Jump to content
reico

Proteiini tarbimine

Recommended Posts

"Jällegist" teeb ajule aiaioioi .

Sõbralik soovitus, tee enda kallal ka selles vallas tööd. You can do it!

Usume Holgerisse ;)

Palun ära postita ühtegi grammatika teemalist postitust enam, sul on endal komade panemisega lausetes nii hullud lood, et teiste õpetamisega võiks natuke oodata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1800-2100 all mõtlesin trenniaega kus olen trennis ja üldiselt

hommikuti on 3 viilu sinki leivaga , kell 10 on 125g kohupiima või 2 muna, lõunal üle päeviti liha kuna pole rikas, kell 15 siis kohupiim 125g või 2 muna,

peale trenni olen tarbinud siis ligi 50g valku ( kellaaeg on siis 2100 üldiselt ) siis 21.30 kanakoib ja 23.00 magama

loetlesin hetkel siis eelkõige minu nn. valgutooted ainult, mis ei tähenda seda et ma süsivesikud ei tarbi, teema valk siis valgutooted loetelus ka

Muudetud kasutaja reico poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

200g kohupiima ~ 30g valku ~ 70senti

150g kanafileed ~ 30g valku ~ 70 senti (võtsin kilohinnaks keskmise 5€)

150g kanakoibi - 30g valku - 35 senti, kui Prismasse satub, siis tasub osta. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

150g kanakoibi - 30g valku - 35 senti, kui Prismasse satub, siis tasub osta. ;)

Tõin enda võrdluse selle pärast välja, et mees ütles, et kohupiimaks on raha, aga liha jaoks ei ole :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõin enda võrdluse selle pärast välja, et mees ütles, et kohupiimaks on raha, aga liha jaoks ei ole :P

Paraku nii ongi. Enamus inimesi kulutavad rohkem raha süivesiku rikkale toidule. Ja siis räägivad, et neil pole raha nii palju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina küll nii odavalt liha ei saa siin vist, 35 ega 70 sendiga :D

Vaata kogust. Arvuta ja mõtle natuke. Ei usu mina nüüd, et eestis on üks linn, kus kõik nii kallis on. Pigem viga inimeses. :)

A ja Rotter-ile: Arvatavasti selle pärast, et hea kiire valmistada. Endale meeldib siga rohkem. :) Kuigi eile õhtul sõin kana. :)

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rääkige mulle ka, miks te seda broileriliha nii väga sööte?

Kiire, pehme ja valgurikas.

mina küll nii odavalt liha ei saa siin vist, 35 ega 70 sendiga :D

Tartus broilerifilee isegi 4.35 €/kg.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Jällegist" teeb ajule aiaioioi .

Sõbralik soovitus, tee enda kallal ka selles vallas tööd. You can do it!

Usume Holgerisse ;)

Palun ära postita ühtegi grammatika teemalist postitust enam, sul on endal komade panemisega lausetes nii hullud lood, et teiste õpetamisega võiks natuke oodata.

Eneseharimine on igaühe võimalus, selle kasutamine aga vabatahtlik.

Hirmus on see, kuidas siinnne seltskond "ahmib" enesesse "teavet" "proteiini tarbimisest", olles muu suhtes immuunne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiire, pehme ja valgurikas.

Tartus broilerifilee isegi 4.35 €/kg.

Aga raua- ja tsingisisaldus, küllastunud rasvade ja monoküllastumata rasvade sisaldus võrreldes sealihaga ning selle seos testosterooni taseme ja hemoglobiiniga?

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga raua- ja tsingisisaldus, küllastunud rasvade ja monoküllastunud rasvade sisaldus võrreldes sealihaga ning selle seos testosterooni taseme ja hemoglobiiniga?

Neid ammutad punasest lihast. Pole öelnud, et sea-või loomaliha ei tarbi. Aga kanafileed söön selle pärast nagu ennist ütlesin. Kiirematel päevadel kanafileed kordi mugavam valmistada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjaa, kui on ikka suvine grillimine siis mitte ükski kanalihatoode ei saa vastu mõnusale, rasvast tilkuvale sealiha viilakale. Ja kui saada veel nö mahetoodet ehk otse talunikult siis on see ikka elamus omaette. :D

Aga eks kõik ole maitseasi ja on ka vägagi palju inimesi, kes minu SEALIHA sõnade asemel kasutaks lõhet või värsket ahvenatki.

Iseasi on muidugi, et kustkohast ja kas me kõik eluks vajalikud ained kätte saame ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×