Jump to content
Anettike

nõuandeid kaalu langetamiseks

Recommended Posts

Tere, olen 27a. naine, kes sooviks kaalu langetada ~5kg. Minu mureks see, et tänu oma tööle ei ole mul võimalust panna paika kellaajalist söömist, söön siis kui juhtub ja selleks aega on. Oma arvates väga palju ei söö päeva jooksul ja magusa sõber ka pole. Trenni väga ei tee, kodus olen aegajalt teinud kõhulihaseid ja olen üritanud ülepäeviti hüppenööriga hüpata 1000 hüpet (tean et mõne arvates see mõtetu teema, aga võhmale vähemlt võtab, kas ka kasu.....). Kas keegi teab mõnda head soovitust mida võiks teha, et kaalu kuidagi langema saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, olen 27a. naine, kes sooviks kaalu langetada ~5kg.

. Oma arvates väga palju ei söö päeva jooksul ja magusa sõber ka pole.

Eemalda kõikidest oma toitudest igasugused kastmed nt.

1000 hüpet. Kaua see ajaliselt kestab? Hüppenööriga hüppamine kulutab ikka kaloreid. Mõni päev võiksid proovida 1000 hüpet siis 2 minutit puhkust ja siis 500-1000 veel.

Kõhulihastele saad lisaks teha ka kätekõverdusi ja teisi koduseid harjutusi.

Pea meeles - Iga liigutus on KULUTUS.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi teab mõnda head soovitust mida võiks teha, et kaalu kuidagi langema saada?

Kõige parem soovitus on toituda õigesti! :)

Iga päev tuleb samalaadne postitus, et kuidas kaalust alla saada ja kõigile on peaaegu, et ühtne vastus. Siin foorumis palju kirjutatud õigest toitumisest, et anna ainult tuld ja hari ennast! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, olen 27a. naine, kes sooviks kaalu langetada ~5kg. Minu mureks see, et tänu oma tööle ei ole mul võimalust panna paika kellaajalist söömist, söön siis kui juhtub ja selleks aega on. Oma arvates väga palju ei söö päeva jooksul ja magusa sõber ka pole. Trenni väga ei tee, kodus olen aegajalt teinud kõhulihaseid ja olen üritanud ülepäeviti hüppenööriga hüpata 1000 hüpet (tean et mõne arvates see mõtetu teema, aga võhmale vähemlt võtab, kas ka kasu.....). Kas keegi teab mõnda head soovitust mida võiks teha, et kaalu kuidagi langema saada?

...suurim probleem enamuse puhul ongi see,et neil pole õrna aimugi palju nad päevas söövad (kalorites) ja palju nad tegelikult peaksid sööma. :)

Muudetud kasutaja Kang08 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×