Jump to content
vend vähk

LELKV 2014: absoluutne võitja on Rückenberg! Videokokkuvõte!

Recommended Posts

Mis selle valgusega siis juhtus, alguses oli ju info ,et sel aastal tuleb kõva valgus ja parem kui eelmisel aastal ,kuid nagu aru saan jutust, siis ei läinud päris kõik nii nagu peab. Proovin sedakorda ka ise veel parema valguse Reval Cupile saada, kohe nädala alguses tegelen sellega.

Ma sain aru, et valgus oli nagu tugev, kuid ei olnud piisavalt valguse allikaid. Ehk teatud mehed olid teatud kohtades ikka ülevalgustatud ja vahest varjus. Mulle öeldi pärast, et ära seal seisa, seal oled punane, ja seal oled teiste varjus. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis selle valgusega siis juhtus, alguses oli ju info ,et sel aastal tuleb kõva valgus ja parem kui eelmisel aastal ,kuid nagu aru saan jutust, siis ei läinud päris kõik nii nagu peab. Proovin sedakorda ka ise veel parema valguse Reval Cupile saada, kohe nädala alguses tegelen sellega.

Veel parema valguse ja valgustehniku kohaloleku eest eest küsiti 3 korda rohkem raha:)

Valguse tugevust oli aga jah keskel liigagi plaju ja äärtel jälle vähe:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu kaameraga tehtud pildid. Homme loodan rohkem kirjutada- hetkel väga väsinud :huh: . Oli pikk, aga põnev päev. Tänud kõigile võistlejatele ja toetajatele!

https://www.facebook.com/imre.vahi/media_set?set=a.10152287068362319.1073741866.705182318&type=1

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valguse kohta- võistlejaterivi olek svist võinud olla meetrike tagapoole ja siis oleks päris hea olnud.

Samas kõigil olid ees olles võrdsed võimalused ja selle taha ei saa keegi pugeda!

Palju õnne võitjatele.

Eriti hea meel on, et maailma kolmas vend viitsib tulla ja näidataTartus maailma taset!

Lisaks oli väga hea meel, et www.kaalustalla,ee koostööpartner Holger võitis oma esimesel võistlusel kulla omas klassis. Massi oli silmnähtavalt kõigist peajagu rohkem ja küll see vorm Eestikatel ka vast rohkem välja tuleb, kui paar kilo pekki veel kaotada..

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristjan peaks kindlasti mõtlema habeme värvimise peale. Hetkel sulandus ühtlaselt kehaga kokku. Nii et blondeeri ära või topi tindipotti. Või.... tee turbotriibud sisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodetavasti hakkab peagi sellest üritusest profifotograafide pilte ka tulema. Üks fotograaf oli kahjuks täna öösel tööl ja teine on eilsete piltidega terve päeva tegelenud ja loodame, et saab midagi üles. Minule korraldajana oli selline võistlus korralik väljakutse ning praegu tunnen ennast küll surematuna. Jõudumööda olen veel täna saatnud võistlejatele õnnitlusi ning parimaid kutsunud Eesti KV-le. Paari sõnaga eilsest võistlusest veel:

Seekordsed võistlused olid kõige kõrgemal tasemel. Kohtunike lauas oli rahvusvahelisi kohtunikke , samuti oli kohal Eesti Kulturismi ja Fitnessi asepresident alati soliidne hr Ergo Metsla. Lisaks Eesti koondise peatreener maestro Otsus, maailmameister Marek Kalmus, staarkaalusaate juht hr Orgu ning paljusid kulturismi- ja fitnessistaare läbi aegade. Signessa lubas olla noorkulturistidele vanaemaks ning saalis valitses talutarelik sumin. Võistlejate tase oli seinast seina- oli kohal selliseid mehi, kes ei olnud kulturismivõistlusteks isegi vabakava õppinud, aga samas olid platsis ka staaratleedid Janar Rückenberg, isand Kirp oma rämeda habemega. Ma arvan, et sellise ilge samblatutiga Kirp omale normaalset naist ei leiagi, aga ehk ongi see uhke punahabeme eesmärk õrnema soo eemalepeletamiseks. :rolleyes:

Janar võttis oma ning Kirp oma kogemustega platseerus absoluudi teiseks. Kirbu vormiga ma kahjuks rahule ei jäänud. Vägevad poseerimise pildid Reval-Spordi stuudionurgas olid paremad kui reaalne vorm. Teravust, teravust, teravust! Loodetavasti mees võtab ennast kokku ja üllatab kõiki juba Eesti KV-l.

Noorkulturistide seas oli mitmeid väga perspektiivikaid isandaid ning kuuldavasti parimad nende seast saadeti ka dopingukontrollidesse. Nüüd täna õhtul veel kuulsin, et vähemalt ühte minu õpilastest hakkas lava taga ette valmistama teine treener ning nii sain ka vastuse oma küsimustele, miks osad mehed laval kummalisi liigutusi tegema hakkasid. Kallid sõbrad! Kui te olete 2-3 kuud mingisuguseks võistluseks valmistunud, siis ärge kuulake viimastel tundidel neid mehi, kes ise kunagi laval käinud ei ole või kui on, siis ilmselgelt ennast sardelliks laadinud. Ma tean päris täpselt ühte sellist vennikest, kes on kogu aeg pehmelt lavale tulnud, aga võimsa autoriteedina jagab laadimise näpunäiteid kõigile, ka nendele, kellele mingisugust vägevat laadimist ei soovitaks. Pärast heidetakse mulle ette, et justkui mina oleksin käskinud kellelgi ennast paari päevaga põrsaks süüa. Tulevikus hakkan selliseid tegelasi julmalt oma õpilaste nimekirjast maha tõmbama ja pange võistlustel treeneriks need soovitajad tänu kellele te pehme veepommina teiste käest tappa saate!

Suur üllatus oli bikini ja menś physique kategooriate suur osalejate arv ning samuti väga kõrge tase. Hea, et me ei lasknud kõikidel võistlejatel T-kõndi teha, vaid ainult finalistidel- muidu ilmselt kestaksid need võistlused siiani. Kindlasti on need vägevad kõndimised kellegi jaoks atraktiivsed, aga minu jaoks tohutult väsitavad. Kõige pikem T-kõnd kestis ühel võistlejal 1:40 minutit!!! Selles suhtes võiksid olla mingid piirangud kõikidel võistlustel.

Usun, et paljud võistlejad astuvad sellel kevadel veel korduvalt lavale ning loodan et järgmisel aastal on meie võistlustel veel rohkem osalejaid. Kahjuks ei ole spordiklubides väga palju Kiivikaid ja Vähisid, kes fanaatiliselt noori lavale saatmiseks ette valmistavad. Loodan südamest, et oleme olnud heaks eeskujuks ning selliseid kulturismi ja fitnessigruppe on peagi igas Eesti maakonnas, igas linnas.

Veelkord suur kummardus kõikidele toetajatele, superlahedale publikule ning kõikidele võistlejatele tänu kellele me sellise võimsa spordipeo korraldada saime!

...ja ärge mõistke mind hukka kui ma eile läbiviijana mõned näpukad tegin aga uskuge mind- selliste suurte võistluste läbiviimine, kus koha peal üks tagasilöök järgneb teisele (näiteks tellitud pisikese atleedikujukesega karikate kuplite puuduse avastamine 1 tund enne võistluseid, osade diplomite puudumise avastamine enne autasustamiseid, võistlejate nimekirjas olevate valede nimede, pidev survestamine erinevate tegelaste poolt seoses ajapuudusega jne, jne, jne) ilma rahustiteta, samuti terve päeva ilma söögi- joogita ringiaskeldamine ei ole kerge töö! Kui ma oleksin võistelnud, oleksin kogu üritust ilmselt tuhandeid kordasid kergemalt võtnud!

Olge siis mõnusad ja edu kõikidele, kes sellel hooajal veel võistlevad! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tasemel pildid! Päris mitmed võistlejad on minu käest küsinud, et kas kuskil on veel eilseid pilte tulemas. Lähiajal on tulemas ka hr Taivo Seppa(TANK) pildigaleriid! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanarahvas teadis öelda, et $itt kündja süüdistab alati atra... :ph34r:

Mis puutub valgusesse, siis jah, seda oli vähe, eriti äärtes ja üks punane tuli värvis alati kellegi punaseks.

Minu poolt ka mõned pildid, soovin nendega tervitada kõiki võistlejaid.

post-1570-0-36103500-1396816848_thumb.jp

post-1570-0-26267100-1396816856_thumb.jp

post-1570-0-18757400-1396816864_thumb.jp

post-1570-0-70375500-1396816873_thumb.jp

post-1570-0-49692400-1396816881_thumb.jp

post-1570-0-32942000-1396816890_thumb.jp

post-1570-0-88404100-1396816899_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aplaus publikule! :wub:

attachicon.gifDSC_0870.jpg

Tõesti aplaus! Mu sõbranna istus registreerimisest saati toolil ning oli võistluste lõpuks ikka korralikult omadega läbi.

Selliste võistluste puhul peaks kindlasti publikule kõvasti tähelepanu pöörama. Muidugi kuna ise selle nurga alt ei näinud, siis ei oska kommenteerida kuidas paremini võiks midagi teha ja kui palju üldse annab teha. Esta ja Imre olid ikka kogu aeg aktsioonis, seega neile ei tahaks küll kohustusi juurde kruttida. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli mõeldud veel publikule jagada spordiklubide vabapääsemeid aga aega jäi väga väheks:)

Tank, kas paned ka pildid kuskile galeriina üles ja rohkem pilte?

Muudetud kasutaja Draakon40 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saatsin pildid fitness.ee meeskonnale ära. Galerii peaks iga hetk üleval olema.

Jääme huviga ootama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur üllatus oli bikini ja menś physique kategooriate suur osalejate arv ning samuti väga kõrge tase. Hea, et me ei lasknud kõikidel võistlejatel T-kõndi teha, vaid ainult finalistidel- muidu ilmselt kestaksid need võistlused siiani. Kindlasti on need vägevad kõndimised kellegi jaoks atraktiivsed, aga minu jaoks tohutult väsitavad. Kõige pikem T-kõnd kestis ühel võistlejal 1:40 minutit!!! Selles suhtes võiksid olla mingid piirangud kõikidel võistlustel.

Suurtel võistlustel ongi iga kategooria jaoks nö oma klipike, mida kõikidele naistele võrdselt lastakse. Üks ja sama lugu, üks ja sama klipp. Lihtsalt kategooriatel vahetub see, et ära ei tüdineks. EMV ja EKV DJ on ka seda kasutama hakanud, sest tõesti mõni kõva dieeditaja ei tahagi teistele ruumi teha.. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga iluasd pildid, tänud:)

Küsimus fotograafidele, kas kellegi aparaadis ka auhinnalauast ja auhinnalauast vasakul pool olnud reklaambänneritest mõni pilt on. Sponsorid tahavad näha aga polegi pilte vasakust tiivast.

Tänud ette, kui keegi leiab:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×