm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu see jama mis siin käib on juba natuke absurdseks muutunud just sellepärast, et kolmandad isikud, kes ei ole asjaga kuidagi seotud hakkavad tegema oletusi ja järeldusi ühe osapoole jutu põhjal.

Natuke asja lahti kirjutatuna, siis Eli oli Reval-Sport powerlifting teami liige 1,5 aastat, kuni eelmise aasta juuniorite EMV-ni. Miks koostöö teamiga lõppes oli peaasjalikult see, et igas majapidamises, teamis, organisatsioonis on kindlad reeglid, millega siis on määratletud sinu kohustused ja õigused jne. Selle aja jooksul mis Eli Teami kuulus, siis panustasid oma aega tema aitamistele suur osa Teami liikmetest, aga tundub, et inimene ei saanud sellest ise aru, et kõik soovisid talle ainult head, aga kui inimene on oma iseloomult jäärapäine, siis on väga keeruline ja energiat nõudev temaga tegelemine, lõpuks paraku kõik väsivad vastu seina jooksmisest, kui on näha, et see ei vii kuhugi. Ja kui kogu see asi päädib sellega, et otsustatakse hakata tegema koostööd teise isikuga, kellega koostöö ei ole aktsepteerivat Teami reeglites, siis ongi lõpptulemus selline nagu ta hetkel on.

Ennem kui keegi mingi teami/organistatsiooniga liitub, siis ta saab otsustada, kas talle on selle reeglid vastuvõetavad ja kas ta on valmis neid täitma, sunniviisilist ei hoita kedagi kuskil kinni, soovid lahkuda, siis palun valik on sinu. Aga kui kogu see asi päädib sellise jamaga nagu antud juhtum, siis on keeruline inimesel kaasatunda.

Ehk see natuke valgustab asju, sest muidu jääbki tunne, et Reval-Powerlifting Team ainult käseb, poob ja laseb.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×