Jump to content
Aftermath41

Toitumise analüüs vms

Recommended Posts

Alustasin siin uuesti trenniga u 5-6 kuud tagasi, vahepeal olid mõned v'iksemad pausid(vigastused) nädal vms kuna ala selg oli väga nõrk.

Olen 26 a vana ja 176 cm pikk ja olin umbes 85 kilo trenni alustaes, normaalne kaal jääb mul sinna 75 kanti muidu.

Tahtsin rasvast lahti saada ja lõppude lõpuks oma kõhulihased välja saada nn 6pack.....

Hetkel olen umbes 72 kilo , rasva protsent oli 2 nädalat tagasi 16. Nii kerge pole ma pea 10 aastat olnud,

Hetkel jälgin 5 päevast kava. 3 trenni 1 vaba, 2 trenni, 1 vaba.

Vabadel päevadel käin jõukas ns jooksmas ja kõhtu tegemas vms, nii tänagi... sai jookstud 20 min ja siis 3 ringi lõua tõmmet, Järsku lõi sellise nõrkuse peale nagu oleks pilves, otsustasin kodu minna ja ikka on selline tunne nagu oleks haige , külmavärinad natuke jne

toitumisest siis : iga hommik tühjale kõhule tund aega kõndimist. u 10.30

4 munavalget +1 kollane

200g kodujuustu koos tomati ja kurgika.

3 omega 3 kapslit ja tass kohvi..

Umbes tunni ajapärast trenni peale sööki. u 12

peale trenni Banaan ja tagaliselt ootan 2-3 tundi enne lõunat kuna olen kuulnud et pidi aitama kaalu kaotada :)

Lõuna ; umbes 4-6 vahel oleneb kui tühi kõht on

u 80 g pruuni riisi, u 200 g kanafileed, köögiviljad ( pmst 4-5 korda nädalas on keedetud broccoli ja lillkapsas koos porgandiga.

Vahest loomaliha , kalkun vms Kõrvale tass piima tavaliselt, kui piima pole siis vesi

järgmine söögikord on täiesti suvaliselt u kella 22 ajal õhtul , 200 g kodujuustu koos tassi piimaga... kõik piimtooted on LOW fat + puuvili

Puuvilju söön toidukordade vahele ka... rämpsu umbes 2-3 korda nädalas ,,,, krõpsud +magus

Küsimused siis peale seda segast teksti : Kuidas sellise kavaga lihas kasvab? Mida võiks lisada? Süsikaid hommikuks ? vms

Jõunumbrid iseenesest paranevad koguaeg , täna oli esimene kord kui selline nõrkus võttis mind.. Võib see olla stressist kuna olen kaotanud palju kilosid?

Hetkel olengi omadega ummikus , ei tea kas oleks mõtet natukene ülesse bulkida ennast ja siis teha Cuttimine või siis jätkata niikaua kuni olen saanud 10 protsendi ringi rasva protsendi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin siin uuesti trenniga u 5-6 kuud tagasi, vahepeal olid mõned v'iksemad pausid(vigastused) nädal vms kuna ala selg oli väga nõrk.

Olen 26 a vana ja 176 cm pikk ja olin umbes 85 kilo trenni alustaes, normaalne kaal jääb mul sinna 75 kanti muidu.

Tahtsin rasvast lahti saada ja lõppude lõpuks oma kõhulihased välja saada nn 6pack.....

Hetkel olen umbes 72 kilo , rasva protsent oli 2 nädalat tagasi 16. Nii kerge pole ma pea 10 aastat olnud,

Hetkel jälgin 5 päevast kava. 3 trenni 1 vaba, 2 trenni, 1 vaba.

Vabadel päevadel käin jõukas ns jooksmas ja kõhtu tegemas vms, nii tänagi... sai jookstud 20 min ja siis 3 ringi lõua tõmmet, Järsku lõi sellise nõrkuse peale nagu oleks pilves, otsustasin kodu minna ja ikka on selline tunne nagu oleks haige , külmavärinad natuke jne

toitumisest siis : iga hommik tühjale kõhule tund aega kõndimist. u 10.30

4 munavalget +1 kollane

200g kodujuustu koos tomati ja kurgika.

3 omega 3 kapslit ja tass kohvi..

Mis sa kollasega teed? ja kui sa kollase ära viskad, miks sa siis lisaks omega 3 võtad, mis asi huvitav seal munakollases siis on??

Umbes tunni ajapärast trenni peale sööki. u 12

peale trenni Banaan ja tagaliselt ootan 2-3 tundi enne lõunat kuna olen kuulnud et pidi aitama kaalu kaotada :)

Tühi kõht ei aita kaalu kaotada, korralik toitumiskava aitab kaalu kaotada ;)

Lõuna ; umbes 4-6 vahel oleneb kui tühi kõht on

u 80 g pruuni riisi, u 200 g kanafileed, köögiviljad ( pmst 4-5 korda nädalas on keedetud broccoli ja lillkapsas koos porgandiga.

Vahest loomaliha , kalkun vms Kõrvale tass piima tavaliselt, kui piima pole siis vesi

järgmine söögikord on täiesti suvaliselt u kella 22 ajal õhtul , 200 g kodujuustu koos tassi piimaga... kõik piimtooted on LOW fat + puuvili

Enamasti jääb silma, et rasva on su menüüs VÄGA VÄHE, ega rasva söömine sind rasva ei aja ;)

Puuvilju söön toidukordade vahele ka... rämpsu umbes 2-3 korda nädalas ,,,, krõpsud +magus

Küsimused siis peale seda segast teksti : Kuidas sellise kavaga lihas kasvab? Mida võiks lisada? Süsikaid hommikuks ? vms

Ma ei kujuta ette, kuidas nii vähese toiduga lihas kasvab :D Mida lisada, seda saab juba teada kui sa arvutaksid kõik asjad välja, rasvad, valgud süsivesikud ;)

Jõunumbrid iseenesest paranevad koguaeg , täna oli esimene kord kui selline nõrkus võttis mind.. Võib see olla stressist kuna olen kaotanud palju kilosid?

Alguses jõunumbrid paranevadki jõudsasti. See nõrkus on pigem vähesest toitumisest

Hetkel olengi omadega ummikus , ei tea kas oleks mõtet natukene ülesse bulkida ennast ja siis teha Cuttimine või siis jätkata niikaua kuni olen saanud 10 protsendi ringi rasva protsendi.

Kas kaalutõus või kaalukaotus on tõesti nii jõledad sõnad, et peab kasutama bulkimine ja cuttimine????? Seda tead sa ikka ise, mida sa oma kehaga teha tahad, kas kasvada või kaalu kaotada. Tee rahulikult trenni edasi. Soovitan tellida toitumiskava ega asjad niisama juhtuma ei hakka. Kui viitsid piisavalt foorumis ringi tuuseldada saad ka palju infot kuidas ja kui palju süüa, ühesõnaga sööma peab palju ja õigeid asju ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin siin uuesti trenniga u 5-6 kuud tagasi, vahepeal olid mõned v'iksemad pausid(vigastused) nädal vms kuna ala selg oli väga nõrk.

Olen 26 a vana ja 176 cm pikk ja olin umbes 85 kilo trenni alustaes, normaalne kaal jääb mul sinna 75 kanti muidu.

Tahtsin rasvast lahti saada ja lõppude lõpuks oma kõhulihased välja saada nn 6pack.....

Hetkel olen umbes 72 kilo , rasva protsent oli 2 nädalat tagasi 16. Nii kerge pole ma pea 10 aastat olnud,

Hetkel jälgin 5 päevast kava. 3 trenni 1 vaba, 2 trenni, 1 vaba.

Vabadel päevadel käin jõukas ns jooksmas ja kõhtu tegemas vms, nii tänagi... sai jookstud 20 min ja siis 3 ringi lõua tõmmet, Järsku lõi sellise nõrkuse peale nagu oleks pilves, otsustasin kodu minna ja ikka on selline tunne nagu oleks haige , külmavärinad natuke jne

toitumisest siis : iga hommik tühjale kõhule tund aega kõndimist. u 10.30

4 munavalget +1 kollane

200g kodujuustu koos tomati ja kurgika.

3 omega 3 kapslit ja tass kohvi..

Mis sa kollasega teed? ja kui sa kollase ära viskad, miks sa siis lisaks omega 3 võtad, mis asi huvitav seal munakollases siis on??

Umbes tunni ajapärast trenni peale sööki. u 12

peale trenni Banaan ja tagaliselt ootan 2-3 tundi enne lõunat kuna olen kuulnud et pidi aitama kaalu kaotada :)

Tühi kõht ei aita kaalu kaotada, korralik toitumiskava aitab kaalu kaotada ;)

Lõuna ; umbes 4-6 vahel oleneb kui tühi kõht on

u 80 g pruuni riisi, u 200 g kanafileed, köögiviljad ( pmst 4-5 korda nädalas on keedetud broccoli ja lillkapsas koos porgandiga.

Vahest loomaliha , kalkun vms Kõrvale tass piima tavaliselt, kui piima pole siis vesi

järgmine söögikord on täiesti suvaliselt u kella 22 ajal õhtul , 200 g kodujuustu koos tassi piimaga... kõik piimtooted on LOW fat + puuvili

Enamasti jääb silma, et rasva on su menüüs VÄGA VÄHE, ega rasva söömine sind rasva ei aja ;)

Puuvilju söön toidukordade vahele ka... rämpsu umbes 2-3 korda nädalas ,,,, krõpsud +magus

Küsimused siis peale seda segast teksti : Kuidas sellise kavaga lihas kasvab? Mida võiks lisada? Süsikaid hommikuks ? vms

Ma ei kujuta ette, kuidas nii vähese toiduga lihas kasvab :D Mida lisada, seda saab juba teada kui sa arvutaksid kõik asjad välja, rasvad, valgud süsivesikud ;)

Jõunumbrid iseenesest paranevad koguaeg , täna oli esimene kord kui selline nõrkus võttis mind.. Võib see olla stressist kuna olen kaotanud palju kilosid?

Alguses jõunumbrid paranevadki jõudsasti. See nõrkus on pigem vähesest toitumisest

Hetkel olengi omadega ummikus , ei tea kas oleks mõtet natukene ülesse bulkida ennast ja siis teha Cuttimine või siis jätkata niikaua kuni olen saanud 10 protsendi ringi rasva protsendi.

Kas kaalutõus või kaalukaotus on tõesti nii jõledad sõnad, et peab kasutama bulkimine ja cuttimine????? Seda tead sa ikka ise, mida sa oma kehaga teha tahad, kas kasvada või kaalu kaotada. Tee rahulikult trenni edasi. Soovitan tellida toitumiskava ega asjad niisama juhtuma ei hakka. Kui viitsid piisavalt foorumis ringi tuuseldada saad ka palju infot kuidas ja kui palju süüa, ühesõnaga sööma peab palju ja õigeid asju ;)

LOL on küll jah kui pole Eestis elanud 10 a. Ütleme siis nii et olen jõuka trenni teinud 6 aastat umbes , trennid on katki jäänud alati , tavaliselt peale poolt a. ( Puhkused eestis vms)... toidukava tellisin ma 6 a tagasi ja spordiga olen tegelenud terve elu:) olen seda kava ka jälginud enamus ajast :) Vaja on teada mis on hetkel kõige suurem puudus kavast? Puder hommikul ? oliivi õli enne magama minekut ? Samas mul pole erilist isu kah peale lõunat enam , vägisi veega alla kodujuust jne .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis seal arvutada siis niipalju on ? 400g väherasvast kodujuustu. 200 g kanafilee. 100 g pruun riis ja munad ? Mingi pildi peaks ette viskama , vastasel juhul pead rohkem süvenema toidu ainetesse mis ma lisasin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas said oma küsimustele vastused või loobusid?

Ma vastaks ka sulle. Tuginen enda isiklikele kogemustele ja ütlen sealjuures, et ma ei ole ekspert. St ma ei ole treener ega toitumisnõustaja. Olen 170cm pikk ja kaalusin kunagi 85kg. Tänaseks päevaks -26kg iseseisvalt.

Sinu hommikusöök koosneb suurest osast valgust. EI tea kas naisterahvale on vaja nii palju muna hommikuks? Ma asendaks seal paar muna süsivesikuga nagu nt täistera leib. Lisaks veel värsket - tomat, kurk jms. Saab kõhu ilusti täis.

Ka mul olid kunagi peale trenni külmavärinad. Hakkasin trennis jooma hüpotoonilist spordijooki mineraalainetega. Enne trenni ja peale trenni tuleb süüa.

Tühja kõhu peale kõndima ei läheks. Võtaks vähemalt kasvõi ühe banaani ja peale trenni nt kohupiim. Kogused peaksid olema sellised, et kohupiimast nt kõhtu punni ei söö vaid nii palju, et saaks vajaliku energia kätte.

Lõuna nt 200g liha on minu meelest palju. Ma vähendaks kogust max 130g - 140g peale. See siis kui toorelt kaaluda.

Õhtusöök on kesine ja lisaks sinna kodujuustule heameelega värsket juurikat, kapsast, porgandit, kaalikat, peeti, tomat, kurk jnejne. Valikuvõimalus piiritu.

Loen, et sööd räpsu 2-3 korda nädalas. Katsu, et ei söö üldse. Kui kohe kuidagi ei saa siis ja kommi isu ikka on siis luba endale nt ühel päeval ühel toidukorral isule järgi anda. Ära söö tervet kommipakki korraga vaid võta rahulikult ja aeglaselt. Teinekord piisab ainult 1-2 kommist või 1 väiksest koogutükist, et oma isusi rahuldada. Mind aitab ka see, et ma mõtlen tagant järgi kui palju vaeva ma olen näinud ja kui palju trenni teinud, et kas tõesti mingid kommid on väärt kõike seda?! Osta koju 90% kakao sisaldusega tume šokolaad. Kui magusa isu tuleb siis ime üks ruut ära ja vaevalt, et siis enam magusat tahad.

Kindlasti ei saa sa enam toituda nii nagu siis kui kaalulangus alguse sai. Kuna numbrid on väiksemaks jäänud tuleb ka enda menüüd vastavalt kohandada. Katsu kuulata oma keha ja käituda sellele vastavalt.

Kui keegi leiab, et mõni minu antud soovitus oli täielik jama, siis võib mind parandada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

200 g liha lõunaks palju???????

Inimesed toituvad erinevalt ;)

Minu jaoks ei ole ka probleem süüa ära korraga 600g kohupiima, samas on inimesi, kellel on ühe pakiga raskusi ( ma ei räägi 3 aastastest tüdrukutest :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesed toituvad erinevalt ;)

Minu jaoks ei ole ka probleem süüa ära korraga 600g kohupiima, samas on inimesi, kellel on ühe pakiga raskusi ( ma ei räägi 3 aastastest tüdrukutest :D )

Lihaga on lihtsam. Kuna jutt käis toorest lihast, siis võib pannil kauem hoida. :D 200g toorest peaks iga üks pärast praadimist ära suutma süüa. :)

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks see on suhteline. mul ei lähe kohupiima suutäitki alla, s.t. suure surmaga läheb, aga siis on mitu päeva enesetunne sant. aga liha võin ma 300 g ka probleemideta ära süüa :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×