Jump to content
ilusilm

Toitumiskava kaalu alandamiseks

Recommended Posts

Tahaksin lasta omale personaalset toitumiskava koostada, kuid tahaksingi enne teada, kas mul on mõtet sellele kulutusi teha. Nimelt on asi selles, et kaal on mul tegelikult normis (pikkus 173cm ja kaal 62-63kg). Tahaksin aga kaaluda 57-58kg. Spordiga on nii, et paar korda nädalas jooksen 40-45 minutit ja/või käin ujumas. Vorm on muidu OK.
Küsimus ongi, et kas selliseks kaalulangetuseks ka toitumiskavasid tehakse, kui tegelikult inimene ongi juba norm kaalus? Ja põhjus pole ainult numbrites, vaid ka selles, et mul on ka A-tüübi kehakuju. Usun, et need 5-6kg vähem muudaksid siiski ka üldpilti talutavamaks. Kunagi aastaid tagasi võtsin ekstreemselt lühikese ajaga 57kg peale - sõin siis terve päeva jooksul ainult paar puuvilja. See ekstreemsus lõppes enesestmõistetavalt minestamisega ja aastatega olen jälle 62-63kg peal. Kuna soov on kindel, tahakski kaalu tervislikumalt kindla kava järgi langetada. Kahjuks üldised toitumissoovitused ei taha hästi toimida - vist sellepärast, et olen tegelikult normaalkaalus, kuid nagu mainitud, tahan kaaluda veel vähem.
Ja kui selliseid toitumiskavasid tehakse, kust soovitaksite tellida? Päris suvalisel ka ei tahaks seda teha lasta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×