Jump to content
eigo17

Tervist ! ootan teie arvamusi.

Recommended Posts

Hästi käin mitukorda nädalas jõmmis ss yks teine cutt käib ka olen tähelepannud et kutt teeb koguaeg ylakeha,ss küsisin et miks ylakeha treenid et tee alakeha ka ,ta vastas et ega naised juu jalgu ei vaata haha:) sain kõhutäie naerda :) keegi arvab sama hah?? :) :)

Ma isiklikult arvan ,et need nn "only torso" vennad on omamoodi naljanumbrid aga no ju neile siis meeldib olla tagurpidi püramiid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loll kysimus aga tasuta keegi ei koostaks toitumise ja treenigkava?? :) :)

Ma võin vabalt koostada.

Hommik:

kaerahelbepuder, 4 keedumuna, täisteraleib singiga, tomat, kurk, lusikatäis kalamaksaõli

vahepala:

Kohupiim, puuvili

Lõuna:

Kanarind, pruun riis, salat oliivõliga

Oode:

Valgusheik

Õhtu:

kala, kodujuust tomat, kurk.

Treeningkava:

E K R

Kükid 3x10

Rinnalt surumine 3x10

Ette kallutades kangi tõmbamine kõhu alla 3x 10

Military press 3x 10

Jõutõmme 3x 10

Biitsepsile kangiga 3x10

säärele midagi 3x10

kõhulihased 3x10

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin vabalt koostada.

Hommik:

kaerahelbepuder, 4 keedumuna, täisteraleib singiga, tomat, kurk, lusikatäis kalamaksaõli

vahepala:

Kohupiim, puuvili

Lõuna:

Kanarind, pruun riis, salat oliivõliga

Oode:

Valgusheik

Õhtu:

kala, kodujuust tomat, kurk.

Treeningkava:

E K R

Kükid 3x10

Rinnalt surumine 3x10

Ette. kallutades kangi tõmbamine kõhu alla 3x 10 tänud eks paar kuud proovin? Keegi veel pakub ? :)

Military press 3x 10

Jõutõmme 3x 10

Biitsepsile kangiga 3x10

säärele midagi 3x10

kõhulihased 3x10

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, aga mulle tundub, et Sa pole just kõige teravam pliiats. Võib-olla oled lihtsalt troll, aga praegu julgeksin väita küll, et ma olin 17 aastaselt ikka vähe asjalikum. Raske uskuda, et sa troll pole.

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, aga mulle tundub, et Sa pole just kõige teravam pliiats. Võib-olla oled lihtsalt troll, aga praegu julgeksin väita küll, et ma olin 17 aastaselt ikka vähe asjalikum. Raske uskuda, et sa troll pole.

mida asja sa ajad? Vaata peeglisse ss tead kus troll on. Mis troll? Hästi paned !
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga proteiine ei tohi kunagi valkudega segada, muidu lõpetad nagu see mees, proteiin jookseb lihasest välja:

kõige parem on proteiini lihasesse kohe süstida veega, saab kiiremini ei pea seedima seal midagi, proutiiiiin !

Ise ka usud??? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga pildi järgi vaatades on mul põhi tugev all mille pealt end veel paremaks saada? :)

Vaata mu signatuuri - seal olen 2 aastat trenni teinud ja mõned päevad peale või mõned päevad vähem. Nüüd võta väike mõttepaus ja küsi uuesti, kas oled piisavalt vaeva näinud selle 2 aasta jooksul?

Okei... ma olen veidi vanem. Aga näiteks siin foorumis vaata Marius Lemmingu blogisse, kes on sinuga sama vana ja sama kaua treeninud.

Blogi saad lugeda siit: http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/37385-marius-lemming-team-musclecore/

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida asja sa ajad? Vaata peeglisse ss tead kus troll on. Mis troll? Hästi paned !

Sulle on siin põhimõtteliselt asi iga nurga alt ära seletatud,soovitatud artikleid lugeda,juhatatud tee kavade ja kalkulaatoriteni.......ja sina küsid seepeale midagi sellist... "Aga kuidas kiiremini ja lihtsamalt massi juurde saad? kui ple massi lihas ka ei kasva"....Kiiresti ja lihtsalt need asjad ei toimi,selle viimase jupi mõte ei jõudnud kohale.....enivei,tundub,et sa ei viitsi süveneda või ma ei tea mis su probleem on,aga meenutad küll kergelt trolli....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata mu signatuuri - seal olen 2 aastat trenni teinud ja mõned päevad peale või mõned päevad vähem. Nüüd võta väike mõttepaus ja küsi uuesti, kas oled piisavalt vaeva näinud selle 2 aasta jooksul?

Okei... ma olen veidi vanem. Aga näiteks siin foorumis vaata Marius Lemmingu blogisse, kes on sinuga sama vana ja sama kaua treeninud.

Blogi saad lugeda siit: http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/37385-marius-lemming-team-musclecore/

ei ole kõvasti vaeva näinud aga seda annab parandada, see 2013aasta sygisel hakkasin tõsisemalt tegelema, ja tahtejõudu on kõvasti. Lemmingul on juu treener kõrval mis on kõva boonus aga ma treenin end yksi ja nii palju kui oskan selleprast ei ole näitajaid suured. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahtejõudu on kõvasti, siis tee nagu sulle sada korda siin juba soovitatud on: HARI END, loe asjalikke artikkleid vii end toitumise ja treeninguga krussi...vajadusel filmi oma tehnikat(nt kükk,jõutõmme) ja postita siia...väheke targemad saavad üle vaadata

edu igaljuhul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole kõvasti vaeva näinud aga seda annab parandada, see 2013aasta sygisel hakkasin tõsisemalt tegelema, ja tahtejõudu on kõvasti. Lemmingul on juu treener kõrval mis on kõva boonus aga ma treenin end yksi ja nii palju kui oskan selleprast ei ole näitajaid suured. :)

Ega treener sinu eest trenni ei tee - ikka ise teed!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega treener sinu eest trenni ei tee - ikka ise teed!

ei tee jhm aga vähemalt on selle ala kogenum tegija kõrval kes nõu annab sulle ja juhendab sind :) seega on treeneriga trenn poole tõhusam kui yksi teha v eksin? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tee jhm aga vähemalt on selle ala kogenum tegija kõrval kes nõu annab sulle ja juhendab sind :) seega on treeneriga trenn poole tõhusam kui yksi teha v eksin? :)

Treener ehitab vundamendi, seinad ehitad ikka ise püsti. Ega treener sinu eest trenni ära ei tee..

Ma teen trenni oma treeneriga kord kuus.

Foorum on paksult nõuandeid, kavasid ja selliseid teemasid täis, otsi natuke.

"Cutt sa prgu bluffid."

Kirjutamisoskust oleks ka natuke lihvida vaja, jubedalt häirib selline kirjastiil..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treener ehitab vundamendi, seinad ehitad ikka ise püsti. Ega treener sinu eest trenni ära ei tee..

Ma teen trenni oma treeneriga kord kuus.

Foorum on paksult nõuandeid, kavasid ja selliseid teemasid täis, otsi natuke.

"Cutt sa prgu bluffid."

Kirjutamisoskust oleks ka natuke lihvida vaja, jubedalt häirib selline kirjastiil..

Pigem treener annab maja projekti ja õpilane ehitab selle järgi maja. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Cutt sa prgu bluffid."

Kirjutamisoskust oleks ka natuke lihvida vaja, jubedalt häirib selline kirjastiil..

Kusjuures seda teemat lugedes, on selline kirjastiil tõesti raskelt häirima hakanud. Noored võiksid NATUKENEGI rõhku panna kirjavigadele või puhtusele. Pikalt niimoodi kirjutades hakkavad sellised sõnad kirjanditesse ka sisenema ja siis on juba kuri karjas. Kurb mõelda, et kui asjad niimoodi jätkuvad, siis mis saab noortest 5-10 aasta pärast. :blink:

Ma saaks aru kui üks-kaks viga või sellist "cutt" oleks kuskil, aga praktiliselt iga postitus on täis selliseid riukaid. Natuke võiks ka kirjutamisele rõhku panna. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×