Jump to content
Ott Kiivikas

VI Reval Cup - tõrvatilk meepotis

Recommended Posts

Postitan pildi Jekaterinast, kelle poseerimist ma juhendan. Jekaterina võistleb sellel kevadel esimest korda bikini fitnessis. Ma olin väga üllatunud nähes aasta tagasi tehtud pilte temast. Fantastiline muutumine- imetlusväärne naine!

attachicon.gif1959992_275629279263952_507010093_n.jpg

Tõsi ta on, et muutus on imetlusväärne ja tore, et tulete seda ka suurema publiku ette näitama. ;) Meenutab meie oma metskassilugu...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juuniorid edasijõudnud (noor talendikas noormees registreerus, olnud ka Eesti abs meister või karikavõitja ,ma ei mäeleta täpselt)

Rainer Palm - Sparta Spordiklubi

Treener - Argo Ader

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänase seisuga on 12 registreerunut, eelmisel aastal oli kokku 29 võistlejat. Selge, et mitmed oma klubi poisid - tüdrukud on tänaseni veel registreerimata ja usun ,et väljastpoolt tuleb ka lisa ja saame ka Reval Cupil uued osavõtu rekordinumbrid.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VI Reval Cup & Tallinna lahtised meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis 2014

Võistlejate eelregistreerimine toimub kuni 26. märts 2014 e-maili aadressil: ott@fitness.ee. Registreerimiseks saada oma ees- ja perekonnanimi, täpne sünniaeg, spordiklubi, keda esindad ja kategooria, kus plaanid võistelda. Samuti kontaktandmed: telefon ja e-mail.

Tulge võistlema! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna Reval Cupil ei ole suur lava, siis ei ole välistatud, et suuremaarvulised kategooriad jagame lõpuks natuke väiksemaks, sest vastasel juhul on keeruline võistlejaid võrrelda kui korraga lavale seisma ei peaks mahtuma. Seega ei ole paha kui bikiinis ja meeste physiques oma pikkuse ja täpse sünniaja lisate, et saaksin hiljem vajadusel paremini võistlejaid klassifitseerida. Need, kes on juba mulle saatnud, ei pea seda uuesti tegema.

Registreerimise paneme lukku reede õhtul so 28 märts!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimas! Hakkab siia ka rahvast kogunema! Loodan, et enamus Lõuna-Eesti Lahtistele Karikavõistlustele lavale tulnud võistlejatest ka Revali võistlustest osa võtavad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks ise ka loota, et Lõuna - Eesti rahvas ka pealinna tee ette võtab. Tallinna meistriks ei ole üldsegi paha tulla, eriti kui Lõuna - Eestis elad.... ;)

Vihje eelmise aasta tulemustele ja galeriidele: http://www.fitness.ee/uudis/5069/2013-aasta-tallinna-meistriks-kulturismis-krooniti-raigo-kuusnomm-lisatud-protokoll

Väike vihje mida peale võistlust banketil pakume.... :D

post-22-0-08000200-1365321447.jpg

post-22-0-13411400-1365321457.jpg

Pilt eelmise aasta rikkalikust auhinnalauast. Loodetavasti ei jää ka sel aastal nõrgemaks.

post-22-0-74953200-1365321468.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lavataha tulevad kindlasti hantlid ja vesi meie toetaja Novelle poolt.

post-22-0-84212100-1365189014.jpg

Grimme ja pükse saab osta registreerimisel kohapeal, kuid soovitan seda siiski aegsamini teha. Täna tuli ka suur kogus Jan Tanat lattu sisse, seega kel soovi tulge läbi Telliskivist või tellige läbi veebipoe

post-22-0-09992400-1365189738.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks ise ka loota, et Lõuna - Eesti rahvas ka pealinna tee ette võtab. Tallinna meistriks ei ole üldsegi paha tulla, eriti kui Lõuna - Eestis elad.... ;)

Vihje eelmise aasta tulemustele ja galeriidele: http://www.fitness.ee/uudis/5069/2013-aasta-tallinna-meistriks-kulturismis-krooniti-raigo-kuusnomm-lisatud-protokoll

Väike vihje mida peale võistlust banketil pakume.... :D

post-22-0-08000200-1365321447.jpg

post-22-0-13411400-1365321457.jpg

Pilt eelmise aasta rikkalikust auhinnalauast. Loodetavasti ei jää ka sel aastal nõrgemaks.

post-22-0-74953200-1365321468.jpg

No seda uhket auhinnalauda vaadates tuleks isegi lavale ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Abross tuleb ja võtab puhtaks.... ;) ta on selle aasta EKV maskott ka ühe korraga.... ;)

No ma olin ka ükskord maskott...pärast olin lihtsalt kott B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nimi: Jane Tammearu
Kategooria: naised bikini fitness algajad
Spordiklubi: Reval Sport
Treener: Siim Veri, Ott kiivikas/ Natalja Nazarenko-Kiivikas

Pole paha kolm treenerit.... ;) (loodame, et tulemus on ka selle vääriline ;) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×