Jump to content
Fdvk

Igakuine võistlus - Põrandal surumine

Recommended Posts

Ma pakuks kätelseisust käte kõverdamise. Oma keharaskusega harjutus. Lähteasend oleks see, et oled kätelseisus, lähed tiritammi (ehk siis peaga puutud maa ära) ja lõppasend jälle kätelseis. Ülesminek oleks täielikult õlgade ja käte jõuga ehk siis jalgade abi ei kasuta ning jalad peavad kogu aeg sirged olema. Asja lihtsustamiseks muidugi seina toega :)

Ära tee nalja, mitu naist siin suudaksid sellist asja teha üldse. Asi võik rohkem inimesesõbralikum olla. Kindlasti oleks asi ka harjutamises. Ehk, kes kunagi ei ole proovinud, ei pruugi välja tulla. Samas kuu on päis pikka aeg, et asi käsile võtta.

Mis jalapressi puutub, siis tõesti, jõusaaliti on vägagi erinevaid masinaid. Myfitnessis teen ma 210 6 kordust, pärast mida, poetan ma pisara :D Jalgadele oleks kindlasti veel rohkem "haigeid" harjutusi.

Uus harjutus võiks tõesti olla selline, mis algul tundub lihtne, aga juba tegema hakates, tuleb välja, et paras õudus ;) Mida lihtsam harjutus, seda rohkem oleks osalejaid. Hea oleks veel selline, mida saaks kodus ka veel teha, lisaks veelgi osalejaid. Oleks nagu Facebook`is ringi liikuvad mängud ^_^

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära tee nalja, mitu naist siin suudaksid sellist asja teha üldse. Asi võik rohkem inimesesõbralikum olla. Kindlasti oleks asi ka harjutamises. Ehk, kes kunagi ei ole proovinud, ei pruugi välja tulla. Samas kuu on päis pikka aeg, et asi käsile võtta.

Naiste peale mõtlemata oli pakutud see. Aga klassikalised tõstjad ja jõutõstjad kindlasti saaksid hakkama (aga, ega keegi muu ei ole siin osalenud ka peale võistlussportlaste :)).

Kosmonaudid 2-3 minuti jooksul?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljudel pole hüppenööre :(

See on küll kõige väiksem mure selle harjutuse juures.

Ma isegi ei mõelnud selle peale. :D

Ei pea minema jõusaali ega midagi, osta köiejupp lihtsalt ehituspoest kasvõi jne.

Ja enamasti, kui tehakse jõusaalis video, siis seal on ikka ju mõni hüppenöör.

Muudetud kasutaja Nesatur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina pakun välja jälle miskit kangiga biitsale (võiks olla mõlemad kangid lubatud, ka EZ, kel näiteks liigesed ei kannata tavalist), et all puudutab jalad ja üleval lõua, selg vasta seina ja ka tagumik, miskit sarnast Fitness5 reeglitega, et ei saaks kangi loopima hakata ja kehaga miskit soolikat tegema. Meestel miski 40, naistel 20 kilo, ajalimiit...??? Pakun selle, kuna ma hüpata küll ei viitsi :)

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina pakun välja jälle miskit kangiga biitsale (võiks olla mõlemad kangid lubatud, ka EZ, kel näiteks liigesed ei kannata tavalist), et all puudutab jalad ja üleval lõua, selg vasta seina ja ka tagumik, miskit sarnast Fitness5 reeglitega, et ei saaks kangi loopima hakata ja kehaga miskit soolikat tegema. Meestel miski 40, naistel 20 kilo, ajalimiit...??? Pakun selle, kuna ma hüpata küll ei viitsi :)

Z-kangid on erineva raskusega. 7-15kg vahepeale jäävad need.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle kuu TOP siis

Mehed -

1) martinkink - 77 kordust

2) Fdvk - 76 kordust

3) a n d y - 55 kordust

4) fitman - 52 kordust

Naised -

1) eliviielo 110 kordust

2) maikal - 102 kordust

3) gymaholic - 83 kordust

4) batmannu - 70 kordust

Uueks harjutuseks siis võtame Double Under 3 minuti jooksul. Hüppenöör peab minema 2x jalge alt läbi ühe hüppega ehk siis 2 ringi ühe hüppega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle kuu TOP siis

Mehed -

1) martinkink - 77 kordust

2) Fdvk - 76 kordust

3) a n d y - 55 kordust

4) fitman - 52 kordust

Naised -

1) eliviielo 110 kordust

2) maikal - 102 kordust

3) gymaholic - 83 kordust

4) batmannu - 70 kordust

Uueks harjutuseks siis võtame Double Under 3 minuti jooksul. Hüppenöör peab minema 2x jalge alt läbi ühe hüppega ehk siis 2 ringi ühe hüppega.

Vahest joppab ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×