Jump to content
Talsinki

Soov alustada kõhu vormi ajamisega

Recommended Posts

trollihirm võtab silmanägemise?

kivo , räägi lähemalt oma teooriast.

valgusta meid.

Omast kogemusest lihtsalt räägin.Ise ka suht peenike ja alkoga olen saanud ikka korraliku kõhu ette.Mujuale nagu ei tekigi midagi eriti. Teemapostitaja kõhtu vaadates võib küll öelda,et kui joosta ja ka jõusaalis käia,siis see väike rasvakiht on sealt kiirelt läinud.Selle pärast nüüd toitumiskava küll vaja pole.Söömist peab muidugi jälgima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Jogurtid võid asendada hoopis kodujuustuga" - hipi. Tuli ka isu igas pulmas peig olla? No miks ei. Aga püüa natuke paremini, eks.

See, millest jutt 183 cm & 75 kg ei ole mingi suhe, mis oleks kuidagigi "kulturismimaailmaga" seotud. Jutt on tavalisest kaalu-pikkuse suhtest. Milles, jah, loomulikult, võib olla kõikumisi, anomaaliaid. Aga antud suhe on kõike muud, kui dieedile suunamise aluseks.

Pigem sa ise vist 99% teemades midagi kipud arvama, aga kas sellest kellelegi üldse midagi kasu on...?

Kui sa ei suuda isegi laiemalt näha mida tähendab sõna dieet, siis pole sul ju teemaalgatajale mingit nõu anda. Dieet on juba see kui inimene hakkab korrapäraselt sööma.

Ta võib vabalt olla ka alakaloraazis ja see teeb ka paksuks. Aga sul on savi ju, sa ei küsigi talt midagi. Teemaalgataja tegi teema, mingit kasu ei saanudki ja on pettunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausaltöeldes uskusin et siin vähe rahulikum rahvas , kes omavahel kuskil keset teemat tüli ei nori , :D
Aga eks ma olen lugenud neid läbi mitukorda ja üritanud arusaada millest on abi ja millest vb mitte niiväga . Arvatavasti tuleb pöörduda ikkagist kellegi konkreetse inimesepoole kes paneks treeningu ja söögikava paika ja siis asi kindel :) Aga tänan siiski kõigile kes viitsisid siia kirjutada , ja nõu anda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×