Jump to content
LauraL

European Sub-Junior & Junior Championships Saint-Petersburg / Russia

Recommended Posts

post-17039-0-37712800-1397327230_thumb.j

Küki esikolmik!

post-17039-0-99676500-1397328049_thumb.j

Lamades surumise esikolmik

post-17039-0-21245900-1397328245_thumb.j

Jõutõmbe esikolmik

post-17039-0-96415100-1397328860_thumb.j

Kogusumma esikolmik. Uhke on olla eestlane!

Tulemused:

kükk 390kg- Eesti rekord

lamades surumine 255kg

jõutõmme 347,5kg

Väike juubel veel- 10. dopingukontroll.

kogusumma 992,5kg- Eesti rekord ja Euroopa juunioride rekord (ületatud 12,5 kiloga)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõva poiss on see Raus! Õnnesoovid ja küll see 7,5 kilo ka tuleb et maagiline 1000 kokku saada! Minu lugupidamine ja treeneritel, toetajatele ja abimeestele samuti õnnesoovid - tean, et ilma teieta ei oleks need tulemused sellised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohapeal on ikka võistlus hoopis teine asi. Väga mõnus :-).

Täna veel bankett ja öösel koju tagasi.

Tänud ja suured kummardused Alexile ja kogu meeskonnale ning kaasaelajatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tubli, palju õnne Alexile ja kogu teamile!
Tahaks veel öelda, et teie Eestlased kes istusite kaamera ligidal, võiks järgmine kord viisakaks jääda ning vähem roppusi karjuda ;)

Muudetud kasutaja Janno R. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Ei oskagi nagu kohe siia kirjutada midagi - emotsiooni ja muljeid võistlusest on nii palju, et raske on kõike kohe kirja panna :)

Igatahes, alustan tänusõnadega: Aitäh kõikidele kaasaelajatele ja toetajatele ning tänud õnnesoovide eest.

Erilised tänusõnad lähevad muidugi Kaurile, Peebule ja vanematele, ilma kelleta poleks neid tulemusi sündinud.

Võistluse peamine eesmärk sai täidetud - esimene välisvõistluste kogusumma medal on käes koos 710 kg ja 512 wilksi punktiga. Väiksem eesmärk proovida viimase tõmbekatsega maagilist 300 kilogrammi jäi küll ainult plaaniks, kuid siiski olen 290 kg-ga tõmbes väga rahul.

Kükk valmistas küll väikese pettumuse, kuid tõmbe ja surumise õnnestumine korvas selle. Ei oskagi öelda, mis juhtus, kuid kükis oli ramm täitsa otsas. Algraskusega tõusta oli väga raske ja sain selle kirja alles viimasel katsel.

Eks surumises oli rammu ka rohkemaks, kuid minu kahjuks oli võistluspõrand nagu jääväli - jalgu ei saanud üldse kasutada, sest need libisesid lihtsalt ära.

Tõmme õnnestus 100%. Pärast kükki ma sellist tulemust ei ootanud, kindluse mõttes vähendasime algraskust ka 5 kg võrra, et kindlustada kogusumma medal. Kuid rootsi konkurent pani mind end rohkem kokkuvõtma ja 290 kg üles ka tuli, mis andis ka tõmbe kulla.

Ühesõnaga - võistlus oli edukas ja nii mitugi eesmärki sai täidetud.

Veelkord Aitäh õnnesoovide, kaasaelamise ja toetamise eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×