Jump to content
Ott Kiivikas

VI Reval Cup - tõrvatilk meepotis

Recommended Posts

Mitmendat päeva käib mu FB feedist selline reklaam juba läbi. Ma ei tea kuidas teistega, aga mulle tundub ahvatlev plaan peale võistlusi. :D

https://www.facebook.com/RestoranViktoria/photos/gm.669903156408262/671783136214375/?type=1&theater

Ma usun ,et peale seda kui me oma võistlejate kamba sinna peale saadame on see selle firma jaoks viimane seesugune bankett kui mitte hullema stsenaariumi korral firma tegevuse lõpetamine.... :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitmendat päeva käib mu FB feedist selline reklaam juba läbi. Ma ei tea kuidas teistega, aga mulle tundub ahvatlev plaan peale võistlusi. :D

https://www.facebook.com/RestoranViktoria/photos/gm.669903156408262/671783136214375/?type=1&theater

Kiidan heaks! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiidan heaks! :)

Kui mingi kamba kokku saaks siis võiks ette ära broneerida. Ma pole seal varem käinud ja ei ole kursis sealse külastajate arvuga, kuid vast ei tasu riskida lampi kohale minemisega ja siis leida eest täismaja ning tühjad letid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sel laupäeval: VI Reval Cup & Tallinna lahtised meistrivõistlused

Pealtvaatajatele on üritus tasuta!

6824_thumb.jpg

VI Reval Cup ja Tallinna lahtised meistrivõistlused toimuvad eelseisval laupäeval, 12. aprillil Spordiklubis Reval–Sport.

Võistluste algus 12. aprill kell 14.00.


Võistluspaik: Spordiklubi Reval-Sport, aadress Aia 20, Tallinna kesklinn.

39 sportlast on võistlema asumas sel laupäeval kuuendatel Reval Cup võistlutel. Esindatud on kulturism, klassikaline kulturism, bodyfitness, meeste physique ja bikiini fitness.

Võistlus on heaks hüppelavaks neile, kes soovivad kunagi osaleda Eesti meistri- või karikavõistlustel. Selle võistluste parimatel avanebki võimalus osaleda aprillis Eesti kevadistel karikavõistlustel.

Kõikide pealtvaatajate vahel loositakse välja Reval-Spordi 30 päevane priipääse ja auhindu Fitshopilt. Pealtvaatajatele on üritus tasuta!

Tutvu võistlejatega: VI Reval Cup ja Tallinna lahtised meistrivõistlused

Võistluste korraldaja on Spordiklubi Reval–Sport koostöös Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liiduga.

Võistlusi toetavad: Tallinna linn, EKFL, Reval–Sport, Fitness.ee, Fitshop.ee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkasin just vaatama, et registreerimine on veelgi varem, kui LEKV'l oli. Ehk peale registreerimist on veel 3h aega tiksuda enne kui esimesed katid peale lähevad. Lihtsalt huvi pärast küsin, et kas nii pikk paus registreerimise ja võistluste vahel on vajalik? Nüüd, kui enda kodulinnas toimub, siis pole muret aja sisustamiseks aga veidi palju seda tühja aega nagu on. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkasin just vaatama, et registreerimine on veelgi varem, kui LEKV'l oli. Ehk peale registreerimist on veel 3h aega tiksuda enne kui esimesed katid peale lähevad. Lihtsalt huvi pärast küsin, et kas nii pikk paus registreerimise ja võistluste vahel on vajalik? Nüüd, kui enda kodulinnas toimub, siis pole muret aja sisustamiseks aga veidi palju seda tühja aega nagu on. :)

EM ja MM on registreerimise ja eelfinaalide vahel tavaliselt 24 h :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EM ja MM on registreerimise ja eelfinaalide vahel tavaliselt 24 h :rolleyes:

Selge. See 24h on samas veel nagu loogilisem, kui see 2-3h. Terve päev vahet tähendab siiski, et sa ei jää ju kohapeale passima niisama, vaid ronid tagasi hotelli või vaatamisväärsusi vaatama või mida iganes. Kuid see 2-3h on täpselt selline ei liha ei kala teema. Neile, kes esimesena lavale lähevad neil on asi vähe lihtsam muidugi. Grimmide täiustamine, riided paika ja pumpama vaikselt. Kes aga hiljem läheb, sellel on ikka kena mitu tundi tiksumist.

Huvitaski just, et mille järgi neid kella-aegu sätitakse? Kas rohkem võistlejate pärast, et tahetaksegi, et esimestel minejatel oleks kindlalt piisavalt aega, või pigem korraldajate pärast, et nad saaksid kõik vajaliku paika sättida? Lihtne uudishimu. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik kes tahavad peale võistlusi sööma minna, siis nagu ennist kirjutasin, siis selline pakkumine tundub huvitav: https://www.facebook.com/RestoranViktoria/photos/gm.669903156408262/671783136214375/?type=1&theater

Uurisin veidi lisainfot ning broneerida saame laua väga ilusti ka selleks kella-ajaks millal reaalselt jõuda võime. Kui saaks siin mingi kamba võistlejaid/korraldajaid kokku, siis ma võiksin broneeringu ära teha. Muidugi võivad kõik huvilised meiega liituda, kuid asja lihtsana hoidmise nimel tegeleks ma ainult võistlejate/korraldajate ja nende kaaslaste jaoks laua broneerimisega. Seega, kui mõni lugeja tahab meiega ühineda, siis palun hoolitsega ise enda broneeringute eest, või tulge lihtsalt kohale. (Ei kujuta ette, mis seal kohapeal toimub ja kas üldse ilma broneeringuta on seal kuhugi istuda või midagi teha)

Kuna võistlused on juba paari päeva pärast, siis ei tasu meil pikalt mökutada. Seega, kes on võistleja või võistleja abiline ning loeb seda teemat, siis küsige järgi neilt, keda te teate, et võistlevad. Kes on huvitatud siis andke siin teemas või mulle PM-ina teada.

Küsisin veel restoranilt üle, et kaua broneeringuga oodata annab, aga ma ise ei usu, et kaua. Võib-olla peame juba täna õhtul või homme lukku panema. :)

Ott, Janika - oskate äkki pakkuda, mis kellani kogu ettevõtmine võib umbes minna võistlustel? Mis see umbkaudne ajakava on asjade lõpetamiseks, siis teaks enamvähemgi broneeringu kellaajaliselt paika panna.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik kes tahavad peale võistlusi sööma minna, siis nagu ennist kirjutasin, siis selline pakkumine tundub huvitav: https://www.facebook.com/RestoranViktoria/photos/gm.669903156408262/671783136214375/?type=1&theater

Uurisin veidi lisainfot ning broneerida saame laua väga ilusti ka selleks kella-ajaks millal reaalselt jõuda võime. Kui saaks siin mingi kamba võistlejaid/korraldajaid kokku, siis ma võiksin broneeringu ära teha. Muidugi võivad kõik huvilised meiega liituda, kuid asja lihtsana hoidmise nimel tegeleks ma ainult võistlejate/korraldajate ja nende kaaslaste jaoks laua broneerimisega. Seega, kui mõni lugeja tahab meiega ühineda, siis palun hoolitsega ise enda broneeringute eest, või tulge lihtsalt kohale. (Ei kujuta ette, mis seal kohapeal toimub ja kas üldse ilma broneeringuta on seal kuhugi istuda või midagi teha)

Kuna võistlused on juba paari päeva pärast, siis ei tasu meil pikalt mökutada. Seega, kes on võistleja või võistleja abiline ning loeb seda teemat, siis küsige järgi neilt, keda te teate, et võistlevad. Kes on huvitatud siis andke siin teemas või mulle PM-ina teada.

Küsisin veel restoranilt üle, et kaua broneeringuga oodata annab, aga ma ise ei usu, et kaua. Võib-olla peame juba täna õhtul või homme lukku panema. :)

Ott, Janika - oskate äkki pakkuda, mis kellani kogu ettevõtmine võib umbes minna võistlustel? Mis see umbkaudne ajakava on asjade lõpetamiseks, siis teaks enamvähemgi broneeringu kellaajaliselt paika panna.

Stsenaarium saadeti sulle eile mailile, loodan ,et sellest on abi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.04 Laupäeval toimub Klubi Teater Pin Up üritustesari. Klubi Teater on Reval - Cup ametlik peopidamise koht (öeldes parooli "Reval Cup" sel õhtul, on sissepääs tavapärase 8€ asemel 5€)


Pin Up üritustesari, mis on pööraselt lõbus, seksikas ja täis parimat muusikat!
Electro Jazz, Swing ja teised retro hõngulised lood uues ja kaasaegses kuues!

Sel korral hullutavad külalisi laval kaunid rock’n’roll-i kaunitarid 1950-ndatest!

Marilyn Monroe, Betty Page, Lauren Bacall, Ava Gardner – säravaimad Pin-Up ikoonid 1940- ja 50ndatest aastatest, kelle aegumatu ilu on eeskujuks ja hinnatud kuni tänase päevani.

"Who said nights were for sleep?"

― Marilyn Monroe

Peole loob atmosfääri DJ Peterson
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Stsenaarium saadeti sulle eile mailile, loodan ,et sellest on abi.

Kindlasti jah. Väga hea meil oli, palju kasulikku. :) - Muidugi tundub, et restorani broneeringute koha pealt keegi huvi ei tunne, seega lähen üksi vist sinna õgima. :D

12.04 Laupäeval toimub Klubi Teater Pin Up üritustesari. Klubi Teater on Reval - Cup ametlik peopidamise koht (öeldes parooli "Reval Cup" sel õhtul, on sissepääs tavapärase 8€ asemel 5€)

Pin Up üritustesari, mis on pööraselt lõbus, seksikas ja täis parimat muusikat!

Electro Jazz, Swing ja teised retro hõngulised lood uues ja kaasaegses kuues!

Sel korral hullutavad külalisi laval kaunid rock’n’roll-i kaunitarid 1950-ndatest!

Marilyn Monroe, Betty Page, Lauren Bacall, Ava Gardner – säravaimad Pin-Up ikoonid 1940- ja 50ndatest aastatest, kelle aegumatu ilu on eeskujuks ja hinnatud kuni tänase päevani.

"Who said nights were for sleep?"

― Marilyn Monroe

Peole loob atmosfääri DJ Peterson

Kas rahvas plaanib minna ka? Kahju, et nii kehva soodustus muidugi. Klubide jaoks on enamasti köömes tasuta pileteid murdu jagada. Hea muidugi, et enda ööklubide päevilt on igas klubis mul käpp sees. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teavitan ka, et otseülekannet ei tule - lihtsalt sellepärast, et kes soovib ja on fänn tuleb kohale! Oleme nende otseülekannetega ka inimsesed ära hellitanud ja sedakorda ei plaani ka EKV seda teha. Oma ajal sõitsime kohale ja sõideti teise Eesti otsa võistlusi vaatama kui ikka väga soov oli näha. Seega tulge kohale!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti jah. Väga hea meil oli, palju kasulikku. :) - Muidugi tundub, et restorani broneeringute koha pealt keegi huvi ei tunne, seega lähen üksi vist sinna õgima. :D

Kas rahvas plaanib minna ka? Kahju, et nii kehva soodustus muidugi. Klubide jaoks on enamasti köömes tasuta pileteid murdu jagada. Hea muidugi, et enda ööklubide päevilt on igas klubis mul käpp sees. :D

Holger, kas Sa mõistad, et kahe nädala pärast on Eesti karikavõistlused. Kes Sul ikka sööma saab minna ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Holger, kas Sa mõistad, et kahe nädala pärast on Eesti karikavõistlused. Kes Sul ikka sööma saab minna ;)

Mõni ütleks selle peale, et vorm peakski juba 2 nädalat enne võistlusi valmis olema, et saakski veidi rahulikumalt võtta ja end turgutada. :D

Kuskilt peab siiski energia trennideks ja lihaste säilitamiseks tulema. Üks päev laadimist suurt midagi kindlasti ära ei riku, pigem ikka vastupidi. Ma ise õgisin peale LKV-d ogaraks ning pühapäeva hommikuks oli kaal hoopiski -1kg võrreldes võistluspäevaga. Niiet keha imes toitained endasse, kasutas ära ning igaks juhuks põletas pekki edasi, lol. :D

Aga tõsisemalt rääkides, siis muidugi mõistan, et nii mõnelgi on vaja vormi suhtes pingutada ning minule omaseid "söögiorgiaid" ei tasugi vast tõesti kõigil praktiseerida. Aga muideks registreerisin end ka EKV-le ära, seega võin öelda, et mina olengi see kes läheb homme sööma. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homseks lahinguks on lahinguväli valmis. Valgus on tugevam kui aastad varem ja usun ,et veab ilusasti välja, vähemalt laval seistes oli raske vaadata, sest valgus oli ere ja päris soe hakkas. Tänan kõiki abilisi, kes täna said mahti vaatamata reede õhtule appi tulla! Sügav kummardus minu poolt!

Homme uus päev ja ega seegi kerge tule ,kuid saame kindlasti hakkama.

Kohtume homme!

post-22-0-40179300-1397249096_thumb.jpg

post-22-0-50105800-1397249106_thumb.jpg

post-22-0-43267100-1397249115_thumb.jpg

post-22-0-92600500-1397249125_thumb.jpg

post-22-0-29388100-1397249133_thumb.jpg

post-22-0-57341500-1397249141_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×