Jump to content
Fdvk

Igakuine võistlus - Põrandal surumine

Recommended Posts

Selle kuu (veebruar) harjutus on põrandal lamades surumine 3 minuti jooksul.

Mehed suruvad 50kg ja naised 20kg.

Aega on selleks 3 minutit. Vahepeal puhkamine on lubatud, kuid kangi maha panemine, kellegi teise poolt hoidmine ja muu abistamine on keelatud.

Küünarnukkidega maad puudutades tuleb teha väike paus, et vältida suurt põrgatamist.

Head surumist kõigile.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma juba alguses lugedes mõtlesin, et selle pausiga seal maas tuleb jama, sest kuna kordusi tuleb võimalikult palju teha, siis tahest tahtmata on vaja paus kiiremini teha ja lõpuks see paus polegi enam paus vaid on lihtsalt maa puudutamine või põrgatamine.

Muudetud kasutaja Ruts456 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu mõtted:
- Halva nurga alt filmitud kuna ei ole näha küünanukkide lukustust. Esimese kolmekümne korduse ajal oli seda väga raske märgata.
- Mida õhem matt seda kiiremini tuleb põrand küünarnukile vastu ja seeläbi kergem suruda.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

76 on väga hea tulemus! Fdvk, mina enda vastu nii karm ei oleks, sooritus oli ilus ja eks need pausid ole niikuinii subjektiivsed. Mina siit ühtegi kordust maha ei võtaks. Aga järgmine kord suru ilma matita, saad veidi parema asendi küünarnukkide jaoks ja ehk mõne korduse juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest ka ilus sooritus. :)

Ainuke asi mis võib olla mõtlemise koht on ajalimiit. Nägime ka antud video puhul ära, et 3 minutit lasti jutti :) Võibolla 4 minutit oleks parem? Siis on ka kannatusi rohkem :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest ka ilus sooritus. :)

Ainuke asi mis võib olla mõtlemise koht on ajalimiit. Nägime ka antud video puhul ära, et 3 minutit lasti jutti :) Võibolla 4 minutit oleks parem? Siis on ka kannatusi rohkem :D

Ei no aga alati saab ju kiiremini teha ja rohkem kordusi selle aja sees. Kui ajalimiit oleks pikem tuleks ka puhkamist rohkem. Lõpp läheks väga venitamiseks juba ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei näinud reeglites klauslit, et mitu katset võib siia ülesse riputada?

Tegin ühe video täna ära aga, kas on mõte see ülesse panna?

On ikka 3 katset lubatud? Tänane kindlasti pole ,mu lagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihei.

Seoses suhteliselt vaikse osavõtuga otsustasin oma video siia postitada, kuna tähtis pole võit vaid osavõtt.

Loodan, et kriitilikud andestavad mõnevõrra rutaka tempo või väiksed seisakud. Kui oled põrandal, siis tundub kõik jube ilus. Videost vaadates, mitte eriti.

Tulemuseks lugesin 55 kordust.

Et kõik tehke aga videosid ja pange ülesse.

Muide kui te pole harjunud maas tegema, siis see tuleb suht kiirelt. Esmaspäeval tegin 20 tk, laupäeval 43 tk, täna 55 tk.

usun, et kahe nädala pärast 100 teha ei ole võimatu ja siis olen tehniliselt ilusam.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihei.

Seoses suhteliselt vaikse osavõtuga otsustasin oma video siia postitada, kuna tähtis pole võit vaid osavõtt.

Loodan, et kriitilikud andestavad mõnevõrra rutaka tempo või väiksed seisakud. Kui oled põrandal, siis tundub kõik jube ilus. Videost vaadates, mitte eriti.

Tulemuseks lugesin 55 kordust.

Et kõik tehke aga videosid ja pange ülesse.

Muide kui te pole harjunud maas tegema, siis see tuleb suht kiirelt. Esmaspäeval tegin 20 tk, laupäeval 43 tk, täna 55 tk.

usun, et kahe nädala pärast 100 teha ei ole võimatu ja siis olen tehniliselt ilusam.

Video algust vaadates jääb tunne, et sa ei lükka käsi lõpuni sirgeks!?
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Video algust vaadates jääb tunne, et sa ei lükka käsi lõpuni sirgeks!?

Se's mõttes, et niimoodi ei ole võimalik teha , et ma käe 100% sirgeks lükkan nagu lõpus kui enam ei jõua.

Ootan hr. paju videot

Muudetud kasutaja a n d y poolt
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga nii oli ju...minu arust peaks kah käed sirgeks lükkama..järgmine kord käed sirgeks iga kordusega, pole kellelgi midagi öelda :)

Vb peakski reeglitesse kohe kirja panema selle, et poleks probleeme?

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Se's mõttes, et niimoodi ei ole võimalik teha , et ma käe 100% sirgeks lükkan nagu lõpus kui enam ei jõua.

Ootan hr. paju videot

Kui saan, siis teen video, kui ei saa, siis ei tee. Ei hakka midagi lubama. Muudetud kasutaja urtz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga nii oli ju...minu arust peaks kah käed sirgeks lükkama..järgmine kord käed sirgeks iga kordusega, pole kellelgi midagi öelda :)

Vb peakski reeglitesse kohe kirja panema selle, et poleks probleeme?

Õigus, Vaatasin videot nüüd kaks korda veel üle ja sirgemaks oleks võinud minna. Nagu ma ka ennem mainisin, siis põrandal pikutades tundub jube ilus kõik :) Eks siis seda minu videot oli vaja, et näha mis vajaka. Niikuinii see mul viimaseks videoks ei jää, seega järgmine video tuleb ülima tehnikaga ja suure kordushulgaga video :) Ma loodan :)

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihei.

Seoses suhteliselt vaikse osavõtuga otsustasin oma video siia postitada, kuna tähtis pole võit vaid osavõtt.

Loodan, et kriitilikud andestavad mõnevõrra rutaka tempo või väiksed seisakud. Kui oled põrandal, siis tundub kõik jube ilus. Videost vaadates, mitte eriti.

Tulemuseks lugesin 55 kordust.

Et kõik tehke aga videosid ja pange ülesse.

Muide kui te pole harjunud maas tegema, siis see tuleb suht kiirelt. Esmaspäeval tegin 20 tk, laupäeval 43 tk, täna 55 tk.

usun, et kahe nädala pärast 100 teha ei ole võimatu ja siis olen tehniliselt ilusam.

Viisakas mees ja viisakas tulemus. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitähh Imre :)

Tegelt mind huvitaks ka Vungi ja Rücki arvamus, kas seekordne katse sobib üldse?

Minu arvamus on, et küünarliigesest ära fikseerid, siis on hea :)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×