Jump to content
gymer

Sooviks pisut nõu, menüü ja rasva %.

Recommended Posts

Tervitus!

Kui kellegil on mahti, siis palun korrigeerige, kritiseerige ja nõustage :)

Koostasin midagi sellist.

1. HOMMIK kl 8.45
Kohv+piimaga
Omlett (3muna)+3 riba peekonit
Multivitamiin (1tblett) + Omega 3 kapsel.

3. TUNDI HILJEM
250 g lõhet (hautatud pipra ja oliiviõliga) VÕI kana (oleneb olukorrast, mida hetkel on)
1/2 avakaado (või pähkleid)


Enne trenni, kohvi + banaan (või energia batoon)
*Kerge trenn (vabaraskused + "lõuatoru").
Kava jaotatud kolmeks
Esmasp. Rind-triips
Kolmap. Selg biits kõht
Reede. Jalad – õlad

Peale trenni Muscle + (50g veega)
(sain ühe koti, ja ega ära ju ka ei viska, ega müü :))


1-1,5 tundi peale trenni
100-150g pruun riis (keedetud)
liha (250 g loom, kana – oleneb jällegi, praetud)
hautatud köögiviljad võis (2 teelusikat võid, 1 sibul, brokkoli, paprika, porgandid – tunde järgi, umbes 100-150g)


3. TUNDI HILJEM

1 pakk kohupiima (4%) VÕI kodujuust. Omega 3 kapsel


Kui vahel ikka kõht tühi,siis 200 g kodujuustu ja pähkleid. Kiire ja kerge vahepala. 2-3l vett. Piim.

Eesmärk:
Hea enesetunne saavutamine ja rasvaprotsendi vähendamine, maksimaalne lihase säilitamine.
Vanus 32.
Kaal 75.
Pikkus 185
Rasva % ei tea hetkel (BMI on 22)
Kontoritott :)

KÜSIMUS:

Kas süsikaid pole liiga vähe ja rsva liiga palju (ei soovi hetkel massi teha)? Kui ikkagi vähe, kas siis hommikuks nt. ube või kaeraputru süüa (senise asemel).

Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rasva võiks süüa umbes 1g iga oma kehakaalu kilo kohta päevas, valku võiks süüa, et lihas säiliks näiteks 2g iga oma kehakaalu kilo kohta päevas, ülejäänud kalorid süsikatest, et tuleks kokku kaloraaž millega kaal langeb tempoga 0.5-1kg nädalas.

Sinu puhul: 75g rasva päevas; 150g valku päevas, BAV on sul 1900 kcal, see tuleks läbi korrutada aktiivsuskonfitsiendiga

http://www.fitness.ee/artikkel/692/vistluseelne-toitumine-ja-8222vormitegemine8220-ii- ja saadud tulemusest (kaalu hoidmise kaloraažist) lahutada maha 300-800 kcal. Kirjuta oma menüü fitness.ee kaloriarvutisse sisse ja vaata kas saad sealt õiged numbrid valku,rasva,süskareid ja kcal. Kui saad, hakka igapäevaselt end kaaluma ja vaata mis kaal teeb, selle järgi korrigeeri.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur tänu vastamast. Asjalik artikkel, uurin lähemalt :)

edit: fitness.ee kaloriarvuti on kulda väärt abimees, proovisin ja avastasin seal mitu tundi.

Muudetud kasutaja gymer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõstatan paar küsimust ja loodan, et panen Sind mõtlema/analüüsima ja siis otsustad ise kas on vaja muudatusi teha või mitte.

1) Hommikul süsivesikud puuduvad?

2) Peekonid aknast välja ja võta näiteks 1 käär musta leiba kui Sa putru ei viitsi teha.

3) Esimene süsivesik tuleb ennem treeningut? - Ja see kah kiirelt imenduv... (Väheseid toidukordi kus ma ei läheks süsivesikute ligidalegi)

4) Kuidas ensetunne on sellise süsivesikute hulgaga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SV on tavatoitumise mõistes vähe aga kui tunda ei anna, miks ei? Või mis?

Fouva loopigu toitu aknast välja, sulle seda ei soovitaks.

Miks just *musta leiba* ? Miks mitte sepikut? Täistera saia? Ja miks ei või kiire SV "?ENNEM?" treeningut?

Jaburad nõuanded.

Muudetud kasutaja Marxengel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igale inimesele hommikuti süsikad ei sobigi. Mina näiteks kui ei söö siis olen nagu duraceli jänes. Varem alustasingi hommikut 3 munaga ainult. Hetkel 2 täisteraleiva viilu juustuga ja una kõrvale. Klaas apelsiini mahla ka.

Must leib või teele sai vahet pole... Täistera leib pigem siis juba või sepik.

Kiire süsivesik enne trenni võib teha trennis väsimuse ja lihtsalt ei ole energiat, et täiega kütta. Oleneb muidugi jälle inimesest. Samuti ajast kuna ja kui palju tarbida. Võib olla ka, et need süsikad ei jõua veel imendumagi hakata enne trenni lõppu.

Ise olen kasutanud ka trenni aeg 120g süsikaid ja 80 valku. Ei ütleks et midagi erinevat oli. Ainult trenni lõpus lihased ei olnud nii väsinud. Kuigi ei usu ka, et sealt midagi eriti imenduda jõudis. Hetkel enne trenni söön süsikaid ca 6g, 20-25g valku ja 0.4 rasvu. Energiat on ja pärast siis korralik söök.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõstatan paar küsimust ja loodan, et panen Sind mõtlema/analüüsima ja siis otsustad ise kas on vaja muudatusi teha või mitte.

1) Hommikul süsivesikud puuduvad?

2) Peekonid aknast välja ja võta näiteks 1 käär musta leiba kui Sa putru ei viitsi teha.

3) Esimene süsivesik tuleb ennem treeningut? - Ja see kah kiirelt imenduv... (Väheseid toidukordi kus ma ei läheks süsivesikute ligidalegi)

4) Kuidas ensetunne on sellise süsivesikute hulgaga?

Ma küsiks ka mõned küsimused.

1) Mille jaoks hommikul süsivesikud?

2) Miks peekonit raisata? Milleks leib ja milleks pudru?

3) Miks trenni ajal süsivesikuid karta? Miks neid üldse karta? Milleks üldse mingil ajal mingeid toitaineid karta?

4) Miks ma midagi huvitavat neljandaks küsimuseks välja ei suuda mõelda?

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küsiks ka mõned küsimused.

1) Mille jaoks hommikul süsivesikud?

2) Miks peekonit raisata? Milleks leib ja milleks pudru?

3) Miks trenni ajal süsivesikuid karta? Miks neid üldse karta? Milleks üldse mingil ajal mingeid toitaineid karta?

4) Miks ma midagi huvitavat neljandaks küsimuseks välja ei suuda mõelda?

1 Et oleks uimasem olek kogu hommik.

2 peekon ei maitse :D leib ja pudru nagu nõuka ajal ikka :D

3 süsikas rikub trenni :D Karta sest kõik räägivad et teeb paksus, vähemalt naabrinaine saunas rääkis :D

4 sest sa pole süsikaid täna söönud. :D

5 this s*** happens every time when they give me coffee in the morning...

Reaalselt pole mõtet karta terve elu mingeid mõtetuid asju. Kui me nüüd kõik muretseks suhkruhaiguse, hiv ja saja erineva asja pärast veel, siis pensionil avastaksime alles, et me polegi elanud. Pole teinud asju mida me südamest tahaks teha jne... Muidugi eestis on kõigi mõttemaailm kuidagi piiratud ka...

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja nagu sadu kordi senini: me kõik oleme nii erinevad, ei mina, Holger, veel vähem foueeva, saab kellelegi väga põhjapanevat soovitust anda.

Mida me saame - kirjutada, kuidas meile sobib. Proovimiseks mõtteainet pakkuda. Kogu lugu.

Ideaalsed näited siitsamast:

minu 'trenni' ei riku vahetult enne süsivesik - shokolaadikestas plombiir, enne paaritunnist surfi, ratast, jõudu - ideaalne.

Rotweiler, samas, näe, ei saa siis uimasusest üle...

Hommik ilma toiduta: mõnel hoiab "pildi klaari", teine ei saa enne liikumagi. Enda puhul, tundub, tegemist psühholoogise sõltuvusega (harjumus on nii kinnistunud) - ilma närimata õue ei kisu kuidagi. Aga vahetult peale sööki tõmbab "energiataseme" kuidagi väga alla, viska või pikali.

Muudetud kasutaja Marxengel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reaalselt pole mõtet karta terve elu mingeid mõtetuid asju. Kui me nüüd kõik muretseks suhkruhaiguse, hiv ja saja erineva asja pärast veel, siis pensionil avastaksime alles, et me polegi elanud. Pole teinud asju mida me südamest tahaks teha jne... Muidugi eestis on kõigi mõttemaailm kuidagi piiratud ka...

Siis tõstatub küsimus, kas üldse pensionini elamegi? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis tõstatub küsimus, kas üldse pensionini elamegi? B)

Ei ole mõtet ka selle üle muretseda nii väga. Eesti mehe keskmine eluiga väheneb koguaeg...

Marx eks see kõik oleneb jällegi veresuhkru tasemest jne. Võimalik, et see plombiir tõstab veel kõrgemale ja annab sulle just sellise pomm effekti, et suudaks kõike teha. :)

Täpselt sama nagu kes sööb hommikuti palju ja õhtuti vähe. Kes sööb õhtuti palju ja hommikuti vähe. Kui oled hommiku sööja. Ürita süüa vähem päeva esimeses osas. Keha harjub sellega ära ja hakatki õhtuti sööma. Pole väga palju tuumafüüsikat vaja. Keha tahab ikka oma kalorid täis saada ja tuleb tühja kõhu tunne. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma söön siis kui isu on, ja seda on kogu aeg. Ei kurda.

Vahva metamorfoos siin - düüdid, kes vähem kui aasta tagasi olid nii hädas pisiasjade teadasaamisega, isegi, on nüüdseks nõuandjate top5 .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma söön siis kui isu on, ja seda on kogu aeg. Ei kurda.

Vahva metamorfoos siin - düüdid, kes vähem kui aasta tagasi olid nii hädas pisiasjade teadasaamisega, isegi, on nüüdseks nõuandjate top5 .

post-3775-0-29262400-1393404361_thumb.jp

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma söön siis kui isu on, ja seda on kogu aeg. Ei kurda.

Vahva metamorfoos siin - düüdid, kes vähem kui aasta tagasi olid nii hädas pisiasjade teadasaamisega, isegi, on nüüdseks nõuandjate top5 .

Tegelt väga vahva tõesti. Hea näha, et inimestel on teema vastu huvi ning tahavad ka teisi aidata. Aja hulk, mis möödunud on ei ole tegelikult mingi näitaja. Mõnel piisab paarist kuust, et omandada teadmiste tase, mis mõnel teisel võttis 10 aastat. Kõik sõltub pühendumisest ja õigetest õppematerjalidest, õigest suhtumisest.

Kuni vanemad tegijad ka siin hängivad, siis on alati ka niiöelda "turvavõrk" olemas. Kui millegagi puusse pannakse või ei teata, siis mõni teine vast ikka teab ning kõik saavad targemaks. :)

Kõige parem areng toimubki minu meelest siis, kui pidevalt ninapidi teemas olla. Parim viis võõrkeeli õppida on samuti selle keele sisse sukelduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma söön siis kui isu on, ja seda on kogu aeg. Ei kurda.

Vahva metamorfoos siin - düüdid, kes vähem kui aasta tagasi olid nii hädas pisiasjade teadasaamisega, isegi, on nüüdseks nõuandjate top5 .

Ma ei tea mida sa düüdi all mõtlesid, kuna ka õsis pold selle tähendust. Meenutab vene k sõna doit :D

Ma ei ütleks, et olin hädas pidiasjade teadasaamisega. Pigem the devil is in the details ;)

Reaalselt olen seda foorumit lugenud ca 10a...

MInu jaoks on siin ikka ainult kaks inimest, keda tasub tõsiselt võtta.

Näiteks nende kahe kunagistest omavahelistest aruteludest võis päris palju õppida :)

Nõuandjatest ei saakski ma top5 üldse välja mõelda suht raske oleks.

Pigem minu jaoks jääb ikka kaks inimest. On siin tarku rohkem küll, aga keegi ei taha oma suud avada. VB ei viitsita vms...

Pealegi algajale pole palju vaja. Piisab enam vähem toitumisest ja trennist, et tulemusi näha.

Kui räägime edasijõudnust siis ongi iga detail oluline. :)

Näiteks kui võtta mind ja Rotterit kõrvuti. Sama toitumine ja sama treening. Kindlasti oleks tulemused erinevad. Siin juba oleks nii palju erinevusi...

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt väga vahva tõesti. Hea näha, et inimestel on teema vastu huvi ning tahavad ka teisi aidata. Aja hulk, mis möödunud on ei ole tegelikult mingi näitaja. Mõnel piisab paarist kuust, et omandada teadmiste tase, mis mõnel teisel võttis 10 aastat. Kõik sõltub pühendumisest ja õigetest õppematerjalidest, õigest suhtumisest.

Kuni vanemad tegijad ka siin hängivad, siis on alati ka niiöelda "turvavõrk" olemas. Kui millegagi puusse pannakse või ei teata, siis mõni teine vast ikka teab ning kõik saavad targemaks. :)

Kõige parem areng toimubki minu meelest siis, kui pidevalt ninapidi teemas olla. Parim viis võõrkeeli õppida on samuti selle keele sisse sukelduda.

Paari kuuga ei ole kindlasti võimalik omandada arvestatavat teadmiste taset, isegi siis, kui sa selle ühe ja õige raamatu leiad. Selle ajaga ei ole võimalik kõiki PubMedi artikleid läbi sirvida.post-3775-0-35663700-1393411153_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea mida sa düüdi all mõtlesid, kuna ka õsis pold selle tähendust. Meenutab vene k sõna doit :D

Ma ei ütleks, et olin hädas pidiasjade teadasaamisega. Pigem the devil is in the details ;)

Reaalselt olen seda foorumit lugenud ca 10a...

MInu jaoks on siin ikka ainult kaks inimest, keda tasub tõsiselt võtta.

Näiteks nende kahe kunagistest omavahelistest aruteludest võis päris palju õppida :)

Nõuandjatest ei saakski ma top5 üldse välja mõelda suht raske oleks.

Pigem minu jaoks jääb ikka kaks inimest. On siin tarku rohkem küll, aga keegi ei taha oma suud avada. VB ei viitsita vms...

Pealegi algajale pole palju vaja. Piisab enam vähem toitumisest ja trennist, et tulemusi näha.

Kui räägime edasijõudnust siis ongi iga detail oluline. :)

Näiteks kui võtta mind ja Rotterit kõrvuti. Sama toitumine ja sama treening. Kindlasti oleks tulemused erinevad. Siin juba oleks nii palju erinevusi...

Dude - got it?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kes need 2 on, keda sa tõsiselt võtad? Miks nemad?

Las ma arvan- kindlasti need kaks: tark teab, mida räägib, loll räägib, mida teab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×