Jump to content
vend vähk

LELKV 2014: absoluutne võitja on Rückenberg! Videokokkuvõte!

Recommended Posts

Ma ei tundnud Renkut kohe äragi. Nagu oleks mingi hull haigus kallal.

Seda ma mõtlesin, et miks sa mulle tere vastu ei öelnud. Arvasin, et oled ülbeks läinud ja mõtlesin sind maa peale tagasi tuua, aga loobusin :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures, me ei ole Renega küll isiklikud tuttavad, aga olen ikka alati tere öelnud ja mina ei tundnud ka algul ära, et kas on seesama mees või ei ole :). Mul tegelikult see häda ka et, kui mul prille ka veel ees ei ole, siis ma ei näe ausalt öeldes suurt väga palju, kui siis hästi lähedalt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav värk. Ise laval olles ei saanud arudki palju kohtunikke oli, kes täpselt oli või mis üldse nina eest toimus. Valgus paistab silma, keskendud endale ning ülejäänud on kõik tume maa. Seega loodan, et kohtunike hinded tulid ikka oma silmadega nähtu põhjal, mitte, et mõni kohtunik käis jalutamas ning hiljem umbes pani skoori kirja. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau, tegin ka siia foorumisse siis lõpuks konto. Vaatasin et "Madman" nimi siin juba on figureerinud 2006a niiet seda ei saanudki enam võtta. :) Aga see selleks.

Vahelduseks meestele siis üks ilus video ka...

Bodyfitness

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lava taust ei saanud küll kõige parem. Reklaam reklaamiks, kuid võisteljaid oli halb vaadata.Mind küll häiris. Loodan,et järgmine aasta mõni muu taust.

See taust saadeti alaliidu poolt ja tõesti natuke kirju, aga väga hull ei olnud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik pildimaterjal. Parem kui kunagi varem

Kõige parem, et korralik videomaterjal mõlemal aastal Margol tehtud, Suur töö aga võistlejatel hea mälestus ja teistel kah hea vaadata:)

Tänud veelkord!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×