Jump to content
VaidoVoogre

Parimad treening appid nutitelefonile !

Recommended Posts

Tegin teema kuna otsin juba tükk aega mingit normaalset appi millega harjutused või toitumine sisse kanda hetkel proovin BodySpace aga see on jube keeruline.

Mida ise olete kasutanud ja mis tundub hea app olema ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah olen sinuga täiesti nõus , kuid tänapäeval on juba igal teisel nutikas taskus

ja seda kaasas tassida on natuke parem siis soovingi nõu nendelt kes neid kasutab nutitelefonites :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen vist üks neist viimasest "Samuraidest" kes boikoteerib neid tasku nutikaid ja appe. Aga jah see selleks... Kui ma jõusaalis käin siis olen kogu selles teemas(liiga) sees ning kuni paari nädala vanused trennid on enamvähem peas. Toitmise kohapealt pole ma näinud vajadust kirja panna, kui kaloraaž paigas siis sellest mulle piisab. Paberkandjale olen muidugi mingid "retseptid " kirja pannud mida ma tavaliselt söön.

Kindlasti keegi oskab sulle miskit paremat soovitada.

Muudetud kasutaja KuriVari poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harri tänud proovin ka selle appi ära !

Kurivari eks ta nii ole , usu mind ega minagi ei salli neid aga paraku nii need ajad juba on .

Kusjuures ise hiljuti kustutasin enda Twitteri , facebooki ja Instagrammi ära nii et arvan et teen juba edusamme :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harri tänud proovin ka selle appi ära !

Kurivari eks ta nii ole , usu mind ega minagi ei salli neid aga paraku nii need ajad juba on .

Kusjuures ise hiljuti kustutasin enda Twitteri , facebooki ja Instagrammi ära nii et arvan et teen juba edusamme :D

Mul pole õnneks neid olnudki . Aga jõudu treeningul !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alati minnakse äärmustesse nende asjadega. Miks peab alati kõik kontod kinni panema, et arvutis ei passitaks. Samas võiks kuu alguses raha kõik ema kontole saata, sest muidu raiskad selle ära. Kui kõike mõistuse piirides teha siis saab ju kõigega hakkama.

Teemasse.

Ise olen ka siis nn vanakooli mees, sest käin jõukas vihikuga ringi. Aga ainult rasketel päevadel. Kergetel ei käi siis teen kõike tunde järgi ja pumpan erinevat viisi lihase igatpidi lihtsalt täis ja elan ennast välja. Rasketel päevadel pean raskuste üle arvet. Siiski tunnen, et pastakaga saan asjad kiiremini aetud. Muidu istu ja toksi seda nutitelefoni ja kogu keskendumine läheb sinnasamusessegi. Vihik ja pliiats. Kiire lihtne ja kogu areng on silme ees ;) Enne trenni saab kava valmis kirjutada ja trennis ainut kordused lisada. Kokku läheb trennis selle jaoks ca 2 minutit kokku ma arvan. 1,5h trenn. Nutikaga, kardan, et läheb 10-15min kindlasti <_<

Kui nutitelefoni üldse trenni tassida siis selleks, et muusikat kuulata ja stopperiga aega võtta. Võimalus ka erinevate HIIT programmidega endale kell piiksuma panna ja sedasi treenida. 10sek töö, 20 sek puhkus 8 ringi jne ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ka oleneb ikka appist ega sa väga kirjutama ju ei pea pead vaid harjutuse valima ja siis paned kordused kirja

Kusjuures see Gymwolf on eesti keeles ka ja paistab väga asjalik ja lihtne !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pean siinkohal peene poehärraga nõustuma , tavaline paberist märkmik ja pastapliiats

on kõige kiirem ja lihtsam ja inimlikum viis selliste toimingute korraldamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan Jefit-i nimelist app-i.Suur võimalus igasuguseid kavasid jne omale saada tasuta. Harjutuste pagas väga suur ning samuti saad endale ise koostada kava. Soovitan!

www.jefit.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin ka saalis jefit oli programmiks. Ette valitud kava ja päev ning peale soendust lasin päeva kava tiksuma. Klapides piiksus puhke intervalli lõpp mis tiksuma hakkas kui seerija lõpus sisestasin tehtud kaalu. Algajale suht mugav kuna näitab ette ka harjutuse soovitusliku sooritust mida siis peegli ees järgi teha/jälgida. Edasijõudnutele ehk liiga "bling"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge unustage ka endomondot, kui nüüd suvistel aegadel rattaga plaan tiir teha, joosta, kõndida, rulluisutada :) Saate hiljem pärast internetist kõike vaadata, kust sõitsite, kui palju jne... Super app!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×