Jump to content
KrissJustDoIt

Lihaskasvatus ja rasvapõletus koos ?

Recommended Posts

Tere !

Vabandan kui see teema on juba arutletud !

Palun asjatundjate abi, kuna olen natuke segaduses !

Olen 26 a. 156,5 cm. ja 60 kg. kaaluv naine. Sooviksin teada, et kas peaksin ainult rasvapõletusele keskenduma ( aeroobne trenn ) ja lihastreeninguid vähem tegema ? Soovin liigsest rasvast lahti saada ja tahaksin lihast treenida.

Ja kas nädalas 3 päeva kükke ... trenn on sobiv ? ( alakeha trenn, kõht ) ja 2-3 korda nädalas ülakeha ( kodus reguleeritavate hantlitega ). Aeroobset teen jõusaalis ja õues kiirkõnd.

Ja kas algaja võib lihaskasvatust ja rasvapõletust korraga teha või see pole mõeldav ? Sellel teemal nii palju vaieldud, et ma ei teagi mis oleks õigem. Toitumine on muidu paigas. Nädalas käin 2 korda jõusaalis ja ülejäänud päevad teen kodus ja õues trenni.

Tänan vastuste eest ja loodan siit oma küsimustele abi leida !

Muudetud kasutaja KrissJustDoIt poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviksin teada, et kas peaksin ainult rasvapõletusele keskenduma ( aeroobne trenn ) ja lihastreeninguid vähem tegema ? Soovin liigsest rasvast lahti saada ja tahaksin lihast treenida.

Oled sa kunagi näinud maratoni jooksjat sixpackiga?

Kui su eesmärk on lihast treenida, miks sa peaksid siis lihastreeningu ära jätma?

Jätka lihastreeninguga 3-4x nädalas ja 1x nädalas võid ka aeroobset teha.

Muidugi põhiasi on toitumine paika saada! Sa võid iga päev maratoni ka joosta, aga kui toitumine on paigast ära, siis võid rasvapõletusest ainult und näha!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×