Jump to content
kiaz

Mida arvate nendest (naiste) treeningriietest?

Recommended Posts

Haha.. aga mul on 2 sellist triksi!

väga mugavad ja mõnus on nendega olla. natuke paks materjal ja ajab kergelt higistama, kuid nagu paljas oleks, väga kerge ja eriti kuskilt ei kisu :D
Neid saab osta selliselt lehelt:

http://www.dynamitebrazil.com/index.php

10007335_10152321454477718_1455417835_o.
1780255_10152321454427718_1257858493_o.j

Muudetud kasutaja batmannu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende kandjal peab midagi nende sisse panna olema, keskmine bodipampija ei kanna välja.

Ja Fokin ütleb, et sinu riietus on 60-ndatest. MIs vahet seal on mida teised arvavad. Mind absoluutselt ei huvita, mida keegimu riietusest arvab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga-väga kenad!! :)

Vastuseks siin materjali küsimusele.. praegu leidsin ühe paksema, mitteläbipaistva lycra riide Aabakhani poest.

Ebay valik on muidugi vägevam, kuid see tellimine nõuab natuke aega ja uudistamist.

Edasi saatsin tegemisse ja tulemus on siin:

a9pwdc.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule näiteks üldse ei meeldi need trikood ega need kirjud retuusid, aga siinsete reaktsioonide põhjal mu liharetuusid pole kohalegi jõudnud, aga tunne on, et ei julge neid ikka panna jalga...:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära põe. Mind üldse ei kotiks teiste arvamus, kui endale meeldib :) Väga vähesed suudavad selliseid välja kanda, sellepärast ongi enamustel naljakad seljas. Sama teema trikoode-/jumpsuit'idega.

Minule näiteks üldse ei meeldi need trikood ega need kirjud retuusid, aga siinsete reaktsioonide põhjal mu liharetuusid pole kohalegi jõudnud, aga tunne on, et ei julge neid ikka panna jalga... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule näiteks üldse ei meeldi need trikood ega need kirjud retuusid, aga siinsete reaktsioonide põhjal mu liharetuusid pole kohalegi jõudnud, aga tunne on, et ei julge neid ikka panna jalga... :D

Kui Sa seda pilti vaatad, siis sellel tütarlapsel pole ka sinna midagi sisse panna aga välja kannab need ülihästi.Kui Sa ennast suvalistes liibukates hästi tunned, siis need on ainult kirss tordil :)

A.

Muudetud kasutaja argoll poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ei kujutaks küll ette, et neid kannaksin, samuti need lihaseretuusid - mingil teemakal ehk äge, ise ei kannaks. Samas pilte neist teiste seljas nii palju näinud, et harjunud ja imelikuks ka ei vaataks - teised kandku, mis endale meeldib :)

Jaanika omad meeldivad, värvikombinatsioon on mõnusalt soe; usun et isegi kannaks kuigi pole loomamustrite fänn :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11249qg.jpg

Noh, käes! Jube harjumatu- suuruse kuidagi venitasin jalga, läbi ei paista, aga 177cm'sele pikkusele ikka järgi ei veni. :D

Järeldades siin eelnevaid kommentaare, siis reielihas on ka veel liiga pisipisi nende jaoks. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See materjal tundub nii ebamugav trennis. Mul ka kirjud H&M legginsid, peaks sport olema, aga jõusaalis nendega küll mõnus pole. Vahel ikka ajan jalga kui ülakeha teen... Agnese outfiti nägin ka lives, mis ma oskan öelda, julge naine. :D

post-25435-0-73428700-1399648232_thumb.j

Better Bodies minu lemmik + nende kujundus teeb jalad visuaalselt alati ilusamaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×