Jump to content
Juky

Otsin trennikaaslast Lasnamäel

Recommended Posts

Sooviks leida trennikaaslast, kellega õhtuti võtta ette pikem distants kepikõnniks, kõnniks, jalutamiseks (jooks väga ei sobi). Üksi kuidagi nadi kõndida, seltsis oleks toredam, turvalisem, hoiaks motivatsiooni ka paremini üleval. Hetkel üheski spordiklubis küll ei käi, kuid treenin kodus (trenakas+ hantlid), aga ei ole ka välistatud, et koos võiks jõusaali minna (my fitness lasnamäel). Vanus ja sugu pole üldjuhul oluline, peaasi et pealehakkamist oleks ja püsivust jaguks:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise asun lasnamäel ja enne kui hakkasin reval spordis käima, treenisin lasnamäe kergejõustikuhallis. Seal on kükipuur, rinnaltsurumise pingid, paar varbseina, kaks tõstepõrandat ja mõned hantlid, soojenduseks saab joosta sealsel rajaäärsel alal. Kui sellest sisust piisab (sinna pääseb odavama hinnaga lihtsalt, võrreldes sealse jõusaaliga, mis minu arvates ei ole hinda väärt), siis ma võin tulla appi. Kogukeha näiteks seal läbi teha. Endal on blogi ka siin, kui tahad taustauuringut teha :P :

http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/38223-ak47-optimistlik-diabeetik/?p=390922

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×