Jump to content
wuntz

Pisut segaduses.. kuidas käituda..?

Recommended Posts

Tervist!

Olen lugenud seda foorumit ja siin olevaid artikleid paar päeva.. küll guugeldanud ja möllanud ning mõtlesin siis täitsa ise küsida.
Olen otsustanud enda keha pisut trimmima hakata ja vajaks pisut nõu, et kas talitlen õigesti.

Tegemist siis 19-aastase noormehega
Pikkus 175cm
Kaal 71kg

post-33541-0-81819100-1395854666_thumb.j


Olen otsustanud kõik kommid/chipsid/burgerid jne maha jätta ja praegu üsna hästi sellega hakkama saanud.
Kui kõht sisse tõmmata ja lihaseid pingutada, olen isegi üsna rahul endaga, kuid niisama olles hakkab punu välja paistma :D

Praegune menüü:

Hommikuks 7:20 müsli väheste kuivatatud puuviljadega, munad, piim
11 paiku söön koolis lõunat.
14 ajal olen söönud riisi või tatart tuunikalaga, kanaga / värskeid salateid ilma kastmeteta vms
17 paiku olen teinud 5-7km jooksu, pärast veel kõht/kätekõverdused/selg.
Pärast trenni olen söönud kodujuustu/muna/kohupiima
19.30-20.00 veel õhtuks üsna sarnane söök kell 14.00 sööduga

Ma nüüd täpselt ei saagi enda keha vaadates aru, kas peaksin siis tegelema pigem aeroobse treeninguga või pigem jõutreeninguga ning kas sööma peaks massi kasvatamise eesmärgil või hakkama kaloreid lugema...

Jutt sai võibolla veidikene segane, kuid võin kõike täpsustada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakka lihtsalt jõusaalis käima. 2-3 korda nädalas keha läbi. Treeningkavade alt saad endale normaalse kava. Väikese liigutamisega kaob sul niikuinii kõht ära. Harjuta endale rutiin sisse, et trenni hakkaksid tegema.

Mina mehe pilguga vaadates ütleks, et pisut liha ei teeks paha :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liha teemal vastu ei vaidle.. :D
Lugesin ka, et enne trenni oleks soovitatav süüa süsivesikuid ja valku suhtes (umbes 70g ja 30g). Siit siis küsimus, et kui palju enne ma seda süüa võiks ja mis toidust ma selle kätte võiks saada? Samuti küsimus pärast trenni kohta: valku 30-40g ja kiireid süsivesikuid. Valgu allikad on teada, kuid mida siis kiirelt imenduvate süsivesikute näol süüa ja kui palju?

Kavaks valisin http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/1/54 .. on okei ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×