Jump to content
Lnana

Fourstar proteiin?

Recommended Posts

Olen proovinud. Kogemus proteiinipulbritega on üsna kesine, aga nendest vähestest, mida proovinud olen, oli see keskpärane, pigem halvemapoolne. Paki peal vist oli jutt suuremast kiudainetesisaldusest ja seda on juues tunda, segu on kuidagi paks ja jahuse maitsega. Kuna enne seda kasutatud valk oli kõvasti parem ja lausa meeliva maitsega, jättis uus pulber halva mulje.

Pikemaajalised toidulisandite kasutajad oskaksid vast rohkem võrrelda teiste pulbritega, minule väga ei meeldinud igal juhul.

Mul endal see maasika oma. Ma muid pulbreid pole muidugi eriti proovinud, aga selle juures häirib see magusaine, mis sinna sisse pandud. Pole minu jaoks see maitse :) Aga eks pead proovima, maitsed ju nii erinevad.

Hind kõige hullem ei ole, aga on ka paremaid valikuid. Eks proovi järgi, mis siin ikka. Sisalduse poolest tundub, et valku on okeilt, kuigi suhkrute ja rasvade vähesus ning suur reklaam, et aspartaami ka pole, paneb mõtlema, et kust hea maitse saadakse. :D

Edited by Archangel

Hind kõige hullem ei ole, aga on ka paremaid valikuid. Eks proovi järgi, mis siin ikka. Sisalduse poolest tundub, et valku on okeilt, kuigi suhkrute ja rasvade vähesus ning suur reklaam, et aspartaami ka pole, paneb mõtlema, et kust hea maitse saadakse. :D

Võtame ära aspartaami, asemele paneme atsesulfaam-K ja sukraloosi. Lihtne!

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.