Jump to content
kiaz

Mida arvate nendest (naiste) treeningriietest?

Recommended Posts

Ei, mina ei ole näinud kunagi näinud, et keegi selliste riietega käiks ja ilmselt jääksid sellised kõvasti silma kriipima. Meenutavad rohkem klubiriideid, millega peole minna.

Ja kas viimane kannab üldse kontsakingasid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahaa :D Avastasin, et siin foorumis on ühel kasutajal selline jumpsuit isegi olemas, nagu esimesel pildil. Teist värvi ainult. Ei olegi nii väga haruldane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan aru, kui naised selliseid kanda ei julge.. Naljakas, et meestele ei meeldi :huh:

Oot-oot :) Mõnele mehele ikka meeldivad, mina isiklikult arvan, et need on väga seksikad.

Keskmine seelikuga ei ole ju üldse nii ülepakutud. Esimene ja kolmas seevastu nõuavad tõesti palju julgust aga kui ikka keha on, siis sobib Ülihästi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kelle asi see on,mis mul seljas on, kui tunned end mugavalt nendega siis andke minna. Alles oli siin ajakirjanduses, et keegi härra kurtis, käivad jõusaalis oma ilusaid riideid näitamas ja tema oma mitte nii kaasaegsete riietega ei saa-ei julge sporti teha nii, no ei ole mul neid Marati dresse enam alles ;) . Igaühe vaba valik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ühte naisterahvast olen näinud sarnase kostüümiga ja köitis tähelepanu küll - st. täitis eesmärgi. Kui kõik kannaksid, siis oleks imelik, aga need 1-2 värvikamat preilit, kes rühmatreeningusse lähevad, mind ei sega :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen täiesti vaimustuses viimasest pildist, st need püksid :) mmm. Kahjuks eestis selliseid ei ole ja tellides on hind ka krõbedamast krõbedam seega otsustasin tellida mõned korralikumad oma maitse järgi kirjud materjalid et lasta teha endale ka mõne paari pilkupüüdvamaid pükse :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen täiesti vaimustuses viimasest pildist, st need püksid :) mmm. Kahjuks eestis selliseid ei ole ja tellides on hind ka krõbedamast krõbedam seega otsustasin tellida mõned korralikumad oma maitse järgi kirjud materjalid et lasta teha endale ka mõne paari pilkupüüdvamaid pükse :)

Hind on veidi krõbe jaa, aga asja eest. Kust ja millist materjali tellid ise?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just, tänan! Tegelt ma uurin igaksjuhuks materjali kohta, ta seal pildil küll tossudes, aga äkki ikka on hoopis puuvillased.

Kuigi ma just täna sai oma uued Adi retuusid kätte, leidsin netist 6 euroga. LIIGA PALJU RIIDEID!

1bhf_zpsd1c89c51.jpg

Muudetud kasutaja Helerin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sain need Adid Buduaarist, kui seda mõtled, veidi kasutatud.:)

Aga muidu tellin spordiriideid üldiselt sportsdirect.com'ist, Sportlandis ringi vaadates no 80 eurot pükste eest ei raats, olen jah kitsi. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sain need Adid Buduaarist, kui seda mõtled, veidi kasutatud. :)

Aga muidu tellin spordiriideid üldiselt sportsdirect.com'ist, Sportlandis ringi vaadates no 80 eurot pükste eest ei raats, olen jah kitsi. <_<

Sealt on põnev tellida ja odav, aga asjad kestavad ka poolaastat kuni aasta ja siis telli uued . Samas kvaliteetsed riided kestavad ca 5 aastat ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sealt on põnev tellida ja odav, aga asjad kestavad ka poolaastat kuni aasta ja siis telli uued . Samas kvaliteetsed riided kestavad ca 5 aastat ^_^

Mis vahet sel on, kas tellin nt Nike'i sealt või ostan sama asja Eestist, makstes mitukümmend eurot otsa?:)

Lisaks naistevärk on see vist, et me nii kaua ei kannagi, et ära kuluvad, mul juba nii palju trenniriideid, et teiselt poolt olen hakanud juba maha müüma, mis ära on tüüdanud. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka sportsdirectist tellinud ja korduvalt neil poes ka käinud, netist tellides võib värviga alt minna. Nike treeningtossud ostsin sportlandist 80ga, hiljem oli töö juurde ka vaja trennitosse siis käisin sportsdirectis ja sealt sain samasugused 36 €ga, meil osatakse hinnale hästi otsa keevitada. Ei lähe siia teemasse, aga üks siinsetest arutlejatest sai tollilt vastuse toidulisandite maksustmise kohta, minu lisandite tellimuste eest pole õnneks keegi miskit lisa küsinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastuseks siin materjali küsimusele.. praegu leidsin ühe paksema, mitteläbipaistva lycra riide Aabakhani poest.

Ebay valik on muidugi vägevam, kuid see tellimine nõuab natuke aega ja uudistamist.

Edasi saatsin tegemisse ja tulemus on siin:

a9pwdc.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×