Jump to content
dialed

ratastoolis

Recommended Posts

Teema üpris hull.Juuni 2013 käisin ujumas ja murdsin kaela.Olin täielikult halvatud kuid tänaseks olen käed tasapisi tööle saand.Kaotanud olen 21 kg ,lihas on kärbunud.Kas mul on mõistlik hakata jooma toidulisandit.Mida teie soovitaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot see on juba põnevam teema..

Kui tavatoidust kõik vajaliku kätte saad, siis otsest põhjust pole. Kui aga söömisega raskusi, siis on teine asi.

Tegelikult võiks üldse Alan bastardiga siin arutada Atsetüül-l-karnitiini ja glutamiini võimalikke pos mõjusid :) Tahtsin kunagi isegi sellest lõputöö teha, aga mõtlesin ümber. Atsetüül-l-karnitiinil pole näinud mingeid neg mõjusid, glutamiinil oli küll mingi küsimärk kuskil, et kas on kasulik või muutub glutamaadiks ja on hoopis kahjulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Martin kui küsimus o´li mulle siis olen kuulnud ,et ülekaal on kerge tulema kui trenni ei tee.

KuriVari ma veedan oma enamus aega taastuses aga haiglates see toit vähe kesine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Martin kui küsimus o´li mulle siis olen kuulnud ,et ülekaal on kerge tulema kui trenni ei tee.

Nii, mis toidulisandid treeningusse puutuvad? Hoiavad sul kaalu stabiilsena? seda mõtled. Oleks vaid selline lisand olemas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui haiglas oled siis sul kindlad toidukorrad ajalise täpsusega. Võta juurde erinevaid puu ja juurvilju või tops kodujuustu nt. (kuigi ei tea mida reaalselt vajab keha mis on voodis pikali, musklit ju ei kasvata aga vitamiinid kuluvad igaljuhul ära)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega haiglasse voodisse lamama minda, vähemalt tänapäeval enam. HNRK-s on neuroloogilise patsiendi päev hommikust õhtuni tegevusi täis planeeritud, ja olenevalt vigastuse kõrgusest võivad treeningud vägagi intensiivsed olla. Ise olen seal mõned sellised teraapiad läbi viinud, mida ilmselt ise läbi poleks suutnud teha. Tund aega kõhtu-selga jutti.

Teemaalgataja võiks välja mõelda, mis ta probleem on. Kui hirm on, et kaal hakkab tõusma, siis ausalt öeldes selle vastu lisandit pole.

Teine teema on see, kui keskuses olles kaal liiga langeb või mitu intensiivet teraapiat päevas ja vajad kiiret taastumist, või tunned, et toit liiga üksluine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Atsetüül-l-karnitiin võiks kindlalt kasutusel olla, hoiab vigastatud närve elus ja vist ka kasvatab, vallandab NGF-i. Glutamiinil oli ka puhtal kujul mingi soodne uuring põletushaavadega aga di/tripeptiididega oli oli kindlam ja ohutum.

Närvirakke taastava potentsiaaliga lisandeid, ravimeid ja "dopinguaineid" on massiliselt, ravimeetoideid ka, ilmselt on tõsine mure ehk tasub tegelda, katsetada ja investeerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×