Jump to content
Kirsi-Mari

Ainult jahutooted tekitavad täiskõhutunde

Recommended Posts

Mul on umbes samasugune asi google docsi tehtud. Need toiduained mida ma keskmiselt söön, neile tegin valemid ja grammidega arvutab kõik numbrid välja. Kui vahest midagi erilist ostan, siis vaatan ainult kaloreid, ei viitsi üheks korraks valke, rasvu, süskareid väljatooma hakata. See tablearvutus teeb kõik nii lihtsaks, nüüd ei oskagi teistmoodi elada. Väike elektrooniline köögikaal on köögilaual, kuigi see kipub vahest korduva kaalumise puhul gramm siia ja sinna valesti näitama. Silmajärgi ei saa elada, kui on soov kaalu langetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kõik, kes omale kava soovivad tellida, saavad R venna tabeli aluseks võtta, tavalised keskmised mehed vähemalt. Põhiline on olemas, varieerid nii palju kui fantaasia võimaldab, ja korras sellega ongi. Rohelisi lehti ja kalorivaesemaid juurikaid/vilju juurde. Ei mingit makromajandust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Silma järgi SAAB ideaalselt elada, palun, ei ole vaja seda arusaama kultiveerida.

Saab küll jah.Ise elan ka silma järgi.Aga oleneb ka eesmärkidest mis inimestel on.Kui ikka soov vormi täpsemalt timmida,siis silma järgi paneb vahest väga lihtsalt mõnesaja kaloriga mööda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saab küll jah.Ise elan ka silma järgi.Aga oleneb ka eesmärkidest mis inimestel on.Kui ikka soov vormi täpsemalt timmida,siis silma järgi paneb vahest väga lihtsalt mõnesaja kaloriga mööda. :)

Saan aru, et pead silmas 3 korda nädalas aeroobikat tegevat pereema. Jah, siis tuleb kaaluda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, sain nüüd aru, milles minu puhul ( ilmselt ka paljude teiste ) asi. Jäin vahepeal haigeks ning ei teinud ka trenni nii aktiivselt ning panin tähele, kui palju langes ka mu söögiisu ning ka magusaisu oli sada korda lihtsam taltsutada. Pidin ennast lausa sundima sööma. Ja nii, kui lisasin taas vaikselt aktiivsust oma päevadesse, on esimese asjana tagasi madusaisu,eriti aga tahaks jahutooteid, täitsa lõpp, roniks kasvõi mööda seinu üles, et midagi magusat saada. Absoluutselt ei suuda teisiti elada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×