Jump to content
tyrbel

Treeningkava seljale

Recommended Posts

Lisa kohupiimal suhkrut, ja saadki massilisaja. Miks ei lepi juba antud heade-lihtsate nõuannetega.

Väga ideaalselt lepin. Lihtsalt järelpärimised ei tee halba? :) Tahan asjast rohkem sotti saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haah,ole nüüd,kohupiim on mingi 200g enamasti,ma ise lasen poole minutiga kinni sellise. :D.Odav ka.Üldises plaanis,hakka rohkem sööma,teisiti ei kasva.Kui süüa ei jaksa,siis libista kas või keefiri vms. :)

Kärme sell oled siis kohupiima söömises :D Mul läheb 15 mintsa ikka :P

Väga ideaalselt lepin. Lihtsalt järelpärimised ei tee halba? :) Tahan asjast rohkem sotti saada.

Mul läheb ka ikka päevas pakk kohupiima või kodujuustu :) Maitsev ja soovitan :) Hakka rohkem sööma!

Muudetud kasutaja janarL poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kokkuvõtteks võib siis öelda, et kava olgu tahes mis ning kohupiima tuleb näost sisse ajada? :D

Ikkagi tahaks teada, kas nendest massilisajatest on üldse mingit kasu (ei kavatse kasutama hakata, huvitab lihtsalt)?

Kuna tarvitseks kohupiima süüa? On sellel ka mingi kindel aeg (pärast suuremat sööki ehk õhtul)?

Muudetud kasutaja tyrbel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kokkuvõtteks võib siis öelda, et kava olgu tahes mis ning kohupiima tuleb näost sisse ajada? :D

Ikkagi tahaks teada, kas nendest massilisajatest on üldse mingit kasu (ei kavatse kasutama hakata, huvitab lihtsalt)?

Kuna tarvitseks kohupiima süüa? On sellel ka mingi kindel aeg (pärast suuremat sööki ehk õhtul)?

Saab ilma kohupiimata ka. KUI toitumine on paigas. Massi lisajast on sama palju kasu, kui praest. Lihtsalt kui ei suuda piisavalt süüa, siis osadel lihtsam sisse juua kaloreid.

Pole mingit kindlamat aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui soovid kohupiimalt valku minema eemaldada, siis pane nõrguma kohupiim.

Piimatoode ja pähklid kuuluvad töödeldud toidu valdkonda, nagu ka vorst ja toiduõli.

Seega paljudele see piim ei olegi hea, ja miks mitte siis vältida, või ka vadakut eemaldada sellest.

Sa ikka ei väsi

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saab ilma kohupiimata ka. KUI toitumine on paigas. Massi lisajast on sama palju kasu, kui praest. Lihtsalt kui ei suuda piisavalt süüa, siis osadel lihtsam sisse juua kaloreid.

Pole mingit kindlamat aega.

Kuna ma proovin süüa hästi palju, siis on päevi, kus lihtsalt ei söö mingitel põhjustel ning ma arvan, et siis on kohupiim parim valik. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ma proovin süüa hästi palju, siis on päevi, kus lihtsalt ei söö mingitel põhjustel ning ma arvan, et siis on kohupiim parim valik. ;)

jiFfM.jpg

Mõni päev sööd korralikult ja siis järgmine päev sööd ainult kohupiima.Ok,sa vist ei saanud ikka pihta.Hetkel sa sööd liialt vähe,menüü on valguvaene.Selleks,et nüüd kaalus juurde võtta pead sa iga päev tarbima rohkem kaloreid.Hea oleks,kui menüüs oleks ka rohkem valku (absoluutselt vahet pole kuskohast sa need valgud välja võlud).See on nii puust ja punaseks soovitus kui olla saab.Kui asja korralikult teha,siis oleks vaja igapäevaselt kaloreid ja makrosid lugeda.Aga noo las olla,liiga palju infot.Lihtsalt suurenda oma koguseid ja tarbi rohkem valgulisi tooteid.Foorumit võiksid ka sirvida,saad elementaarsed teadmised selgeks.

Muudetud kasutaja Kang08 poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks ma peaks väsima, mul energia tase on kõrge. Treenida tuleb elukestvalt ja ühiskonnas sõna võtta samuti elukestvalt.

Siin keegi soovitas massilisajaid, lisan siis ühe video alla, mis soovitab atleetidel lisandeid mitte tarbida, kuna enamk on mürgised.

Siia saidile oleme toonud ka linki, mis õpetab, et füsioloogiliselt 1h-ga proteiini shake'i üle 10g ei jõua keha omastada. Aga need lingid on kustutatud tsensuuri eesmärgil. Oleme toonud ka videosid ja linke, et lisandid, sh omega-3 ja vitamiini lisandid, ei toimi- samuti tsenseerivalt kustutatud.

Lisandeid ja sh massilisandeid kindlasti kasutama ei peaks.

Ma pole sbinud, mis on teemaks siin üldse, aga kaalutõus või? Sel juhul oleks mõtekas füüsika-alased teadmised appi võtta. Süa võimalikult kõrge tihedusega asju sisse- mis sisaldavad kõrgelt palju energiat, kuid võtavad vähe ruumala/ruumi. Mis on sinu jaoks sellised kõige söödavamad toidud? Majonees äkki? Majonees kartulitega on äärmiselt maitsev ja pudel majoneesi päevas läheb 3-4 kartuliportsuga ilusti ka ära. Pudel majoneesi annab korralikult lisakaloreid, kaalutõus on garanteeritud.

Ise olen ma see, kes tõesti sööb pähkleid, mitte ei räägi et tuleks süüa ja siis söön kord kuus 1 paki. Ei, ma söön iga päev 1 paki. Ja sealt saab ka korraliku energialisa. Võib-olla siis majoneesile vahelduseks veel 3-pakki pähkleid päevas.

Vali lihtsalt kõrge energia hulgaga toitu omale, ja söö rohkelt. Aja pikku magu venib ja hakkab rohkem ja sagedamalt küsima. Ole kannatlik.

Mis sa oled purjus w? Päevas siis majonnesi purk ja 3 pakki pähkleid? Mine maga kaineks.

Tehke mingi teine foorum üldse näiteks külv.ee vms... Kartul annab veel vähe kaloreid ka ju! Eriti loll soovitus.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui loed uuesti, siis näed, et pähklid olid alternatiiviks, vahelduseks. Mitte ei olnud nii ,et mõlemaid korraga. Aga miks mitte ka mõlemaid korraga kui mahub. Süübisid üldse jutu ideesse? Idee oli, et süüa kõrge energia-tihedusega toite. Ja toodi näitena majonees.

Täiesti kaine ja joon harva.

Ja kartul imab sisse pannirasva, võib ka friikartuleid teha, veel parem.

Ja kartul ongi eriti kõrge energia sisaldusega toit? Täiesti pointless ju soovitada inimestele siukseid asju. Mine delfi naisteka tagasi...

Kartuli asemel võiks tuua mitu suurema sisaldsega toitu ja neid õli sees kasvõi leotada.... Sitast võid ka saia teha, aga maitseb ikka nagu sitt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Friikartul on tõesti kõrge sisaldusega ja maitseb hästi nagu elupilt tõestab. Miks sa seda ei usu? Arvad, et kalamaksa õli maitseb paremini või? Ei maitse ju, keegi ei joo ju seda, friikaid süüakse aga kogu aeg.

Ei saa aru, miks mingite näidete üle vaidled. Kellele pähklid, kellele friikad, maitse üle ei ole mõtet vaielda.

Debiilik oled w? Jäätis ja kommid maitsevad ka hästi. Äkki sööks ainult neid? KARTUL ükskõik mis krdi vormis EI OLE kõrge energia hulgaga toit. PUNKT

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks lisaks veel harjutusi seljale, mida on võimalik jõusaalis teha.

Siitsamast lehelt tööriistade alt ava harjutustepank.

.....to dront - sa pole vist piisavalt hästi kursis kasutaja Promiscuity/kevadkünd/sügiskülv/LPF kasutaja kuulsusrikka ajalooga siin foorumis....

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esiteks , milleks solvata , see näitab ainult solvaja ebastabiilsust.

teiseks , mul ei ole mitut kontot. mulle piisab ühestki.

kolmanda punktina tooks välja , et vaevalt sinust kokkusaajat oleks ja millest meil ikka omavahel rääkida on??

biggereveryday juba kustutab usinalt enda poolt toodetud rõvedat sõimu , aga muretsemiseks pole põhjust , mul on printscreenid olemas.

1. oled sina sama moodi ebastabiilne, kuna solvad ka.

Teiseks õpi kirjutama veidi. (ilmselgelt tuleneb see sellest, et oled 11a, vähemalt mõistuse poolest)

3. sinu sugused hirmutavadki mu nii ära, et ega ei julgekski kokku saada. :)

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to kang08 , olen kohanud sügiskülvi postitusi ponsuna foorumis , tundub olevat väga omapärase lähenemisega kodanik.

Hmm,mingi tunne ütleb,et järjekordne Hr.Külvi varikonto.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes siin ütles, et 200g kohupiima on 30g valku? Kõigest 16g on ju?

Mis kohupiima sa sööd. Tavalises kohupiimas on 14-17g valku iga 100g kohta, ehk 28-34 tavalise 200g paki kohta. On ka 250g pakke ja seal seega veel rohkem valku.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks lisaks veel harjutusi seljale, mida on võimalik jõusaalis teha.

Miks sa seljale lisaks tahad harjutusi saada?? Kui sa seda kava teed mida näitasid alguses,siis tee seda. Kui sa selle kavaga ennast ei suuda ära väsitada,siis võid erinevaid harjutusi lisada palju tahes,see ei muuda midagi. Järelikult on raskused väikesed või kordusi vähe. Kui sa selle kava järgi oled teinud vähemalt 4 kuud ja siis ütled,et võiks midagi muuta,oleks see teine jutt. Praegult uha oma kava ja pane toitumisega seoses sulle antud soovitused kõrva taha. Kui sa ei hakka korralikult sööma,siis võid kasvõi 1000 harjutust teha,mitte midagi ei muutu,vastupidi,kui sa jõuad 1000-st 8-nda harjutuseni,siis lihtsalt kukud kokku,kuna kehal on kasvamiseks omad vajadused. Nii-et, hakka pihta oma toidulaua ülevaatamisega ning selle kavaga mida sa näitasid. Vaikselt lisa raskusi ja usu,sa ei soovi seljale mingeid lisa harjutusi. Ära tee lihtsaid asju keeruliseks.....muidu lõpetad keskerakonnas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sa seljale lisaks tahad harjutusi saada?? Kui sa seda kava teed mida näitasid alguses,siis tee seda. Kui sa selle kavaga ennast ei suuda ära väsitada,siis võid erinevaid harjutusi lisada palju tahes,see ei muuda midagi. Järelikult on raskused väikesed või kordusi vähe. Kui sa selle kava järgi oled teinud vähemalt 4 kuud ja siis ütled,et võiks midagi muuta,oleks see teine jutt. Praegult uha oma kava ja pane toitumisega seoses sulle antud soovitused kõrva taha. Kui sa ei hakka korralikult sööma,siis võid kasvõi 1000 harjutust teha,mitte midagi ei muutu,vastupidi,kui sa jõuad 1000-st 8-nda harjutuseni,siis lihtsalt kukud kokku,kuna kehal on kasvamiseks omad vajadused. Nii-et, hakka pihta oma toidulaua ülevaatamisega ning selle kavaga mida sa näitasid. Vaikselt lisa raskusi ja usu,sa ei soovi seljale mingeid lisa harjutusi. Ära tee lihtsaid asju keeruliseks.....muidu lõpetad keskerakonnas :)

http://www.youtube.com/watch?v=4fBssXbaq60

Kummas viga on, kas kordusi vähe, või raskus väike? Enamasti sama viga algajatel...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×