Jump to content
eigo17

Tervist ! ootan teie arvamusi.

Recommended Posts

Tere olen nüüd juba 2aastat jõusaaliga tihedalt tegelenud ,et mis arvate vaatades mu selga ;) jõusaali teen 4x nädalas. ootan kõigi arvamusi.

post-33058-0-28963600-1391800884_thumb.j

Muudetud kasutaja eigo17 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natukene naljakas teema, kui soovid teada, kuidas sul nende kahe aastaga areng toimunud on, siis sa pead postitama enda ja enda tulemuste kohta natukene rohkem kui ainult selja pildi :)

Ning lihtsalt kellega seljapilti vaadates öelda, milline on tema toitumine on ka maagiline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis seal maagilist on? Kaks aastat trenni ja suhteliselt olematud tulemused. Ei usu eriti et käib 4x nädalas jõukas mune sügamas.

OK, ainuke variant on see, kui ta on kaks aastat teadlikult dieedil istunud, kuid usun et oleks selle välja toonud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel päris võistlustele.ei kaalu minna aga eks näha ole, toitumine paigas aga alati saab paremini. Ja ausalt treenin oma kogukeha 4x nädalas jõusaalis. Esmasp-ülakeha,kolmp-alakeha,reede-ülakeha,pyhap-ülakeha. Treenin selleks et see pakub mulle naudingut ja olen ise rahul. Aga lic kysisin et kas pildi järgi vaatades on arengut toimunud ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga lic kysisin et kas pildi järgi vaatades on arengut toimunud ? :)

Kui sul mingit "before" pilti pole,siis on päris võimatu öelda,kas sa oled arenenud või mitte. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päevane toitumine. Hommikusöök puder kõrvale piima, päeval koolis käin 3x söömas sest meil 3söömis vahetundi, ja 1,2söömisvahetunnil jääb toitu kõvasti laudatele üle. Peale seda jõusaali enne.jõusaali söön valgurohkeid tooteid,ss edasi jõusaali peale jõmmi tarvitasin proteiini hera80,aga nyyd 3kuud ilma selleta hästi läbi . saanud ja ple tahtmist.ka olnud osta. Õhtusöök kergemat sorti õhtuoode. Ootan teie arvamusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselgelt toitumine sul siiski pole paigas. Samas võib-olla eksin ka. Võimalusel katsu täpsed kogused siia kirja panna, siis saab toitumise kohta objektiivsemaid kommentaare jagada.

Muudetud kasutaja kristofeles1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei igati soovitused toitumis eja proteiini kasutamise kohata tere tulnud, aa.ja kui olete nii lahked palun jagage uusi ja tõusaid kavasid 4x.teen trenni, sest mul kavas uue kava peale üle minna sest arvan et on olemas tõhusamaid kavasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sa selle all mõtled? Ma ytlesin et mul koolis 3söögi vahetundi,1-2 vahetunni ajal jääb laudadele päris palju toitu yle, miks toitu ära lasta visata kui saab syya?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere olen nüüd juba 2aastat jõusaaliga tihedalt tegelenud ,et mis arvate vaatades mu selga ;) jõusaali teen 4x nädalas. ootan kõigi arvamusi.

Ma arvan et ära tee 3 ülakeha (eeldan et kõik ülakeha lihased, mitte jaotatult) ja 1 alakeha trenni..

Muudetud kasutaja gmaster poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui 2 aastat tihedalt tegelenud siis ootaks tõesti natuke enamat. Kuid samas ma ei tea milline nö before pilt oli ja teiseks mis on üldse kavatsused? Kui ise rahul oled siis ongi ju kõik hästi. Seljal pole iseenesest nagu viga ja võiks tõesti rahul olla. Tegelikult oleks huvitav näha treeningkava mille järgi praegu teed.

Muudetud kasutaja Lefty poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tahaks laupäeva hommikul teravana kõlada, aga alusta sellest, et jäta kaks trenni ära ja loe siin foorumis avaldatud kirjandust - nagu hetkel paistab, siis sellega midagi ajaliselt ei kaotaks.

Korraks ka põhjendan, miks see on oluline, et teada mida sa teed. Toon näiteks müügiettevõtte, kus on 5 töötajat. Kõik 5 käivad iga päev tööl ja seda juba kaks aastat. Nende tasu sõltub nende tulemustest ja reaalselt ongi nende teenistuste vahe ligi neljakordne. Sama kehtib saalis - mõni mees on iga päev 3 tundi jõusaalis juba viimased 10 aastat aga kahjuks tulemustes see ei kajastu.

PS. Kindlasti saavad su tulevased küsimused vastatud, kui oled endale alustalad selgeks teinud, kuid kuna olen ise sunnitud hetkel trenni minema, siis jäävad minupoolt need viis a4 lehekülge kirjutamatta.

Jõudu ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käid koolis 3x söömas... krt mis kool see selline on :D

Ma sain ka gümnaasiumis 3x süüa. Enda söögi vahetund oli kolmas, aga kui esimesel kahel sööki üle jäi, võisime sööma minna. ^^

Püstitatud teemasse ka. Arvan seda, et see teema on Sügiskülvi järjekordne seemnete külvamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Püstitatud teemasse ka. Arvan seda, et see teema on Sügiskülvi järjekordne seemnete külvamine.

Ma vaatan, et üle ühe teema arvatakese, et kõikide postituste taga on üks suur Külvimees :D

Aga minu poolt teemasse. Nagu juba küsiti, mitu pealthaardega lõuga tõmbad? Selja keskosas pole vigagi, aga laiust tahaks nagu juurde

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
  • Palju vanust on?
  • Mis saalis on pilt tehtud?
  • Palju kükid?
  • Palju jõutõmme on?

Palju rinnalt surud? - kõige tähtsam ikkagi ju?!

Muudetud kasutaja MariusL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
  • Palju vanust on?
  • Mis saalis on pilt tehtud?
  • Palju kükid?
  • Palju jõutõmme on?

vanus. sain hiljuti 17 .

pilt tehtud: Jõgeva Põhikooli jõusaalis

kükid:50kg 3x10

jõutõmme rekord 62kg, tavaliselt treenin 50kg 2x 8

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vanus. sain hiljuti 17 .

pilt tehtud: Jõgeva Põhikooli jõusaalis

kükid:50kg 3x10

jõutõmme rekord 62kg, tavaliselt treenin 50kg 2x 8

Hmm,peale kahte aastat treenimist on veidike väiksevõitu need numbrid....ja paistab,et rõhk on rinnalt surumisel,nagu enamusel noortel treenijatel. :rolleyes: Kaalu ka vähevõitu....Ega siin muud polegi,hakka sööma korralikult.Ja alakeha tahab ilmselt järeleaitamist,kui jõutõmbe-küki nr on väiksemad kui rinnalt surumisel. ;)

Muudetud kasutaja Kang08 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milline on su treeningkava (natuke lähemalt kui ülakeha 3* ja alakeha 1*) ?

Kui sa sööd tohutult palju nagu sa räägid ja treenid nii agaralt siis need numbrid on tõesti pisut väikesed.

Kas 2 aastat tagasi surusid rinnalt ainult tühja kangi ja kükk jaksasid ainult hantlitega teha ? ja mitu lõuga sa tõmbad? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×