Jump to content
eigo17

Tervist ! ootan teie arvamusi.

Recommended Posts

Ma arvan ,et kui mõtted juba selles suunas liikuvad siis kindlasti ei teeks paha ka mõne pädeva treeneri toitumis ja trennikava ning mõned nõuanded.

Sest kes ikka tahaks kohale minna kehva vormiga. :)

Muudetud kasutaja Estcoy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled siin vahe peal suht vaikne olnud, täitsa hea oli.... Noo muusika... See ei ole pooltki nii tähtis... Üks neist asjadest mida algaja ei pruugi teada on, et LPF on üks halb project. Ja sind kui LPF-i tegijat ei tasuks üldse kuulata. Mine tõmba veel üks joint ja ole omas mullis edasi...

Teemasse:
Estcoy jah see paha ei teeks, aga siin peab arvestama ka inimese rahakoti võimalustega... Facebookis näiteks Eli Viielo tegeleb odavate kavadega. Ei tea kas siin seda just mainida tohib, aga jah. Nagu teada pole noortel alati rahaline seis kõige parem... :)

Eks nõuandeid on parem saada treenerilt, kes samas saalis. Sest tema näeb mis tehnikaga teed ja oskab aidata ja parandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loll kysimus aga tasuta keegi ei koostaks toitumise ja treenigkava?? :) :)

Vaevalt.

LPF - Low Protein Forever. Kasutaja Kevadkynd endine kasutaja, eelnes Sügiskülv'ile. Lisaks toitumisviis, mis hoidub valgu kasutamisest.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega kohe kiiresti ei ole võimalik kõik teada ja selgeks saada.

Näiteks kükkimise sooritustehnika vajab rohkelt harjutamist.

Lisaks on treenija jaoks olulised mitmed muud aspektid, näiteks nagu muusika.

ei aga su mõttel point sees, teen jõmmis alati power lainel treenigut sest ilma korraliku muusikata ei suju treening kuigi hästi. Kes ikka tahaks vaikuses treenida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks need hinnad on tõesti seinast seina ja igaüks valib just selle mis temale on parim ning mida ta õigeks peab.

(Teemaväline: Mille lühend on LPF?)

Low Protein Forever ühtlasi ka lühendina tema vana kasutaja nimi. :)

Ja miks see on probleem, et ta ka bonsuna.comis on? Päris paljud teised on ka mõlemas foorumis...

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paraku kõike korraga ei saa. On rasva % väike koguaeg, ei kasva ka lihast korralikult juurde. Enamasti soovitatakse ikka teha massi kuuri, võtta veidi rasva ka, aga samas kasvab lihas paremini, siis jälle dieedi kuur jne jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik.:) aga keegi ütles et jõusaalis käid ss et sa ei saa kahte asja korraga, et kas teed jõusaalis jõudu juurde ss ple väga lihast näha v teed lihast ja ss ple jõudu . Vastab tõele v müüt? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et jõud ei suureneks siis vist peaks ühe sama raskusega koguaeg tegema ja ega lihast ka pole loota siis et tuleks :D

kui 8-12 süsteemis teha, mdea ma olen küll jõudu saand normaalselt surumise kohapealt 40 pealt 125 peale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütleks pigem ,et terve vorm on teravam mitte vaid bitshokk.

Teine aasta läheb aga sellest hoolimata ikka ühtteist tean :)

(Vähemalt ma ise arvan nii :D )

.

jou, bitshokki all mõtlengi üldist vormi mitte biitsa :D kõlab jh nagu bits...ja siis jah xd

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hästi käin mitukorda nädalas jõmmis ss yks teine cutt käib ka olen tähelepannud et kutt teeb koguaeg ylakeha,ss küsisin et miks ylakeha treenid et tee alakeha ka ,ta vastas et ega naised juu jalgu ei vaata haha:) sain kõhutäie naerda :) keegi arvab sama hah??:) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×